320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suurimad tänud!
    “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

    Kommentaar


      Soovin samuti palju õnne liigavõidu puhul! Ning loodan, et suudate ajapikku endas kahtlejatele vastupidist tõestada. Usun, et teie asjapulkadel on piisavalt sisu. Jõudu ja jaksu, sellel pikal teel!

      Aga pühapäeval teeme nii, et võidupunktid jätame Rakverre.

      Kommentaar


        Muidu suur aitäh aga nende võidupunktide kohapealt ma kompromisse ei teeks
        Kui meievaheline mäng välja arvata, siis hoian siiski Teile salaja pöialt, et Te ikka üleminekutele pääseks.
        “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

        Kommentaar


          Mistõttu teie Manucho siis liidrite omavahelisest heitlusest kõrvale jäi?

          Kusjuures chekkisin järele, et eelnevalt enne tänast oli kõigis mängudes osalenud (ja ka algkoosseisus), v.a 2x kus ta mängukeeldu kandis.

          Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


          Kommentaar


            Kõik väga proosaline. Tervis vedas alt, aga loodame, et karikamänguks on jälle vormis.
            “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

            Kommentaar


              Kolmapäeval peame väga olulise mängu: Karika 1/8 finaali Tartu JK Tammekaga. Meie jaoks on see tohutult oluline mäng mitmel põhjusel. Tulge siis kohale ja vaadake, mida järgmisel aastal Meistriliigas tegutsev FC Infonet endast kujutab. Üritusele registreerimine facebookis siin: http://www.facebook.com/events/389561974448964/
              “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

              Kommentaar


                Algselt oli plaanis tulla vaatama, aga krt see ilm on ikka liiga pask. Mõni teine kord siis

                Kommentaar


                  Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                  Algselt oli plaanis tulla vaatama, aga krt see ilm on ikka liiga pask. Mõni teine kord siis
                  Anna ilmale veel päev aega paraneda kõigepealt. Mina veel loodan.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                    Algselt oli plaanis tulla vaatama, aga krt see ilm on ikka liiga pask. Mõni teine kord siis
                    Suhkrust mehed meil siin

                    Tule ikka! Ma olen kuulnud täiesti fenomenaalsest leiutisest nimega vihmavari. Väidetavalt on seda poodidest võimalik üsna lihtsalt leida. Ja kui ei leia, siis astu ligi, laenan sulle mängu ajaks enda oma
                    “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                    Kommentaar


                      Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                      Algselt oli plaanis tulla vaatama, aga krt see ilm on ikka liiga pask. Mõni teine kord siis
                      Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
                      Suhkrust mehed meil siin

                      Tule ikka! Ma olen kuulnud täiesti fenomenaalsest leiutisest nimega vihmavari. Väidetavalt on seda poodidest võimalik üsna lihtsalt leida. Ja kui ei leia, siis astu ligi, laenan sulle mängu ajaks enda oma
                      K2bo, kui sa nüüd mees oled, siis sellise otsese flirdi peale kohale minemata jätta on ikka väga mittemees!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        K2bo, kui sa nüüd mees oled, siis sellise otsese flirdi peale kohale minemata jätta on ikka väga mittemees!
                        Ega mul kahju pole, ma võin kaks tükki ka kaasa tuua- üks sulle Aga rohkem varjusid mul pole...
                        “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                        Kommentaar


                          Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
                          Ega mul kahju pole, ma võin kaks tükki ka kaasa tuua- üks sulle Aga rohkem varjusid mul pole...
                          Infoneti mängudel saab mind kindlasti edaspidi näha, aga ainult rohevalges sallis ja uuel hooajal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                            Infoneti mängudel saab mind kindlasti edaspidi näha, aga ainult rohevalges sallis ja uuel hooajal
                            No, kui sa ümber mõtled, siis üks vari ootab sind, eks
                            “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                            Kommentaar


                              No nõndaks- ilm on ikka ilus ja jääb õhtuni täitsa kõlbulikuks jalgpalli nautimiseks, seega kõik täna kohale!!
                              Mul paistab lausa päike kontori aknast
                              “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                              Kommentaar


                                Jees, näeme stadioonil!


                                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                                Kommentaar

                                Working...
                                X