320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Eestikeelses meedias pole veel täheldanud, aga ingliskeelses räägitakse peale impotentsuse ka penetreerimisest, tavaliselt eitavas lauses - couldn't penetrate. Ei tähenda see mitte midagi muud kui suutmatust vastaste kaitsest läbi tungida ehk impotentsust rünnakul.
    Meenub kuidas Tony Blairi süüdistati Iraagi luureandmete seksikamaks muutmises... et need impotentseid parlamentääre rohkem erutaks.

    Kommentaar


      See on küll õudne. Paluks staadionibänni Viljar Voogile, Õhtuleht paluks seekord hoiatusega jätta.

      Kommentaar


        Kommentaar


          kurat huviga juba ootan homseid pealkirju!

          Kommentaar


            Kogu selle looga tuleb meelde:

            Kommentaar


              Ma mõtlesin esiotsa, et tegu on mingi naljaga. Naer katku ajal aka Eesti klubid Euroopas, aga tuleb välja, et päriselt solvutigi? PÄRISELT? Peab ikka õrn poeedihing olema, et mingi pealkirja pärast staadionikeeluga ähvardada. Tavaliselt reageeritakse nii valuliselt kui märki tabatakse...
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                Antennid on püsti, nii-öelda.
                Ma sain mängust küll aru, et antenn polnud püsti ja oli pigem eemaldatud ja mõlemad sati-taldrikud ka.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  ma veel ei tea, mis mu seisukoht selles küsimuses on, aga ootan, millal tuleb vincent ja sõnastab selle.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                    ma veel ei tea, mis mu seisukoht selles küsimuses on, aga ootan, millal tuleb vincent ja sõnastab selle.
                    nii peenest vihjest arusaamisel jääb minu mõistus paraku impotentseks.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      nii peenest vihjest arusaamisel jääb minu mõistus paraku impotentseks.


                      peent vihjet polnud, ainult tunnustus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust


                        peent vihjet polnud, ainult tunnustus.
                        nojah näed. mina halva inimesena suutsin jällegi näha ainult (im)potentsiaalset solvangut. väga vabandan.

                        isiklik lühike resümee mahub siia:

                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Korralik huumor ikka Terve hooaeg on ennast Eestis täis lastud siiamaani, Euroopas lasti veel natuke lisaks, et vähe ilusam oleks ning meediaga tülli minnes lasti päts ka veel juurde.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas tomm Vaata postitust
                            Korralik huumor ikka Terve hooaeg on ennast Eestis täis lastud siiamaani, Euroopas lasti veel natuke lisaks, et vähe ilusam oleks ning meediaga tülli minnes lasti päts ka veel juurde.
                            Väga omnipotentne.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                              Küsi seda Flora, Levadia ja Kalju käest. FCI on solvunud, mitte mina. Minu point on, et kui nemad juba ütlevad, et see solvab neid, siis sellesse võib inimlikumalt suhtuda. Isegi kui nad on õrna hingega, ei talu kriitikat, ei oska eesti keelt jne.
                              Eks juhtunu on mingil määral karmalik ses mõttes et klubi siiani pole pidanud vajalikuks kuskile juhtkonna lähedusse lasta ühtegi eesti keelt emakeelena rääkivat tüüpi, kellel ka keeletajuga enamvähem asjad korras on. Ja kes siis oleks suutnud juba klubi sees asja konteksti rahulikult/inimlikult ära seletada, ja oleks säärased jabur-avaldused juhtkonna poolt olnud olemata.

                              Nüüd aga - klubil uus rahvapärane "nimi" ilmselt - aastakümneteks.
                              Millest on isegi natuke kahju, siiani tundus üsnagi sümpaatne klubi, vaatama selle aasta ebaedule.
                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas chac Vaata postitust
                                Eks juhtunu on mingil määral karmalik ses mõttes et klubi siiani pole pidanud vajalikuks kuskile juhtkonna lähedusse lasta ühtegi eesti keelt emakeelena rääkivat tüüpi /../
                                See on ju taotluslik - alam kultuur mängigu oma liivakastis.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X