320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nad olid juba tänavu Euroopas FCI Tallinn. Tundub, et nüüd on lihtsalt logo natuke värskemaks disainitud.

    Track every club's performances in the UEFA Europa League including statistics, video and details of top players.


    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
      See peaks ikka ainult Euroopas olema. Saksamaal ja Austrias mängivad ju Red Bullid ikka oma nimedega edasi, Euroopa jaoks tuleb vaid nimevahetus.
      Saksamaal mitte, sest RB Leipzig ei tähenda RedBulli. Austrias on vist tõesti RedBull Salzburg koduliigas.

      Aga siis ju täiesti mõttetu teema. Nagu vincent ütles, siis pmst disainiti Euroopas kasutatav logo ilusamaks ja kogu lugu.

      Kommentaar


        just FCI Tallinn

        Kommentaar


          Algselt postitas lazy Vaata postitust
          just FCI Tallinn
          Ainult euroopa mängudel, eksole?

          Kommentaar


            Eestis ka

            Kommentaar


              Ma pakun kohe Infoneti..vabandust, I fännidele ühe laulu tribüünidele.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                E: UEFA võiks vahelduseks persestuda.
                Kamoon, see FC Infonet oli ju mingi Keila Puuviljaparadiis või Piimameister Otto Rapla või Valga Welg sarnane kolemoodustis. Ainult polnud naljakas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Kamoon, see FC Infonet oli ju mingi Keila Puuviljaparadiis või Piimameister Otto Rapla või Valga Welg sarnane kolemoodustis. Ainult polnud naljakas.
                  Tõsi, aga kas kolemoodustis FC I on parem?
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    appiah.jpg

                    Tänases Õhtulehes lugu Ofosu Appiah'st: http://www.ohtuleht.ee/760716/rassis...ab-barcelonast

                    Kommentaar


                      Salzburgi Red Bull sai oma nime 2005. a, kui palju seda ajalugu olema peab?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tom K Vaata postitust
                        Mille poolest Leverkuseni Bayer ja Salzburgi Red Bull erinevad?
                        Leverkusen sai apelleerida ajaloole, sest klubi asutatigi Bayeri tehase töötajate poolt. Salzburg mängib aga samuti eurosarju FC Salzburgi nime all ja muudetud logoga.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Aga ku nad meistriks peaks tulema siis saab Soccernet teha uudise pealkirjaga, et FC I pani i-le täpi!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tom K Vaata postitust
                            Salzburgi Red Bull sai oma nime 2005. a, kui palju seda ajalugu olema peab?
                            Red Bull Salzburg mängib UEFA turniire FC Salzburgi nime all. Asi selles ongi, et Austria jalgpalliliit lubas RED Bullil klubi nime muuta, aga Saksamaa Jalgpalli Liit on rangema joonega ja ei luba olemasolevatele klubidele firmade nimesid panna üldse. Uue, enda nimelise klubiga, oleks Red Bull pidanud alustama Kreisligast ehk kuskilt 9.-10. tasemelt. Red Bullil sellist kannatust ei olnud ja osteti ikkagi üles juba tegutsev klubi 5. liigatasemelt ja anti talle selline kahtlane nimi... Eestis Jalgpalli Liit pole Infonetile nime osas mingeid takistusi teinud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas uhuu Vaata postitust
                              Eestis Jalgpalli Liit pole Infonetile nime osas mingeid takistusi teinud.
                              Otseseid takistusi mitte, aga minu teada on ikka ääri-veeri mõista antud küll, et võiksid muuta. Iseenesest mulle isiklikult see põhimõte meeldib, et klubi nimi võiks olla midagi enamat kui peasponsor, aga samas on muidugi jälle Levadia risti-põiki ees, kui hakata vastavat reeglit kehtestama.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                aga samas on muidugi jälle Levadia risti-põiki ees, kui hakata vastavat reeglit kehtestama.
                                FC Levada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X