320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Elevandiluuranniku poisil on allkiri lepingu peal, seega ilmselt saab temast aina arenev ja veel parem pallur
    “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

    Kommentaar


      Vot selline põnev statistika 2012 hooajast

      Mänguminutit Esindusmeeskonna eest (Esiliiga +karikas)

      Avilov, Vladimir 3500'
      Lipin, Maksim 3376'
      Mones, Aleks 3138'
      Kalimullin, Andrei 3103'
      Gurtšioglujants, Jevgeni 2985'
      Kouadio, Kouakou Fabrice Elysee 2879'
      Harin, Jevgeni 2811'
      Aristov, Anton 2625'
      Ogorodnik, Vladislav 2027'
      Igonen, Matvei 1844'
      Kovtunovitš, Dmitri 1803'
      Demutski, Aleksei 1495'
      Tasso, Sergei 1480'
      Kassjantšuk, Ilja 1456'
      Vassiljev, Vladimir 1236'
      Granovskis, Renats 1213'
      Kuslap, Aleksandr 851'
      Kulatšenko, Aleksandr 597'
      Tarasov, Ilya 400'
      Andreev, Kirill 270'
      Artemiev, Saveliy 179'
      Muraveiko, Anton 176'
      Dmitrijev, Kirill 131'
      Klimovitš, Aleksandr 129'
      Petrov, Pavel 119'
      Udalov, Jevgeni 117'
      Ginzburg, Jevgeni 83'
      Avilov, Viktor 30'
      Mordatenko, Anastasijs 24'
      Juhnevitš, Sergei 7'
      Vladõtšenko, Artur 4'
      “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

      Kommentaar


        Kindlasti väärib eesoleva statistika juures märkimist, et enim mänginud Avilov on kõigest 17-aastane ning väga huvitav oleks näha nii noort mängumeest Meistriliigas pallimas põhis! Eesti jalgpallil on põhjust näppu pulsil hoida!
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Algselt postitas football2u Vaata postitust
          Kindlasti väärib eesoleva statistika juures märkimist, et enim mänginud Avilov on kõigest 17-aastane ning väga huvitav oleks näha nii noort mängumeest Meistriliigas pallimas põhis! Eesti jalgpallil on põhjust näppu pulsil hoida!
          Lisaks, tegu peaks olema keskkaitsjaga, mis teeb selle statistilise näitaja veel kõvemaks. Mine tea, ehk koorub temast veel midagi asist?

          Kommentaar


            Tõsiselt hea aasta on olnud! Ei saa kuidagi hõikamata jätta

            Meeskonna väga kindel liigavõit, pääs järgmisel aastal Meistriliigasse, Manuchole parima väravaküti ja parima mängija tiitel, meie noorte head tulemused Eesti noortekoondistes.
            “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

            Kommentaar


              Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
              Tõsiselt hea aasta on olnud! Ei saa kuidagi hõikamata jätta

              Meeskonna väga kindel liigavõit, pääs järgmisel aastal Meistriliigasse, Manuchole parima väravaküti ja parima mängija tiitel, meie noorte head tulemused Eesti noortekoondistes.
              Jah mis siin salata võtsite Esiliigast, kõik mis võtta andis Aga mis on järgmise aasta plaanid? Linnapeal juba kõlakad, et lisaks olemasolevatele 1,5le meeskonnale kolite ka teie Kadriorgu- või on veel vara sellest rääkida?
              ROHE-VALGE SURMANI

              Kommentaar


                Need Kadrioru teemad on meie jaoks ka ainult kõlakad, kuna praegu on see täiesti lahtine küsimus- nii lahtine, et me pole veel mõelnudki sellele. Selge see, et midagi peab välja mõtlema aga õnneks aega veel on.

                Järgmise aasta plaanid hakkavad ilmselt järgmise aasta alguses vaikselt tekkima. Saame väga hästi aru, et Meistriliiga on juba midagi hoopis muud ning tööd on vaja teha palju.
                Lisaks peab täienduste peale mõtlema. Ka see on hetkel ainult idee tasandil selge, aga konkreetseid isikuid ei ole olemas.
                Professionaalsuse ulatus tuleb ka ära otsustada vastavalt võimalustele- Meistriliiga 2012 oli väga näitlik selles osas.

                Meie kõigi jaoks on see midagi täiesti uut, varasem praktika puudub. Hakkame nuputama, kuidas neid asju kõrgemal tasemel tehakse
                “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                Kommentaar


                  Ma teen ühe ennustuse..
                  Lisaks nendele FC Infoneti esindusmeeskonnas pallinud poistele, kes on juba nuusutanud rahvuskoondise hõngu (Vladimir Avilov, Matvei Igonen, Pavel Petrov) ja loodetavasti nuusutavad ka edaspidi, saavad eeloleval hooajal auväärt kutse ka järgmised nimed: Maksim Lipin, Jevgeni Harin ja Vladislav Ogorodnik.

                  Kommentaar


                    Hea jalgpallihuviline,

                    kuna mul puudub muu kontakt sinuga- mina ei tunne sind ja sina ei tunne mind, siis ma kasutan ära soccerneti võimalusi sinult arvamust küsida.

                    Miks ma tahan sulle küsimusi esitada? Ma olen otsustanud mitte leiutada jalgratast ning uurida sinult, mida sina asjast tead. Muidu, tead, ehitan selle jalgratta ning sellel ilmnevad meeletud puudused, mida ma pean aina kõrvaldama ja kõrvaldama. Aga, kui sina tead, kuidas ratast ehitada, siis ole mulle abiks. Ja olulisem põhjus on see, et ma tahan, et sul oleks võimalus sõna sekka öelda. Sulle me seda ju teeme (isegi, kui sa oled teise meeskonna toetaja, sest ainult kõik 10 meeskonda kokku moodustavad Meistriliiga).

                    Kui sul nüüd keeruline pole, siis aruta koos minuga. Mida sa sooviksid teada meist, näha meis, soovitada meile? Milline on sinu arvamus meist ning millel see põhineb? Ole aus ja ära ilusta, mulle arvamused meeldivad

                    Näiteks sellised teemad: piletihind, info mängijate kohta, fänlus, huvipakkuva info kättesaadavus või mis iganes muu sulle oluline tundub.

                    Jube ametlik tekst tuli...aga räägime asjast vabalt- nagu istuks kohvitassi taga, eks
                    “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                    Kommentaar


                      ega siin midagi palju keerulist olegi, näidake head meistriliiga tasemel ausat sportlikku mängu, hea oleks kui võtaksite mõned punktid ka meistriliiga tugevamatelt profisatsidelt, ja staadionilt saaks kohvi, konjakit, võibolla mõne võileiva ja lapsed oma cola ja jäätise, siis on juba hästi

                      ahsoo ja veel - hea oleks natuke pikemalt lugeda klubi parematest mängijatest, eelkõige siis mõne jalgpallitreeneri pilgu läbi, mis on mängija tugevad küljed, mis tahaks veel arendamist; mida keegi seni saavutanud oma vanuseastmetes jne.
                      lemmikvärv, tähtkuju jms irrelevantne mula - selle võib ka vabalt vahele jätta.
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
                        Näiteks sellised teemad: piletihind, info mängijate kohta, fänlus, huvipakkuva info kättesaadavus või mis iganes muu sulle oluline tundub.
                        Kui infost mängijate kohta rääkida, siis oma pisikeste projektide raames on vaja olnud selliseid tühi-tähiseid, aga samas nagu elementaarseid infokilde nagu pikkus/kaal, hea oleks kui teaks sünnikohta ja löögijalga. Ses mõttes olid eelmise hooaja Levadia tehtud tutvustavad profiilid oma kodulehel ideaalsed. Eesti jalgpallurid pole nii tuntud ja laia meediakajastusega, et selliseid väikseid asju kuskilt mujalt väga ammutada peale kodulehtede oleks.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Mind näiteks huvitaks, kas Infonet nimetab end amatöör-, poolprofessionaalseks-, või profivõistkonnaks? Kui mitte kõrgeim aste, siis milline on klubi siht, et jõuda järgmisele tasandile? Kuidas teete tööd, et tekitada endale mängult-mängule käiv aktiivne fännklubi, kelle üle võiks uhkust tunda?

                          Kommentaar


                            infonet võib ennast nimetada, kuidas tahab, aga karikas said MLi viimaselt põske. Minu jaoks on nad tühikoht. Enne märtsi sel teemal uuesti ei räägi. Ei imesta, kui esiliigasse tagasi lähevad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
                              Hea jalgpallihuviline,

                              kuna mul puudub muu kontakt sinuga- mina ei tunne sind ja sina ei tunne mind, siis ma kasutan ära soccerneti võimalusi sinult arvamust küsida.

                              Miks ma tahan sulle küsimusi esitada? Ma olen otsustanud mitte leiutada jalgratast ning uurida sinult, mida sina asjast tead. Muidu, tead, ehitan selle jalgratta ning sellel ilmnevad meeletud puudused, mida ma pean aina kõrvaldama ja kõrvaldama. Aga, kui sina tead, kuidas ratast ehitada, siis ole mulle abiks. Ja olulisem põhjus on see, et ma tahan, et sul oleks võimalus sõna sekka öelda. Sulle me seda ju teeme (isegi, kui sa oled teise meeskonna toetaja, sest ainult kõik 10 meeskonda kokku moodustavad Meistriliiga).

                              Kui sul nüüd keeruline pole, siis aruta koos minuga. Mida sa sooviksid teada meist, näha meis, soovitada meile? Milline on sinu arvamus meist ning millel see põhineb? Ole aus ja ära ilusta, mulle arvamused meeldivad

                              Näiteks sellised teemad: piletihind, info mängijate kohta, fänlus, huvipakkuva info kättesaadavus või mis iganes muu sulle oluline tundub.

                              Jube ametlik tekst tuli...aga räägime asjast vabalt- nagu istuks kohvitassi taga, eks
                              Mind huvitavad mängijad. Tahaks mängijatest teada, kellel on ambitsioone väljamaale profiks minna, kellel on mingi huvitav hobi. Noh inimlik värk!

                              Kommentaar


                                Kui suudate Levadia publikumediaani - 124 üle lüüa, olete Tallinna venekeelse seltskonna esindusklubi ja peamine, vältige pv. arvuga huiamist a la Levadia, olge ausad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X