320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga Lõuna 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tannn Vaata postitust
    Kõik oleneb mis satsi warrior kokku saab..
    võõrsil neil alati raske, sest ei pruugi põhimehed kohale tulla..
    inimesed on tööl jne, ning homme ka koolide lõpetamised igalpool..
    reedel on ka enamustel lõpetamine siis tõmmatakse ruttu segi

    Kommentaar


      Algselt postitas sunseek Vaata postitust
      Ole nüüd. Milleks võtad sellist rännakut ette? Seda enam, kui panustad siin uhkelt tulemust ja enne mängu juba Tabiveret vihkat? See on ju lausa su oma lausetele tuginedes juba selge, kelle kasuks sa oma lipukest vehkima või siis halvemal juhul vilekest puhuma hakkad..
      Ei vihka Tabiveret,pealegi on Tabivere ilus koht

      Aga krt,vist ikka päris pooletunniga Viljandist Tabiverre ei jõua kui just "lennukit" EJL ei rendi,kuna VILJANDIS ka vaja mäng vilistada,seega jääb ilus reis veel seekord ära.

      Aga edu Tabiverele ja muidugi Valgale+ kohtunikele,kellel tulb raske mäng.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Kas saaks kuidagi nii, et Kaitzist vähem kirjutataks? Tänan.

        Kommentaar


          homme warrior kaotab, ei saa sellist satsi kokku nagu vaja!

          Kommentaar


            parandan, võidavad

            Kommentaar


              Järgmine kord paranda nupuga edit

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                FC Tabivere - Valga FC Warrior II 0:3(0:2)
                Mitte et mul kaitzi vastu midagi isiklikult oleks, aga väga raske on tõsiselt võtta kohtunikku, kes foorumis oma teenindatava mängu tulemusi ennustab, isegi kui ta seda vilistama ei peaks ...
                299195

                Kommentaar


                  Algselt postitas INCE Vaata postitust
                  Mitte et mul kaitzi vastu midagi isiklikult oleks, aga väga raske on tõsiselt võtta kohtunikku, kes foorumis oma teenindatava mängu tulemusi ennustab, isegi kui ta seda vilistama ei peaks ...
                  Kaitz our idol(Y)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas INCE Vaata postitust
                    Mitte et mul kaitzi vastu midagi isiklikult oleks, aga väga raske on tõsiselt võtta kohtunikku, kes foorumis oma teenindatava mängu tulemusi ennustab, isegi kui ta seda vilistama ei peaks ...
                    Tegelt tegi ta nalja, ta ei ole seda mängu teenindavate kohtunike nimekirjas seni veel figureerinud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Tegelt tegi ta nalja, ta ei ole seda mängu teenindavate kohtunike nimekirjas seni veel figureerinud.
                      Kohtunikud tänaseks teada, ei ole seal mingit K.L-det. K.L suhtumine aset leidva mängu suhtes oli igati häbiväärne igaljuhul.
                      //

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sunseek Vaata postitust
                        Kohtunikud tänaseks teada, ei ole seal mingit K.L-det. K.L suhtumine aset leidva mängu suhtes oli igati häbiväärne igaljuhul.

                        Oli jah vabandust

                        Teeme nyyd nii et meie ei räägi enam K.L.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Fc Tabivere- Valga Warrior 1:0
                          põnev mäng oli ja tasavägine lõpuni ei näinud kahjuks aga see seis on õige.
                          siit tuleb veel selle mängu teemal juttu kõvasti.....

                          Kommentaar


                            Tubli töö Tabivere,võtsite koduseinte toel väärtusliku võidu ja mis peamine 0-mänguga
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Tabivere oli tõesti üle, aga meil ei olnud satsi, lõime pena sisse, kohtunik näitas et läks posti, kohtunikud nullid

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jalgpallur21 Vaata postitust
                                Tabivere oli tõesti üle, aga meil ei olnud satsi, lõime pena sisse, kohtunik näitas et läks posti, kohtunikud nullid
                                Lõite sisse,aga kohtunik näitas,et post,NU TEHKE SIIS KIRI
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X