320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Enne 2016 a Infoneti meistritiitlit ei kuulunud viimati ühtegi eestlast Eesti territooriumil peetud jalgpalli meistrivõistluste meisterklubi koosseisu 1991 a-l, TVMK Tallinn - 25 aastat tagasi

    Viimati ei kuulunud ühtegi venelast Eesti territooriumil peetud jalgpalli meistrivõistluste meisterklubi koosseisu 1950 a-l, Dünamo Tallinn (sisuliselt venelaste poolt laiali saadetud JS Estonia Tallinn) - 66 aastat tagasi.

    Kommentaar


      Algselt postitas kesa Vaata postitust
      Enne 2016 a Infoneti meistritiitlit ei kuulunud viimati ühtegi eestlast Eesti territooriumil peetud jalgpalli meistrivõistluste meisterklubi koosseisu 1991 a-l, TVMK Tallinn - 25 aastat tagasi

      Viimati ei kuulunud ühtegi venelast Eesti territooriumil peetud jalgpalli meistrivõistluste meisterklubi koosseisu 1950 a-l, Dünamo Tallinn (sisuliselt venelaste poolt laiali saadetud JS Estonia Tallinn) - 66 aastat tagasi.
      Artur Rättel?
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
        Artur Rättel?
        ei

        märgid
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Pelmeenid hapukoorega 1€

          Kommentaar


            Algselt postitas hipper Vaata postitust
            Kui ma õigesti aru saan (https://en.wikipedia.org/wiki/2017%E...ampions_League), võib veel juhtuda, et Kosova saab oma asjad korda ning UEFA lubab nad peole. Siis vist lüüakse Info mudagrupist üles.
            Kosovo lisandumisega oleks CL esimeses kvl ringis 10 klubi - kuna teises ringis peab olema 34 osalejat, siis tuleb esimesse üks paar (ehk üks väljalangeja) juurde tekitada.

            Infonet on loosis kindlalt unseeded, kui mujal mõni üllataja meistriks ei tule siis tuleb neile vastane Walesi, Armeenia, Malta ja Gibraltari meistrite hulgast. Kosovo lisandumisel tuleb võimalike vastaste hulka lisaks veel Põhja-Iiri meister.

            Kommentaar


              Rättel võib küll päritolu poolest olla venelane, aga vaimult ja keelelt on tegu puhta eestlasega. Kes on üldse puhas eestlane? Kas ta üldse eksisteerib? Minu teada oleme me kõik väga segunenud. Meist on üle käinud sakslased, venelased, rootslased, taanlased, poolakad ja isegi semgalid vahvad. Kõik nad on meile jätnud mingi jälje. Eestlased on end alati defineerinud ikka keele ja kultuuri, mitte mingite vereliinide kaudu. Kokkuvõtvalt võin öelda, et Artur Rättel on puhas eestlane ja temast võiks teha meie senise (võib olla küll alati mitte kõige õnnestunuma) integratsiooniprojekti musternäidise. Temaga sarnaseid on kindlasti veel, aga vaevalt, et keegi neist räägiks eesti keelt paremini kui vene.

              Kommentaar


                Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                Rättel võib küll päritolu poolest olla venelane, aga vaimult ja keelelt on tegu puhta eestlasega. Kes on üldse puhas eestlane? Kas ta üldse eksisteerib? Minu teada oleme me kõik väga segunenud. Meist on üle käinud sakslased, venelased, rootslased, taanlased, poolakad ja isegi semgalid vahvad. Kõik nad on meile jätnud mingi jälje. Eestlased on end alati defineerinud ikka keele ja kultuuri, mitte mingite vereliinide kaudu. Kokkuvõtvalt võin öelda, et Artur Rättel on puhas eestlane ja temast võiks teha meie senise (võib olla küll alati mitte kõige õnnestunuma) integratsiooniprojekti musternäidise. Temaga sarnaseid on kindlasti veel, aga vaevalt, et keegi neist räägiks eesti keelt paremini kui vene.
                Mitte puhas eestlane, vaid integreerunud (kui mitte juba assimileerunud) venelane

                Kommentaar


                  see kesa rahvuslik soigumine on täiesti haiglane. pole olemas sellist tõugu ega liiki nagu eestlane. rahvus on sotsiaalne konstrukt - umbes nagu jõuluvana. selle asemel, et foorumis ühe meeskonna suunal debiilseid kommentaare teha, võiks ennast natukene harida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rzn. Vaata postitust
                    see kesa rahvuslik soigumine on täiesti haiglane. pole olemas sellist tõugu ega liiki nagu eestlane. rahvus on sotsiaalne konstrukt - umbes nagu jõuluvana. selle asemel, et foorumis ühe meeskonna suunal debiilseid kommentaare teha, võiks ennast natukene harida.
                    Tal on hapu viinamaria sest lisaks et 'vene' sats sai meistriks, oma lemmiklubi ilmselt ei lähe Euroopasse.
                    Peab toetama nüüd Kalju või Levadia karika võiduks kui tahab oma klubi naha vahemalt 180' Europa Liigas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                      Tal on hapu viinamaria sest lisaks et 'vene' sats sai meistriks, oma lemmiklubi ilmselt ei lähe Euroopasse.
                      Peab toetama nüüd Kalju või Levadia karika võiduks kui tahab oma klubi naha vahemalt 180' Europa Liigas.
                      Mul on ka hapud viinamarjad, aga ma ei süüdista kõigis maailma ja oma hädades venelasi...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rzn. Vaata postitust
                        Mul on ka hapud viinamarjad, aga ma ei süüdista kõigis maailma ja oma hädades venelasi...
                        See teeb aus sulle. Need kes on päriselt spordi teinud austavad võitjad, igasugusest rahvusest ja vabandusi ei otsi.

                        Kommentaar


                          Võitjaid tuleb austada. Kahjuks on mul olnud võimalus õnnitleda vaid Oleg Andrejevit ja Viktor Levadat. Aga eks jõuab veel.

                          Kommentaar


                            kui siin sellest juba pikalt juttu oli:
                            Infoneti president Andrei Leškin: rahvus pole tähtis, kui mängija on professionaalne

                            "Esimese valiku teeb mõistagi treener. Aga nende otsimisega tegeleb neli inimest ja mina puutun samuti asjasse. Mängijaid tuleb ju valida ka inimlike omaduste põhjal, meeskond peab oleme ühtne ja hea sisekliimaga. Esmatähtis on siiski see, et mängija oleks professionaalne. See ei sõltu rahvusest – praegu kirjutatakse, et meil on venekeelne klubi. Mul oleks väga hea meel, kui meil mängiksid ka eestlased, aga see sõltub juba neist – kas nad suudavad olla paremad Harinist, Dmitrijevist, Tumasjanist, Voskoboinikovist? Kui tuleb ükskõik milline mängija, kes on neist üle, võtame ta loomulikult vastu."

                            aga üldse huvitav lugemine.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                              kui siin sellest juba pikalt juttu oli:
                              Infoneti president Andrei Leškin: rahvus pole tähtis, kui mängija on professionaalne

                              "Esimese valiku teeb mõistagi treener. Aga nende otsimisega tegeleb neli inimest ja mina puutun samuti asjasse. Mängijaid tuleb ju valida ka inimlike omaduste põhjal, meeskond peab oleme ühtne ja hea sisekliimaga. Esmatähtis on siiski see, et mängija oleks professionaalne. See ei sõltu rahvusest – praegu kirjutatakse, et meil on venekeelne klubi. Mul oleks väga hea meel, kui meil mängiksid ka eestlased, aga see sõltub juba neist – kas nad suudavad olla paremad Harinist, Dmitrijevist, Tumasjanist, Voskoboinikovist? Kui tuleb ükskõik milline mängija, kes on neist üle, võtame ta loomulikult vastu."

                              aga üldse huvitav lugemine.
                              Andrei on huvitav ja kultuurne inimene, ja üldiselt rikastab Eesti jalgpalli panoraam.
                              Mul oli isiklik aus temaga rääkida kui RdS oli veel püsti: http://www.rumodispo.com/interviews/leshkin-interview
                              See mida ta ütles, et otsib professionalsed inimesed (professionalse mentaliteetiga ega mitte kes tahavad lihtsalt palk) ei üllata mind sest juba rääkiti tollal ajal.

                              Kommentaar


                                FCI Tallinna hooajaeelsete sõprusmängude kalendri leiate SIIT.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X