320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga Lõuna 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tegelikult võiksid ju Otepää mehed ausalt tunnistada, kas nad liigutasid palli ettepoole. Antud olukord oli ju niigi meeldejääv ja see peaks ka meeles olema, kas palli ikka liigutati ettepoole, nagu hr Kohtunik väidab või on tegu lihtsalt koomilise juhumiga. Videost jääb tõesti päris kentsakas mulje

    Kommentaar


      ja jälle retuusi vend seletab siin

      Kommentaar


        Algselt postitas krizto Vaata postitust
        Tegelikult võiksid ju Otepää mehed ausalt tunnistada, kas nad liigutasid palli ettepoole. Antud olukord oli ju niigi meeldejääv ja see peaks ka meeles olema, kas palli ikka liigutati ettepoole, nagu hr Kohtunik väidab või on tegu lihtsalt koomilise juhumiga. Videost jääb tõesti päris kentsakas mulje
        Ausalt ütlen et videopealt ei vaadanud seda olukorda mis toimus enne, vaatan selle homme üle täpselt, kumbapidi asi siiski oli, preagusel hetkel ma ei välista et palli lükati ka peale müüri paikapanemist ettepoole, peate kannatama...

        Kommentaar


          Vaatasin Fauna-Luunja väravaid, KKV 55 meetrine soolo oli päris lahe. Kait, kas Sa enne ka nii pikka distantsi korraga oled joostes läbinud?

          Kommentaar


            Algselt postitas Defa Vaata postitust
            Ausalt ütlen et videopealt ei vaadanud seda olukorda mis toimus enne, vaatan selle homme üle täpselt, kumbapidi asi siiski oli, preagusel hetkel ma ei välista et palli lükati ka peale müüri paikapanemist ettepoole, peate kannatama...
            niih! tegin eraldi lõigu kõigile teile huvilistele, eks vaadake, otsustage, kommenteerige ja peaaasi et tore oleks

            Põlva FC LootosvsFC Otepää1:2 (1:0)19.09.10Palli kaugus müürist, karistuslöögi ajal.

            Kommentaar


              naeruväärne kohtunik ikka

              Kommentaar


                ahahahahahaha ulmeeee

                Kommentaar


                  No nii. Kuna siin oma otsust kommenteerisin, tuleb oma viga tunnistada. Palli tõesti ei liigutatud ja kui seda ei näe, siis ei tohi seda ka oletada. Nüüd ei jää muud üle kui oma jalad üle mõõta. Tänud Otepääle videomaterjali eest ja vabandused Otepää ründajale. Edaspidi vaatan mõõtmisel nii müüri kui palli.

                  Kommentaar


                    Pole hullu-ikka juhtub!

                    Kommentaar


                      Selgitage seda makedoonias toimuvat regions cupi.Või mis iganes sinna kuhu see haserv niiõelda läheb kus.on mehi noorusest ja tabiverest ja mujalt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kde14 Vaata postitust
                        Selgitage seda makedoonias toimuvat regions cupi.Või mis iganes sinna kuhu see haserv niiõelda läheb kus.on mehi noorusest ja tabiverest ja mujalt.
                        uefa.com on detailne informatsioon
                        Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Defa Vaata postitust
                          niih! tegin eraldi lõigu kõigile teile huvilistele, eks vaadake, otsustage, kommenteerige ja peaaasi et tore oleks

                          http://www.youtube.com/watch?v=wMsSAucDH3A
                          No minu isiklik arvamus, aga sellisel kohtunikul küll III liiga mängudele edaspidi asja ei tohiks olla. Tarmo tunnista, et Sinu tase on edaspidi Rahvaliiga.
                          299195

                          Kommentaar


                            Algselt postitas INCE Vaata postitust
                            No minu isiklik arvamus, aga sellisel kohtunikul küll III liiga mängudele edaspidi asja ei tohiks olla. Tarmo tunnista, et Sinu tase on edaspidi Rahvaliiga.
                            Mina nii kriitiline kohtuniku suhtes ei oleks. On temagi ju inimene. Ning kui lähtudes sinu arvamusest, toon välja enda arvamuse.

                            Videos 1.32. Mängija nr 27 eksis lihtsas olukorras. Tema tase on edaspidi Rahvaliiga, kuna III liiga taset ta välja ei mängi.

                            Ps. Ärge võtke mu sõnu 100% tõsidusega. Üritasin oma mõtet edastada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pastor21 Vaata postitust
                              No nii. Kuna siin oma otsust kommenteerisin, tuleb oma viga tunnistada. Palli tõesti ei liigutatud ja kui seda ei näe, siis ei tohi seda ka oletada. Nüüd ei jää muud üle kui oma jalad üle mõõta. Tänud Otepääle videomaterjali eest ja vabandused Otepää ründajale. Edaspidi vaatan mõõtmisel nii müüri kui palli.
                              ahahaha, anna oma vile ja kohtuniku vorm mulle, ma põletan selle ära! Ainuke õige otsus))))
                              Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                              Kommentaar


                                Super otsus kohtuniku poolt Kahju et penaltit ei määratud kuidas seda oleks mõõdetud??? nojahh tegelt on seal punkt olemas aga ikkagi võiks ju olla meeter tagapool koom värk igatahes

                                Kommentaar

                                Working...
                                X