320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga Lõuna 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eilne Põlva - Otepää mäng siis! (ka eelpoolmainitud kohtuniku leiutis kuidas pall müüri suhtes paiknema peab on peal )

    Kommentaar


      küsimus põlvale. märkasin, et olete sel hooajal kasutanud nii kollaseid/musti kui ka valgeid särke. millistega jõgevale külla tulete?
      “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

      Kommentaar


        EPMÜ põllumehele!

        Vaid kirjaoskamatud irisevad kirjanike üle. Jalgpall on loominguline mäng ja seda tuleb osata nii väljakul kui väljakuväliselt mängida.
        Põllumehe kurvastuseks pean ütlema, et Lootosel on mitmeid häid kirjanike, kui üks peakski väsima, siis lajatab kindlasti kohe teine.

        Tegelikult võiks järgmine hooaeg välja kuulutada parima-mahlakama mänguülevaate konkursi. Mida arvate?

        Züriis on loomulikult need, kes kirjutada ei oska

        Ja veel, tänud kõigile "jalgpalluritele", kellele meeldib Lootose fännidega suhelda

        Kommentaar


          Algselt postitas Defa Vaata postitust
          Eilne Põlva - Otepää mäng siis! (ka eelpoolmainitud kohtuniku leiutis kuidas pall müüri suhtes paiknema peab on peal )
          http://www.youtube.com/watch?v=L3hccwxyVM0

          Arusaamatuks jääb Põlvale määratud penalti
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas tiido3 Vaata postitust
            EPMÜ põllumehele!

            Vaid kirjaoskamatud irisevad kirjanike üle. Jalgpall on loominguline mäng ja seda tuleb osata nii väljakul kui väljakuväliselt mängida.
            Põllumehe kurvastuseks pean ütlema, et Lootosel on mitmeid häid kirjanike, kui üks peakski väsima, siis lajatab kindlasti kohe teine.

            Tegelikult võiks järgmine hooaeg välja kuulutada parima-mahlakama mänguülevaate konkursi. Mida arvate?

            Züriis on loomulikult need, kes kirjutada ei oska

            Ja veel, tänud kõigile "jalgpalluritele", kellele meeldib Lootose fännidega suhelda
            tegid omaarust nalja või?

            Kommentaar


              "Arusaamatuks jääb Põlvale määratud penalti"

              Kaitsja lööb jalaga pallist mööda ning tabab ründajat kõhtu/selga.

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                Arusaamatuks jääb Põlvale määratud penalti
                Penalti olukord oli jah kuidagi naljakas
                www.fcelva.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas Blitzkrieg
                  tegid omaarust nalja või?
                  Miks sa kaks korda küsid? Ei saanud esimese korraga aru või?
                  299195

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Defa Vaata postitust
                    Eilne Põlva - Otepää mäng siis! (ka eelpoolmainitud kohtuniku leiutis kuidas pall müüri suhtes paiknema peab on peal )
                    http://www.youtube.com/watch?v=L3hccwxyVM0

                    Tundub, et Otepää videomaterjal on üks odav montaaz õige väravalööja on kirjas siin
                    299195

                    Kommentaar


                      Algselt postitas INCE Vaata postitust
                      Tundub, et Otepää videomaterjal on üks odav montaaz õige väravalööja on kirjas siin
                      Tundub, et kohtunikud näevad viimasel ajal valesti Otepää mängudel omavärava autoreid, duubli mängus sain ise ka omavärava kirja kuigi polnud lähedal ka sellele olukorrale
                      FC Otepää II

                      Kommentaar


                        Algselt postitas valu Vaata postitust
                        Kohtunikutöö Otepää - Põlva mängul oli kohati ikka väga veider. Imestama pani kõige rohkem kohtuniku otsus panna pall karistuslöögiks paika müüri asukoha järgi, mitte vastupidi. Aga fännid on endiselt Põlval "tasemel"!
                        Ma siis kommenteeriks siin oma otsust nö palli müüri järgi paika panna kuna video näitab vaid situatsiooni lõpplahendust, mitte algust. Panin palli paika - ütlesin, et mängime vilega. Lugesin sammudega 9 meetrit välja (kuigi reeglites on 9,15m). Panin selle järgi müüri paika. Müür seisis seal kuhu see paika pandud sai ja ei liikunud. Siis hakkas Otepää ründaja nõudma, et müür olla liiga lähedal. Olin veendunud, et müür sai 9 meetri peale paika ja sel ajal ei liikunud. Järelikult sai liikuda vaid pall (palli ma müüri paika paneku ajal kahjuks ei jälginud - profid panevad muidugi müüri paika tagurpidi sammudega). Oli ka võimalus, et väljak kahanes vahepeal ühe sammu võrra aga see on füüsikareeglite kohaselt üsna ebatõenäoline :-) Kuna oli üsna selge, et ründaja (või tuul) oli palli edasi lükanud (mida ju ikka tehakse) ja nõudis, et müür on lähedal, siis lugesin müürist pallini ja sain 8 sammu ning panin palli sinna kus see enne oli, sest karistuslöök sooritatakse vea toimumiskohalt. Ehk siis fair play. Kes väljakul olid said asjast aru kui tahtsid saada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pastor21 Vaata postitust
                          Ma siis kommenteeriks siin oma otsust nö palli müüri järgi paika panna kuna video näitab vaid situatsiooni lõpplahendust, mitte algust. Panin palli paika - ütlesin, et mängime vilega. Lugesin sammudega 9 meetrit välja (kuigi reeglites on 9,15m). Panin selle järgi müüri paika. Müür seisis seal kuhu see paika pandud sai ja ei liikunud. Siis hakkas Otepää ründaja nõudma, et müür olla liiga lähedal. Olin veendunud, et müür sai 9 meetri peale paika ja sel ajal ei liikunud. Järelikult sai liikuda vaid pall (palli ma müüri paika paneku ajal kahjuks ei jälginud - profid panevad muidugi müüri paika tagurpidi sammudega). Oli ka võimalus, et väljak kahanes vahepeal ühe sammu võrra aga see on füüsikareeglite kohaselt üsna ebatõenäoline :-) Kuna oli üsna selge, et ründaja (või tuul) oli palli edasi lükanud (mida ju ikka tehakse) ja nõudis, et müür on lähedal, siis lugesin müürist pallini ja sain 8 sammu ning panin palli sinna kus see enne oli, sest karistuslöök sooritatakse vea toimumiskohalt. Ehk siis fair play. Kes väljakul olid said asjast aru kui tahtsid saada.
                          Vot see on liiga, terve hooaja peale ei tulnud mitte midagi nii intrigeerivat See lisab vürtsi järgmise hooaja omavahelistele kohtumistele, sest alati vaadatakse ajas tagasi ja tehakse eelvaateid. Muidugi hooaeg pole läbi, aga järgmine aasta FC Lootos ja FC Otepää kohtumine tõotab tulla tulisem.
                          www.fcelva.ee

                          Kommentaar


                            Kolmas võimalus on ka: äkki lugesid pallist 8 sammu ja sai kogemata 8 meetrit, mida muidugi sina kui kohtunik kindlasti välistad, sest sa ei teeks iialgi sellist apsakat.


                            Algselt postitas Pastor21 Vaata postitust
                            Ma siis kommenteeriks siin oma otsust nö palli müüri järgi paika panna kuna video näitab vaid situatsiooni lõpplahendust, mitte algust. Panin palli paika - ütlesin, et mängime vilega. Lugesin sammudega 9 meetrit välja (kuigi reeglites on 9,15m). Panin selle järgi müüri paika. Müür seisis seal kuhu see paika pandud sai ja ei liikunud. Siis hakkas Otepää ründaja nõudma, et müür olla liiga lähedal. Olin veendunud, et müür sai 9 meetri peale paika ja sel ajal ei liikunud. Järelikult sai liikuda vaid pall (palli ma müüri paika paneku ajal kahjuks ei jälginud - profid panevad muidugi müüri paika tagurpidi sammudega). Oli ka võimalus, et väljak kahanes vahepeal ühe sammu võrra aga see on füüsikareeglite kohaselt üsna ebatõenäoline :-) Kuna oli üsna selge, et ründaja (või tuul) oli palli edasi lükanud (mida ju ikka tehakse) ja nõudis, et müür on lähedal, siis lugesin müürist pallini ja sain 8 sammu ning panin palli sinna kus see enne oli, sest karistuslöök sooritatakse vea toimumiskohalt. Ehk siis fair play. Kes väljakul olid said asjast aru kui tahtsid saada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pastor21 Vaata postitust
                              Ma siis kommenteeriks siin oma otsust nö palli müüri järgi paika panna kuna video näitab vaid situatsiooni lõpplahendust, mitte algust. Panin palli paika - ütlesin, et mängime vilega. Lugesin sammudega 9 meetrit välja (kuigi reeglites on 9,15m). Panin selle järgi müüri paika. Müür seisis seal kuhu see paika pandud sai ja ei liikunud. Siis hakkas Otepää ründaja nõudma, et müür olla liiga lähedal. Olin veendunud, et müür sai 9 meetri peale paika ja sel ajal ei liikunud. Järelikult sai liikuda vaid pall (palli ma müüri paika paneku ajal kahjuks ei jälginud - profid panevad muidugi müüri paika tagurpidi sammudega). Oli ka võimalus, et väljak kahanes vahepeal ühe sammu võrra aga see on füüsikareeglite kohaselt üsna ebatõenäoline :-) Kuna oli üsna selge, et ründaja (või tuul) oli palli edasi lükanud (mida ju ikka tehakse) ja nõudis, et müür on lähedal, siis lugesin müürist pallini ja sain 8 sammu ning panin palli sinna kus see enne oli, sest karistuslöök sooritatakse vea toimumiskohalt. Ehk siis fair play. Kes väljakul olid said asjast aru kui tahtsid saada.
                              krt vot sellised naljamehed-kohtunikud meil on, täitsa LOL.

                              sinu väike samm nagu nii ei võrdu 1.00 m-ga.
                              Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
                                krt vot sellised naljamehed-kohtunikud meil on, täitsa LOL.

                                sinu väike samm nagu nii ei võrdu 1.00 m-ga.
                                Oo, kommentaar leiab vastukaja. Päris huvitav. Muidugi on kohtunikud naljamehed ja LOL id. Et Sa aru saaksid, siis selgitan veelkord ja aeglaselt - lugesin 9 sammu pallist müürini. Ja hiljem tagasi müürist lugedes oli pall 8 sammu peale jõudnud. Aga no muidugi - eks ikka olid kohtuniku jalad need, mis käies lühemaks kulusid...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X