320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Mõtlesin siis, et olen halb fänn edasi ja lähen ning klõpsin parem mõned pildid, et klubisid meedias näidata.

    Saabudes esimesse väravasse näitasin töötõendit ja tutvustasin end turvajuhile, kes mind kassasse juhatas....
    Tänan sind tähelepaneku eest ja vabandan tagantjärgi ebamugavuste eest. Kindlasti võtame toimunut arvesse ning teeme sellest järeldused. Kindlasti mainin lisaks, et pressi jaoks hangime eraldi vestid.

    Kommentaar


      Algselt postitas janiion Vaata postitust
      @Karina FYKI
      Veel oleks hea, kui kodulehel või fb's hoitaks silma peal ka meie mängijate tegemistel koondistes. Väga vajalik ja klubi heast küljest näitav informatsioon. Võin vahest ise kirjutada. Peab ainult küsima.
      Andsin nii sinu kui ka teise foorumikasutaja soovid edasi. Vaatame mis teha annab!

      Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
      Tahaks Infoneti kiita. Nimelt on teil üks normaalsemaid videoülesvõtteid. Enamikel klubidel on mingi üldplaanis junn, kus selgelt aru ei saa, kes konkreetsetest mängijatest mida teeb. Hea ülesvõtte on selline, kus plaani suurused vahetuvad. Kui vaja on üldplaan ja kui olukord konkreetsemaks läheb, siis sõidetakse (zoomitakse) peale. Ses suhtes plusspunktid ka Narvale ja ka Florale, kui ma ei eksi.

      Tammeka mäng. Leidsin kahjuks ainult Facebooki versiooni. Võiks olla youtube oma ka..

      http://www.facebook.com/photo.php?v=517475408313295
      Tänan nii sind kui ka kõiki teisi kiidusõnade eest, väga meeldiv on head vastukaja saada! Jätkame head tööd!

      Kommentaar


        Algselt postitas karinam Vaata postitust
        Kindlasti mainin lisaks, et pressi jaoks hangime eraldi vestid.
        Martin higistab need nii ehk naa kohe haisema, seega pesemisest te ikkagi ei pääse.
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Eriti tore oleks ka, et intekad mis pole riigi emakeeles võiks olla tõlgitud subtiitritega riigi emakeelde

          Kommentaar


            Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
            TV6 ostab teenust sisse. Premiumliiga telepilti toodab Levira.
            Võrdle.

            TV6 (via Levira sii): http://www.youtube.com/watch?v=fO3WYf7bNiA
            Tammeka: http://www.youtube.com/watch?v=wgqhUfpZTfI
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              TV6 on seotud kogu asjaga vaid nii palju, et annab ruumi saatepäevas. Ülekande tellija on EJL ja teostaja Levira. Lihtsalt, et asjad selged oleksid.. Ei ole me Eestis oma jalgpalliga veel nii kaugele jõudnud, et ühel erakanalil tasuks kogu ülekanne kinni maksta..

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Eriti tore oleks ka, et intekad mis pole riigi emakeeles võiks olla tõlgitud subtiitritega riigi emakeelde
                I'm Back!

                Ja esimesena võtsin südameasjaks tõlkida ära see intekas.

                Riigikeelne variant on umbes midagi sellist:

                Üldiselt olen mängu sisuga enam-vähem rahul. Tulemusega pole muidugi rahul. Kui vaadata mängu üldiselt, siis me omasime korralikku eelist, lõime rohkem väravavõimalusi ja ainus probleem oli realiseerimisega. Praegu on see meie peamine probleem oma mängus.

                Ma ei hakka küll kommenteerima kohtuniku tööd, kuid mulle jäi mulje, et mõnedes olukordades ei olnud tema otsused õiged.

                Kõiges muus näen ma progressi, meeskonna progress tuleb vaikselt välja ka mängus. Ja Tammeka suguse vastasega üritame me juba pigem mängida favoriidi seisukohalt. Üritame oma mängu peale suruda ning näen selles plaanis suurt progressi ja plusse. Üritame jätkata tööd samas suunas, arendada oma noori ja progresseeruda. Loodan, et tulemused hakkavad varsti tulema ja võit samuti.

                "Nimetage tänase päeva parimad mängijad!"

                No ma ei tea, parimaid mängijaid täna välja tuua ei saa ning see pole ka minu õigus, kedagi eraldi välja tuua. Ma hindan tavaliselt mängu kompleksselt. Isegi, kui mõni mängija teiste taustalt välja paistab, siis see pole ilmselt mängija teene vaid kogu meeskonna oma. Arvan, et meeskonnale panen täna mängu eest nelja, realiseerimise eest kolme miinusega.
                “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                Kommentaar


                  Tänud AnnaS. Ei suutnud eemal olla jah?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Tänud AnnaS. Ei suutnud eemal olla jah?
                    Tegelikult nagu piksenool ennustaski...alguses läksin ühest mehest lahku ja läksin metsa kunstiga tegelema. Täna abiellusin aga ühe jalgpalli harrastava noormehega, ning otsustasin naasta. Lahutuseni olen jällegi aktiivselt jalgpalli juures
                    “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                    Kommentaar


                      Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
                      Tegelikult nagu piksenool ennustaski...alguses läksin ühest mehest lahku ja läksin metsa kunstiga tegelema. Täna abiellusin aga ühe jalgpalli harrastava noormehega, ning otsustasin naasta. Lahutuseni olen jällegi aktiivselt jalgpalli juures
                      See jutt ei inspireeri mind küll metsa kunstiga tegelema minema, aga võib-olla kirjutan romaani "Ühe naise lugu tormisel elumerel...".
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        No see oli ette teada, et AnnaS tagasi tuleb Ainuke asi mida ei teadnud oli see, et millal.

                        Kommentaar


                          Ja tagasitulek juhtus kogemata just 1. aprillil, teeb ettevaatlikuks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Ja tagasitulek juhtus kogemata just 1. aprillil, teeb ettevaatlikuks.
                            No kui kasvõi üks postitus teha siis on ikka tagasi ju...kasvõi korraks

                            Kommentaar


                              Algselt postitas janiion Vaata postitust
                              Kuidas seda nüüd öelda. Pean end suureks Eesti klubijalgpalli austajaks. Vóib öelda, et üritan lausa sellele spetsialiseeruda. Infoneti juurde tói mind klubi endine pressiesindaja, Anna, kui FC Infonet alustas oma pikka lendu Esiliigast. Armusin esimesest silmapilgust... klubisse. Jälgin (täiesti vabast tahtest) klubi tegemisi esindusmeeskonnast noorte gruppideni välja ja hoian silma peal klubis olnud vói klubist läbi käinud mängijatel (Vastsuk, Rótskov - mólema talendi suur austaja). Niisiis üritan käia samuti kóigil Infoneti mängudel (duubel, u17) ja paljudel teistel liigamängudel, mis on paraku füüsiliselt vóimatu kuna pean hoidma häid suhteid oma päevatööga. Te ei märka mind staadionil, sest olen nö tennisepublik. Siinjuures imetlen Mällarit tema aktivismi pärast ja tahan móneti olla nagu tema. Teisest küljest ma lihtsalt ei ole.
                              Ehk said mingisuguse vastuse.
                              Ai kui hea lugeda .Vat jumaldan selliseid "fänne", kes tahavad kursis olla kogu liigaga terviklikult (suudab näha ja huvituda omaenda klubist kaugemale) ja kõigest sellest kremplist pisidetailideni välja omale teadmisi omandavad! Ja siis küsitakse-arvatakse, et kas sa õpid pähe ja jätad meelde neid - EI, loomulikult mitte..see ongi asja võlu, kui need teadmised ja kogemused, mis elus edasi viivad (tsiteerin Zelinski sõnu Trio reklaamis) iseenesest tekivad..vähemasti minul on nii sporditeemadega

                              Selliseid inimesi on kuratlikult vähe - korvpallis/võrkpallis kahjuks veel vähem - jumal hoidku neid, aga õnneks soccerneti LIVE'd Eesti liiga mängude ajal on tõestanud, et spetsialiste ikka leidub Eesti peale, aga ju on nad siis pigem tagaplaanile hoidvad veel..

                              Kahju et ei ole aktiivne, aga siiski - Minu respekt Sulle!! Rohkem selliseid!

                              Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                See jutt ei inspireeri mind küll metsa kunstiga tegelema minema, aga võib-olla kirjutan romaani "Ühe naise lugu tormisel elumerel...".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X