320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Suurem osa tuumikust on samas säilinud ning juba aastaid kokku mänginud, kusjuures iga aastaga on meistriliigas suur samm edasi tehtud.
    vaatasin huvi pärast järele – täna platsil käinud meestest on rohkem kui kaks hooaega Infoneti ridadesse kuulunud vaid neli meest (Avilov, Harin, Kalimullin, Igonen). aga äkki nemad siis ongi see tuumik. igal juhul uue meistri üle hea meel!

    Kommentaar


      Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
      vaatasin huvi pärast järele – täna platsil käinud meestest on rohkem kui kaks hooaega Infoneti ridadesse kuulunud vaid neli meest (Avilov, Harin, Kalimullin, Igonen). aga äkki nemad siis ongi see tuumik. igal juhul uue meistri üle hea meel!
      Arvestades, et 2014 oli Infonet veel 5. koha klubi, siis on neli põhimeest ju väga hea tulemus. Lisaks mõned varumehed ja omakasvandikud + paljud teise aasta mehed ja tulemuseks on igati eluterve kaadrivoolavus.

      Kommentaar


        Õnne!

        Kommentaar


          Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
          Kalimullin,

          vana Levadia on tõesti hästi kokku mänginud
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            See, et Eesti meistriks tuli venekeelse asjaajamisega klubi, on nii väär kui üldse olla saab.
            Kas kusagil mujal maailmas on võimalik, et meistriks tuleb võõrkeelne klubi....Lätis, Putini agressiooni eelsees Ukrainas, Moldova Transnistrias....

            Väär....

            Kommentaar


              Algselt postitas kesa Vaata postitust
              See, et Eesti meistriks tuli venekeelse asjaajamisega klubi, on nii väär kui üldse olla saab.
              Kas kusagil mujal maailmas on võimalik, et meistriks tuleb võõrkeelne klubi....Lätis, Putini agressiooni eelsees Ukrainas, Moldova Transnistrias....

              Väär....
              Ja kes selles süüdi on? Infonet?
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Soomes...

                Saa ükskord üle oma faking ksenofoobiast.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  See, et Eesti meistriks tuli venekeelse asjaajamisega klubi, on nii väär kui üldse olla saab.
                  Kas kusagil mujal maailmas on võimalik, et meistriks tuleb võõrkeelne klubi....Lätis, Putini agressiooni eelsees Ukrainas, Moldova Transnistrias....

                  Väär....
                  Süüdista oma põliseestlastest kubisevat lemmikklubi, kes ise lihtsalt niivõrd pask on, et seda "tragöödiat" ära hoida ei suutnud.

                  vana mees, varsa aru.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    See, et Eesti meistriks tuli venekeelse asjaajamisega klubi, on nii väär kui üldse olla saab.
                    Kas kusagil mujal maailmas on võimalik, et meistriks tuleb võõrkeelne klubi....Lätis, Putini agressiooni eelsees Ukrainas, Moldova Transnistrias....

                    Väär....
                    Tuleks ära keelata neil osalemine?
                    FLORA I II III .......

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kesa Vaata postitust
                      See, et Eesti meistriks tuli venekeelse asjaajamisega klubi, on nii väär kui üldse olla saab.
                      Kas kusagil mujal maailmas on võimalik, et meistriks tuleb võõrkeelne klubi....Lätis, Putini agressiooni eelsees Ukrainas, Moldova Transnistrias....

                      Väär....
                      Kukkusid pea ees voodist välja?
                      Õnne Infole ehk suudetakse ka konkurentsivõimeline meeskond Euroopaks kokku panna.

                      Kommentaar


                        Euroopas saab Infonetil olematu koefitsiendi tõttu raskem olema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tom K Vaata postitust
                          Euroopas saab Infonetil olematu koefitsiendi tõttu raskem olema.
                          Oeh, oleva koefaga Flora rokkis ju ka täiega seal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Oeh, oleva koefaga Flora rokkis ju ka täiega seal.
                            Tõenäosus saada vastaseks San Marino sats 25% asemel 0%, võimalus saada Malta meister 0% asemel 25% jne. Raskem siiski.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              See, et Eesti meistriks tuli venekeelse asjaajamisega klubi, on nii väär kui üldse olla saab.
                              Kas kusagil mujal maailmas on võimalik, et meistriks tuleb võõrkeelne klubi....Lätis, Putini agressiooni eelsees Ukrainas, Moldova Transnistrias....

                              Väär....
                              Oeh igalepoole oled jöudnud juba sittuda. Sinu kriteeriumite järgi oleks ainult normaalne kui Rakvere vöi Pärnu vöidaks jah. Kuigi seal ka nimesi mis pöliseestlastele pole kohased, rääkimatta veel florast jms.

                              Ausaltöeldes kui ma oleksin mitte eestlasliku nimega aga terve elu siin elanud, käinud kaitseväes, öppinud keele selgeks, mänginud erinevates noortekoondistes plus Akoondises. Käinud siin koolis ja siis tuleb fänn kus koondises ma mängin ja mida armastan ütlema mulle, et sa oled faking pagulane kuna su vanavanavanavanavanavanavanavanavana vanaisa polnud ka eestlane. Siis saadaks ma ta sügavalt perse, kui selliseid tegelasi hakkab juba palju tulema siis tekiks küsimus kas üldse mängida.

                              Tänasest valikust tohiks koondises ainult mängida Kams, Tamm, Kallaste, Mets ja Luts. Teistel tundub seal 10ne vanaisa peale teist verd ka sees olema. Ning kuidas saab selline häbiväärne asi juhtuda, et pöliseestlasi pole koondises. Ainult eestis, kesa möttemaailmas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                Ausaltöeldes kui ma oleksin mitte eestlasliku nimega aga terve elu siin elanud, käinud kaitseväes, öppinud keele selgeks, mänginud erinevates noortekoondistes plus Akoondises. Käinud siin koolis ja siis tuleb fänn kus koondises ma mängin ja mida armastan ütlema mulle, et sa oled faking pagulane kuna su vanavanavanavanavanavanavanavanavana vanaisa polnud ka eestlane. Siis saadaks ma ta sügavalt perse, kui selliseid tegelasi hakkab juba palju tulema siis tekiks küsimus kas üldse mängida.
                                Midagi sellist ei ole juhtunud ju. Drama queen.
                                www.playmaker.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X