320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tõenäoliselt sinna FIFA sertifitseerimist ei tule kuna seda on vaja ainult selleks, et saaks pidada ametlikke rahvusvahelisi mänge, mida vaevalt KJH staadionil tegema hakatakse. Ja see sertifitseerimine on ka minu teada üsna kallis lõbu.

    Kommentaar


      Avaldan Infonetile austust, et meistriliigasse on tirinud ennast ambitsioonikas klubi, kelle juured on noormängijate kasvatuses!

      Austust väärt on ka senised esitused, loodan, et suhteline edu jätkub läbi hooaja!


      Tänud Karinale ülevaadete eest ning loodaks näha (kodukootud) mängude kokkuvõtteid ka tulevikus.

      Kommentaar


        Mulle väga meeldivad Infoneti valged võõrsilvormid. Mängijanimed ikka suurelt näha, et kes ei tea ei pea vägisi kissitama, ja särgi disainilahendus kah ilus soliidne! (Eriti piltide pealt saab sellest paremini aru)
        Nahk kes muu sai assisti kirja jälle
        ..ja Trevor Elhilt natuke saatuslik eksimus Aga pole hullu, viik Narvast on tubli töö!


        Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


        Kommentaar


          Jah, tänud, et ära märkisid. Ei tahtnud ise kekkama hakata. Olen ka sitaks vaimustuses vormidest.

          Narva sóit jäi mul kahjuks ära. Ei saanud Harlanovile silma peale visata, aga kuna mees mängis 90 minutit, siis ilmselt pretensioone ei olnud. Penaltist on muidugi hirmus kahju. Viimane kaitstud penalti pärineb minu mälu järgi üleeelmisest hooajast mängus Puuma vastu, kus olude sunnil külmalt mängu tulnud Kirill Andrejev vóttis ära üsnagi soliidse penalti. Nostalgia

          Seoses viimasega huvitab mind rohkem, miks Viktor Avilov ei saanud mänguaega U17 turniiril Riias. Jäi haigeks? Vói on Viki nii selgelt kolmas väravavaht, et polnud mótet proovidagi?

          Kommentaar


            Narva Trans - Infonet 1:1 (0:1)

            https://www.dropbox.com/s/md93ey4pmu...HighLights.mp4 HighLights
            https://www.dropbox.com/s/850r1ule92...20-%20Full.mp4 Full Match

            Kommentaar


              Kalju - Infonet 2:0 (1:0 )

              Video Nõmme Kalju - Infonet 2:0 (1:0 ) http://youtu.be/GW9rpsRUjuk

              Kommentaar


                Kena kokkuvõte - milline karistuslöök Koogaselt. Kui kõvasti panna, siis 3:55 peal on kuulda (eeldatavasti) Kalju treeneri ja Kalju kaitsja vaheline vürtsikas lühidialoog.

                Teine värav jääb küll väravavahi hingele. Uskumatu kui palju Kalju realiseerimata jättis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas lazy Vaata postitust
                  Video Nõmme Kalju - Infonet 2:0 (1:0 ) http://youtu.be/GW9rpsRUjuk
                  Hello.
                  Could you please upload whole match?

                  Thanks in advance

                  Kommentaar


                    Ma ei ütle just palju viimasel ajal (mul on puhkus ), aga Motja on ikka väga sünge vana. Sick vend.
                    Siililegi selge, et tulemusest on, vähemalt praegu, hirmus kurb meel. Uskusin tóesti, et suudame mitteniiväga motiveeritud Levadialt punkti ära vótta. Terve meeskond uskus.
                    Kovtunovits tegi comebacki. Dima oli vahepeal ära unustanud, kuidas auti sisse visatakse. Kaks korda järjest. Tegelikult tegi üsnagi korraliku partii ja treenerite pahameel tema suunas, mis eriti peale kaotusseisu jäämist esile tóusis, on tegelikult ebaóiglane. Loodan, et saavad ära klaaritud. Solid vend ikkagi. Elhi sobis liin üleval pool ka väga hästi toimetama.
                    Harlanovit olen nüüd näinud kahes mängus ja minu arvamus temast on sama, mis hooaja eel - nóup. Hetkel ma ei näe talle kohta. Smirnov ääres ja Lipin Manucho taga on lihtsalt suurepärane nagu ma ka eelnevalt olen soovinud näha. Aga hooaeg on pikk muidugi. Küll sulandub sisse.
                    See toob mind väga huvitava probleemini. Mida teha järgmises mängus, kui Manucho meid kaartide tóttu aidata ei saa. Selge see, et sama joonist ei saa mängida. Golovljov ees ja Kulatsenko tema taga vói Martónov. Smirnov ees ja Lipin taga. Avilov ees ja Lipin keskkaitses? Ma ei tahaks treeneri nahas olla. Aga ilmselt ta on sellega arvestanud ja läbi mänginud. Pónev igatahes.
                    Veelkord ülisuur respekt Igonenile. Ja loodame, et jätkub tarkust meeskonnal sisepingeid vältida.

                    Kommentaar


                      FC Infonet - FC Levadia 0:1 (0:0) Full Match

                      Kommentaar


                        Ja ongi kõik?

                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Hakka siin veel mingit tšuudide dialekti õppima...
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Temporarily we update facebook only. https://www.facebook.com/FCInfonet
                            We will finish a new version of our web site soon where will try to sync fb and web's news. The current web is quite old and hard to manage and need to be changed.

                            Kommentaar


                              kurat, kaua see publikunumbritega jamamine käib??? minu silme ees jõudis härra lugeja 210'ni, nüüd protokollis kirjas 184, perse, hinge ajab täis!

                              Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Flora 0:2 (0:1)
                              2. Karol Mets, 52. Sander Post

                              Hoiatus: 50. Nikita Martõnov
                              Mänguolud: +15, vahelduva pilvisusega tuuline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
                              Pealtvaatajaid: 184
                              Peakohtunik: Ainar Kuusk
                              Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Lauri Salei
                              Neljas kohtunik: Marger Pormann

                              Kommentaar


                                Algselt postitas omanik Vaata postitust
                                minu silme ees jõudis härra lugeja 210'ni
                                Kusjuures, olen ma kõrvavärdjas või ei, mina kuulsin триста десять e 310 numbriks. Võisin muidugi eksida oma kõrvaga, aga rahvast oli ja kindlapeale rohkem kui 200.

                                Muide, miks võrgud selleks mänguks ette olid jäetud? Kevadepoole võeti ikka need maha mängude ajaks. Pluss veel see, et teadustajaneiut ei kuulnud ikka üldse kui vähegi üle keskjoone kõlaritest kaugemale jäid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X