320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Sa said eesti keelest valesti aru. Point oligi, et kõik protseduurid pole veel tehtud ning allkirjasid ei ole kuskil all.
    Ma olen otsustanud siin teiega mitte enam suhtlema aga teen erand.
    Ma olen kõik õigesti aru saanud, ära nüüd üldse proovi oma jama mulle ajada. Eesti keelt mõistan väga selgelt
    Ma rääkisin mängijaga isiklikult ja ta ütleks: esiteks, mis sa kirjutasid on vale ja teiseks kõik on hästi ja leping olemas. Kui isegi mängija sõna ei usu, siis see ütleb palju...
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      Mis sa lolliga vaidled. Nii põikpäine annab olla. Teisi süüdistab järjepanu inglise keele mitte oskamises ja lugemisoksuses aga enda viga ei tunnista.
      Ilmselgelt ei mõista makaronipuurija eesti keelt korralikult, seda on näha mõnedest vastustest mis ta siia kirjutanud on.
      Ega midagi, tagasi ignore listi
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Ei ole nõus etteheidetega. Kui klubid ei viitsi, siis pole midagi teha. Muide sain Info 9:1 võidumängu protokolli kätte ja asun seda koheselt ka avaldama.
        Mina ei nõustu jälle Sinuga, kuid see pole samas erakordne, sest vähe on asju, milles me ühisel arvamusel oleme. Ma olen aru saanud, et üritust korraldab EJL ning ka protokolli täidetakse just EJL-le. Seega minu jaoks on tegemist samasuguse turniiriga, nagu näiteks on Aastalõputurniir.

        Aga aitäh koosseisu lisamise eest sellegipoolest.

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Poolaeg 3:1 Infonetile, pealelöögid 20:2. Loodetavasti on ikka aus mäng.

          aru ma ei saa muidugi kui raske on koosseise üles panna, klubidel on suva, EJL-l ka raske üks klõps teha. Sesmõttes kiitus taas Florale.
          Mulle meeldib see JK Kalju pressipoiss, kes nüüd lähiajal midagi teeb ja siiskireb,et imelik et teised seda ei tee.
          Mind paneb imestama,et glamuursem klubi eestis ei suuda oma YT kanalit käima lükata. Häbiväärne!

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Poolaeg 3:1 Infonetile, pealelöögid 20:2. Loodetavasti on ikka aus mäng.

            aru ma ei saa muidugi kui raske on koosseise üles panna, klubidel on suva, EJL-l ka raske üks klõps teha. Sesmõttes kiitus taas Florale.
            Mario, ma olen osalt nõus su kriitikaga - EJL korraldab turniiri, vähemalt niipalju võiks kajastusega vaeva näha, et enne mängu klubidelt koosseisuleht küsida ja see üles visata. Selles mõttes Urmari "kui klubid ei viitsi" vastus tekitab veidi kummastust. Mismõttes, kui klubid ei viitsi? Liit ju korraldab? Klubidesse ringkiri, et koosseisuleht läheb paralleelselt kohtunike kätte minekuga ka sulle (Urmarile) ja sina teed klõps-klõps arvutusmasinas ja ongi olemas. Mis seal nii rasket on, et selle üle peab jahuma, jahuma ja jahuma ilma tulemuseta?

            Teisalt, Mario - teil on klubil korralik fännibaas olemas. Kas teie hulgast ei leidu siis tõesti ainsamatki vabatahtlikku, kes oleks nõus mängupäeval klubile appi tulema, koosseisud FB-sse üles riputama ja mängu tähtsamatest momentidest sinnasamma FB-sse paar rida viskama?

            Flora eilse "laivi" eest (jutumärkides seepärast, et see oli pelgalt hädalahendus, me ise ei ole sellega väga rahul, sest saaks palju-palju paremini - aga me tegeleme asjaga) vastutasin mina. Klubist sain poolteist tundi enne mängu koosseisu, mille panin tund enne avavilet FB-sse üles. Kui läksin halli mänguks valmistuma, küsisin kohtunike toast Kalju koosseisu, tegin sellest foto ja toksisin meie FB-sse ümber. Mängu ajal tegin väravatest ja vahetustest paar rida "laivi" - ja oligi olemas. Ei mingit keemiat...

            Kommentaar


              Tulevik on helesinised mäed, kui parafraseerida Ivan Oravat. Muudkui ringkiri klubidesse ja kohe hakkavad protokollid peaaegu automaatselt liikuma.

              Tegelikult tahan öelda, et teen mis võimalik, panen kättesaadud protokollid ka võimalikult ruttu üles ja paluks asjatult minuga mitte õiendada.

              Kommentaar


                Algselt postitas Florek Vaata postitust
                Mario, ma olen osalt nõus su kriitikaga - EJL korraldab turniiri, vähemalt niipalju võiks kajastusega vaeva näha, et enne mängu klubidelt koosseisuleht küsida ja see üles visata. Selles mõttes Urmari "kui klubid ei viitsi" vastus tekitab veidi kummastust. Mismõttes, kui klubid ei viitsi? Liit ju korraldab? Klubidesse ringkiri, et koosseisuleht läheb paralleelselt kohtunike kätte minekuga ka sulle (Urmarile) ja sina teed klõps-klõps arvutusmasinas ja ongi olemas. Mis seal nii rasket on, et selle üle peab jahuma, jahuma ja jahuma ilma tulemuseta?

                Teisalt, Mario - teil on klubil korralik fännibaas olemas. Kas teie hulgast ei leidu siis tõesti ainsamatki vabatahtlikku, kes oleks nõus mängupäeval klubile appi tulema, koosseisud FB-sse üles riputama ja mängu tähtsamatest momentidest sinnasamma FB-sse paar rida viskama?

                Flora eilse "laivi" eest (jutumärkides seepärast, et see oli pelgalt hädalahendus, me ise ei ole sellega väga rahul, sest saaks palju-palju paremini - aga me tegeleme asjaga) vastutasin mina. Klubist sain poolteist tundi enne mängu koosseisu, mille panin tund enne avavilet FB-sse üles. Kui läksin halli mänguks valmistuma, küsisin kohtunike toast Kalju koosseisu, tegin sellest foto ja toksisin meie FB-sse ümber. Mängu ajal tegin väravatest ja vahetustest paar rida "laivi" - ja oligi olemas. Ei mingit keemiat...
                Marek, rõõm sind tagasi foorumis näha, kui muidugi oled ikka Sina, aga stiil tundub sarnane olevat.

                Jah, eks tuleb nõustuda, et palju saaks ka vabatahtlikuse alusel teha, kuid Kaljus töötab näiteks pressiesindaja ning minu mõistus ütleb, et ehk võiks selline asi tema tööülesannete hulka kuuluda.

                Infonet - Sillamäe mängust veel nii palju, et kuluaarides kõneldakse, et ka seltsimees Sereda oli tribüünil oma hea sõbra Jahhimovitši mängu väisamas, kuna mängu ei näinud, siis ilma aluseta kedagi süüdistama ei hakka, aga huvitav fakt sellegipoolest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Marek, rõõm sind tagasi foorumis näha, kui muidugi oled ikka Sina, aga stiil tundub sarnane olevat.
                  Olen mina. Piirdun vaid Meistri- ja Esiliiga ning Eesti koondise alateemadega.

                  Kommentaar


                    PILTUUDIS: Manucho USMA särgis tegi paar väravat vastu Tuneesia klubi laagris.
                    (kui ei taha meie postitusi naha, klikki meie kasutaja nimi peale ja vali 'Add to ignore list' menüült. Oma valikut kinnitamiseks, vajuta siis 'jah')
                    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                    Premium Liiga Clubs News
                    Facebook
                    Twitter

                    Kommentaar


                      Täna tutvustatakse Manucho Algeeria pressiga.
                      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                      Premium Liiga Clubs News
                      Facebook
                      Twitter

                      Kommentaar


                        Soomlane Petteri Rönkkö testimisel Infonetis

                        Viime kaudella Ykkösen Jipossa vielä pelannut Petteri Rönkkö on näytillä virolaisessa pääsarjaseurassa FC Infonetissa. Mies on mukana lauantain harjoituspelissä mm. HJK:n toissa kesänä europeleissä pudottanutta FC Nömme Kaljua vastaan. Savolaislähtöisen pelaajan suurimpana meriittinä on Kakkosen maalikuninkuus 18 osumalla Kuopion Kingin paidassa vuonna 2007. Ykkösessäkin maaleja on tullut 36 kappaletta seitsemän kauden aikana. Hän ehti edustaa […]

                        Kommentaar


                          Tundub, et Infonet on võitnud mingisuguse jackpoti? Korralik testimine ja värbamine käib. Päris hirmuäratav..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Silver Vaata postitust
                            Tundub, et Infonet on võitnud mingisuguse jackpoti? Korralik testimine ja värbamine käib. Päris hirmuäratav..
                            Manucho.

                            Kommentaar

                            Working...
                            X