320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga Lõuna 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas INCE Vaata postitust
    .."Tabivere "minimuruväljakul" mängitud mängu asusid vastased ilusast kauglöögist juhtima"..

    Sellist asja ei ole olemas nagu minimuruväljak. EJL staadionite hindamise kriteeriumi kohaselt kvalifitseerub Tabivere staadion 5.katogeeoriasse, ehk "Madalamad liigad, noorte ja naiste madalamad liigad"., kus on selgelt öeldud, et mänguväljaku mõõdud peavad jääma piiridesse 90-110 x 45-75, Tabivere staadionil on pikkust 92 ja laiust 48 m. Ühtpidi saan ma aru, et kõik, kes te liigat mängite, olete harjunud mega-arenadega, aga ausalt öldes viskab juba natuke üle, kui kõik kes siia saabuvad krimpsutavad alguses nina ja kui veel tappa ka saavad, siis krimpsutavad topelt. Meie ei ole süüdi selles, et 1983 a. suuremat ei planeeritud ning kõigi Teie pärast ei hakka me lähiajal ilmselgelt uut ehitama. Kokkuvõtvalt, siis et kõik kes te pole veel Tabiverre sattunud mängima, siis võtke teadmiseks ja leppige - Tabivere väljak vastab igati nõuetele, lihtsalt ei jõua hakata igale uule siia saabuvale satsile seletama ja tõestama, et meil siin võib ikkagi mängida!

    Aitäh mängu eest, Põlva FC Lootos!
    //

    Kommentaar


      Täis sitt väljak on seealles uuendati seda miks ei tehtud seda laiemaks ja jäeti see kuradi kruusa jooksurada alles selle arvelt oleks saanud ilusti juurde võtta.Mõtetu pikk.Auti viskad otse väravasse

      Kommentaar


        Algselt postitas kde14 Vaata postitust
        Täis sitt väljak on seealles uuendati seda miks ei tehtud seda laiemaks ja jäeti see kuradi kruusa jooksurada alles selle arvelt oleks saanud ilusti juurde võtta.Mõtetu pikk.Auti viskad otse väravasse
        väljak vastab reeglitele!ja audist värav ei loe!
        vähemalt on väljak kus mängida, mis vahet sel on kui suur või väike see on!reeglitele vastab seega kuss!

        Kommentaar


          Algselt postitas sunseek Vaata postitust
          .."Tabivere "minimuruväljakul" mängitud mängu asusid vastased ilusast kauglöögist juhtima"..

          Sellist asja ei ole olemas nagu minimuruväljak. EJL staadionite hindamise kriteeriumi kohaselt kvalifitseerub Tabivere staadion 5.katogeeoriasse, ehk "Madalamad liigad, noorte ja naiste madalamad liigad"., kus on selgelt öeldud, et mänguväljaku mõõdud peavad jääma piiridesse 90-110 x 45-75, Tabivere staadionil on pikkust 92 ja laiust 48 m. Ühtpidi saan ma aru, et kõik, kes te liigat mängite, olete harjunud mega-arenadega, aga ausalt öldes viskab juba natuke üle, kui kõik kes siia saabuvad krimpsutavad alguses nina ja kui veel tappa ka saavad, siis krimpsutavad topelt. Meie ei ole süüdi selles, et 1983 a. suuremat ei planeeritud ning kõigi Teie pärast ei hakka me lähiajal ilmselgelt uut ehitama. Kokkuvõtvalt, siis et kõik kes te pole veel Tabiverre sattunud mängima, siis võtke teadmiseks ja leppige - Tabivere väljak vastab igati nõuetele, lihtsalt ei jõua hakata igale uule siia saabuvale satsile seletama ja tõestama, et meil siin võib ikkagi mängida!

          Aitäh mängu eest, Põlva FC Lootos!
          Vaata üks asi on see, missuguseid kategooriaid meie liit jagab, teine asi see, et mõõdud 48 x 92 on naljamõõdud. Nagu ma ka ühes postituses varem olen öelnud, siis mingi ajani (loe: Rahvaliiga moodustamiseni) olid sellised platsid jalgpalli arengu seisukohalt täitsa ok, nüüd on aga aasta 2010. Ma ei süüdista FC Tabivere võistkonda, lihtsalt teatud "reeglite" tõttu annab teie koduväljak teile teiste võistkondade ees suure eelise
          Aga edu Tabiverele edaspidiseks ja ärge siis järgmiste võistkondadega oma edu maha mängige
          299195

          Kommentaar


            Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
            tabivere juhtis 2 :0 ja siis põlva kiired kaks kotti ja seis 2:2 ja vile
            You põlva vv kes kukkus
            nojh näed juhtus nii muru oli lihtsalt nii kuiv et jalg ei püsinud maas enam

            Kommentaar


              Algselt postitas INCE Vaata postitust
              Vaata üks asi on see, missuguseid kategooriaid meie liit jagab, teine asi see, et mõõdud 48 x 92 on naljamõõdud. Nagu ma ka ühes postituses varem olen öelnud, siis mingi ajani (loe: Rahvaliiga moodustamiseni) olid sellised platsid jalgpalli arengu seisukohalt täitsa ok, nüüd on aga aasta 2010. Ma ei süüdista FC Tabivere võistkonda, lihtsalt teatud "reeglite" tõttu annab teie koduväljak teile teiste võistkondade ees suure eelise
              Aga edu Tabiverele edaspidiseks ja ärge siis järgmiste võistkondadega oma edu maha mängige
              miks te vingute saite punkti mitte kaotuse!enam ei tule enne järgmist aastat kindlasti tabiverre möängima miks sa nutad?
              me oleme õnnelikud enda väljaku üle meie trump on koduväljak!

              Kommentaar


                tegelikult väga palju tänases lootose ja tabivere mängus tegi ära kohtunik kes oli väljakul täna üx suur 0. ma arvan et sellel kohtunikul on viimane aeg amet maha panna. tabiverele suur aitähh mängu eest ja loodame et see kohtunik ei vilista enam kummagi mängu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas naxitrall Vaata postitust
                  tegelikult väga palju tänases lootose ja tabivere mängus tegi ära kohtunik kes oli väljakul täna üx suur 0. ma arvan et sellel kohtunikul on viimane aeg amet maha panna. tabiverele suur aitähh mängu eest ja loodame et see kohtunik ei vilista enam kummagi mängu.
                  andreas vaks ei pidanudgi enam tabivere mängui vilistama aga ejl suur kohmakas vict jällle nagu määras ka tabivere mängija joonepeale kohtunikuks kuhu nagunii pidi yx minema, siis oleks olbnud2 tabivere kohtunikku!

                  Kommentaar


                    Absoluutselt nõus eeskõnelejaga. Olen kordi ka isiklikult Tabivere väljakul mänginud ning olegem ausad sellise väljaku peal ei ole võimalik korralikku jalgpalli mängida 11+11 mehega. Jutt stiilis "olud on mõlemale meeskonnale võrdsed" on absoluutne jama. Mis võrdsusest saab juttu olla kui üks meeskond teeb trenni väljaku peal, mis on standardiks kujunenud ning teine väljakul, mis on heal juhul 2/3 normaalsest palliväljakust.
                    Fakt on see, et ükski IV-III liiga meeskond ei soovi sellise väljaku peal mängida.

                    Samas saan aru ka Tabivere meeskonnast, kuna sellises väikeses maakohas on tõesti raske korralikku väljakut ehitada (eriti veel tänapäevastes finantsoludes), kuid see peaks kindlasti teie üheks lähiaastate põhiprioriteediks saama. Kui asi on raha taga, tasub uurida erinevaid finantsallikaid - sponsorid, EJL, kohalik omavalitsus, PRIA maaelu edendamise toetused jms.

                    Praegu jääb aga osade Tabivere kodanike jutust küll mulje, et "meie poolt on kõik JOKK ning mida te vingute". EJL poolt kehtestatud miinimummõõtmed on
                    minu teada pärit eelmisest sajandist ning selgelt ajale jalgu jäänud.

                    Igatahes edu Tabiverele ning loodetavasti ei kuku te uuesti IV liigasse tagasi, kuna siis peaks ka meie jällegi teie "Arenat" külastama.

                    Algselt postitas INCE Vaata postitust
                    Vaata üks asi on see, missuguseid kategooriaid meie liit jagab, teine asi see, et mõõdud 48 x 92 on naljamõõdud. Nagu ma ka ühes postituses varem olen öelnud, siis mingi ajani (loe: Rahvaliiga moodustamiseni) olid sellised platsid jalgpalli arengu seisukohalt täitsa ok, nüüd on aga aasta 2010. Ma ei süüdista FC Tabivere võistkonda, lihtsalt teatud "reeglite" tõttu annab teie koduväljak teile teiste võistkondade ees suure eelise
                    Aga edu Tabiverele edaspidiseks ja ärge siis järgmiste võistkondadega oma edu maha mängige

                    Kommentaar


                      krt kus te vaidlete kui fc abja mängis siis mis me pidime taluma ? väravavaht tahab keskväljale lüüa aga hoopis üle vastase värava. vähemalt on tabiverel normal stata mitte mingi mõttetu kooli teema :S

                      Kommentaar


                        Algselt postitas terror Vaata postitust
                        Absoluutselt nõus eeskõnelejaga. Olen kordi ka isiklikult Tabivere väljakul mänginud ning olegem ausad sellise väljaku peal ei ole võimalik korralikku jalgpalli mängida 11+11 mehega. Jutt stiilis "olud on mõlemale meeskonnale võrdsed" on absoluutne jama. Mis võrdsusest saab juttu olla kui üks meeskond teeb trenni väljaku peal, mis on standardiks kujunenud ning teine väljakul, mis on heal juhul 2/3 normaalsest palliväljakust.
                        Fakt on see, et ükski IV-III liiga meeskond ei soovi sellise väljaku peal mängida.

                        Samas saan aru ka Tabivere meeskonnast, kuna sellises väikeses maakohas on tõesti raske korralikku väljakut ehitada (eriti veel tänapäevastes finantsoludes), kuid see peaks kindlasti teie üheks lähiaastate põhiprioriteediks saama. Kui asi on raha taga, tasub uurida erinevaid finantsallikaid - sponsorid, EJL, kohalik omavalitsus, PRIA maaelu edendamise toetused jms.

                        Praegu jääb aga osade Tabivere kodanike jutust küll mulje, et "meie poolt on kõik JOKK ning mida te vingute". EJL poolt kehtestatud miinimummõõtmed on
                        minu teada pärit eelmisest sajandist ning selgelt ajale jalgu jäänud.

                        Igatahes edu Tabiverele ning loodetavasti ei kuku te uuesti IV liigasse tagasi, kuna siis peaks ka meie jällegi teie "Arenat" külastama.
                        Vaata et ise rahvaliigasse ei kuku!

                        Kommentaar


                          lasteaed

                          Kommentaar


                            Tere jalgpallirahvas!
                            Tänud Tabivere palluritele nauditava jalgpalli eest, vähe vigu ja üks kaart!
                            Teie esimene värav oli SUPER. Õnneks saime punkti kätte ja viimasel minutil oli hea seis veel mäng võita, kuid teie kaitsjad tegid head tööd.
                            Edu teile hooaja edaspidistes mängudes ja võidelge sama vapralt teiste vastu samuti!!!

                            Hr Kohtunik, kui peaksid seda artiklit lugema, siis soovitused sulle!!!
                            Kui mäng käib 16m kastis, miks hr kohtunik passib 30-40m kaugusel?
                            Kui mängija peatab kastik käega palli on penalt!!!
                            Küljekohtunikele ei heida midagi ette, sest hea et nad üldse olemas on!!!

                            Edu!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas indahell Vaata postitust
                              krt kus te vaidlete kui fc abja mängis siis mis me pidime taluma ? väravavaht tahab keskväljale lüüa aga hoopis üle vastase värava. vähemalt on tabiverel normal stata mitte mingi mõttetu kooli teema :S
                              Just just,tegemist siiski mudaliigaga,seega ärgem statka peale asju ajage.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas terror Vaata postitust
                                Absoluutselt nõus eeskõnelejaga. Olen kordi ka isiklikult Tabivere väljakul mänginud ning olegem ausad sellise väljaku peal ei ole võimalik korralikku jalgpalli mängida 11+11 mehega. Jutt stiilis "olud on mõlemale meeskonnale võrdsed" on absoluutne jama. Mis võrdsusest saab juttu olla kui üks meeskond teeb trenni väljaku peal, mis on standardiks kujunenud ning teine väljakul, mis on heal juhul 2/3 normaalsest palliväljakust.
                                Fakt on see, et ükski IV-III liiga meeskond ei soovi sellise väljaku peal mängida.

                                Samas saan aru ka Tabivere meeskonnast, kuna sellises väikeses maakohas on tõesti raske korralikku väljakut ehitada (eriti veel tänapäevastes finantsoludes), kuid see peaks kindlasti teie üheks lähiaastate põhiprioriteediks saama. Kui asi on raha taga, tasub uurida erinevaid finantsallikaid - sponsorid, EJL, kohalik omavalitsus, PRIA maaelu edendamise toetused jms.

                                Praegu jääb aga osade Tabivere kodanike jutust küll mulje, et "meie poolt on kõik JOKK ning mida te vingute". EJL poolt kehtestatud miinimummõõtmed on
                                minu teada pärit eelmisest sajandist ning selgelt ajale jalgu jäänud.

                                Igatahes edu Tabiverele ning loodetavasti ei kuku te uuesti IV liigasse tagasi, kuna siis peaks ka meie jällegi teie "Arenat" külastama.
                                Esiteks faktist, et keegi ei taha sellisel väljakul mängida. J-Jaanil sama suur staadion ja hea meelega mängime sama suurel staadionil ka võõrsil.
                                Mis puudutab võrdsust, siis ma ka ei taha Põlvas ja Viljandis kunstmurul mängida, kuid ei nurise seepärast.
                                Kui härradel on ettepanekuid Jalkaliidule, siis saatke need sinna ja ehk tehakse muutusi miinimummõõtmetes. Siin oskame kõik soovi avaldada.
                                Ja üldiselt on ikka nii, et las sport võidab. Kel mängulusti pole, siis ei pea ju mängima.

                                Luunja-J-Jaani 3-0 (1-0).
                                Mäng, kus luunjal polnud varumehi, meil üks oli. Luunja omas esimesel poolajal mitut head võimalust, kuid värava suutsid lüüa meie omaväravast kui kaitsja pani löögile jala vahele. Meil mõned korralikud rünnakud, kuid 100% võimalust polnud.
                                Teisel poolajal jätkus suhteliselt võrdne heitlus. Teine värav oli selline, kus joonekohtunik näitas suluseisu Luunjale, kuid keskväljal olnud kohtunik nägi olukorda siiski "paremini" ja luges värava ära.
                                Kolmas värav algas tsenderdusest, mis peaga suunati posti ja sealt põrkunud pall võrku toimetati.
                                Suhteliselt rahulik mäng üldiselt.
                                Head teise ringi jätku
                                Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X