320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Prsed kellad, Sektorid-Tiivad, Kalevite kantsud, Roosad pantrid, Maardu ultrad, Tamme mällarid, Paide Järvapojad, Viikingid saarelt, Sillamäe karud, Narva tšobikud tra., kas paneme uuel hooajal möllu käima?????

    Pürod-tifod, lööme õhkkonna taevani---fakk!!!!
    Läks käest ära või
    FCF Forever

    Kommentaar


      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
      Läks käest ära või
      Unistamine pole patt...või on?

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Unistamine pole patt...või on?
        Pidavat isegi tervisele kasulik olema .
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          Prsed kellad, Sektorid-Tiivad, Kalevite kantsud, Roosad pantrid, Maardu ultrad, Tamme mällarid, Paide Järvapojad, Viikingid saarelt, Sillamäe karud, Narva tšobikud tra., kas paneme uuel hooajal möllu käima?????

          Pürod-tifod, lööme õhkkonna taevani---fakk!!!!
          Vaadates ja kuuldes uusi "nõudeid", siis eeldatakse nähtavasti, et olukord oleks sama eeskujulik kui rahvusooper "Estonia" saalis, aga samas teades varasemaid nõudeid, a.la peldikud ja toitlustuspunktid, siis probleeme ei tohiks tekkida.

          Kommentaar




            Söögu sta kõik esteedid, võõrvutikummardajad, vääname Eesti vutifännluse pöördesse!!!

            Kommentaar


              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Ühesõnaga kõik staadionitele ja asi ants, unustage need lapsikud pildid Ma olen viimased kolmkümmend aastat seda deviisi järgind ehk nüüd läheb lõpuks põrgu lahti .
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Võiksite mingi jama korraldada küll, kaua võib
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kesa Vaata postitust

                    vääname Eesti vutifännluse pöördesse!!!
                    Kas pillud siin niisama sõnu või olete üritanud midagi ka ette võtta, et see Eesti vutifänlus pöördesse läheks?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marcello Vaata postitust
                      Aknast välja oled vaadanud?
                      Kas Raimo on usast tagasi või jäi illegaaliks? Ma olen nõus ca 20 priipääset Kalevi esimesele kodumängule jagama!
                      Siin ma olen. Tagasi ja elus (peaaegu). Nii et panen 20 piletit valmis!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                        Kas pillud siin niisama sõnu või olete üritanud midagi ka ette võtta, et see Eesti vutifänlus pöördesse läheks?
                        Kesa on kahtlemata Eesti klubifänluse hüvanguks rohkem andnud kui pubis city mänge jälginud, kas see aga seda tähendab, et siin midagi pöördesse läheb, on omaette küsimus.

                        Kommentaar


                          Artikkel 47 –
                          5. Turvalisus. Staadionile ei tohi tuua ega kasutada mistahes pürotehnikat ega teisi sama efekti tekitavaid vahendeid, välja arvatud juhul, kui klubil on see mängu alguseks EJL-i, politsei ja kohaliku omavalitsusega kooskõlastatud.

                          Krt see omavalitsus siia jätkuvalt puutub, vutt on vutt, fänlus fänlus, püro on fänniatribuutika, õhkkonda on meil ülihädasti vaja, kas kohalik omavalitsus kooskõlastab meile õhkkonna?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Kesa on kahtlemata Eesti klubifänluse hüvanguks rohkem andnud kui pubis city mänge jälginud, kas see aga seda tähendab, et siin midagi pöördesse läheb, on omaette küsimus.
                            Viis pluss!
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar




                              Väike ülevaade tehtud algavaks hooajaks !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                                Võiksite mingi jama korraldada küll, kaua võib
                                Ära seepärast Kuno üldse muretse, möllu hakkame korraldama igaljuhul ja kui nüüd siin teatud asjades midagi muutuma ei hakka, siis ka jamasid, proteste, boikotte ja asju kui vaja. Aga muidu tervitatav nähtus, et klubi president sel teemal nõnda tolereeriv fännide suhtes on.

                                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                                Prsed kellad, Sektorid-Tiivad, Kalevite kantsud, Roosad pantrid, Maardu ultrad, Tamme mällarid, Paide Järvapojad, Viikingid saarelt, Sillamäe karud, Narva tšobikud tra., kas paneme uuel hooajal möllu käima?????

                                Pürod-tifod, lööme õhkkonna taevani---fakk!!!!
                                Taaskord, vahva listi lõid letti, lisame siia mujalt veel näiteks Annelinna elektrikud, Rakvere pullid, Vaprad karupojad, Lasnamäe feministid ning saame küllalt värvikireva seltskonna Eesti pääle juba kokku.

                                Ei, aga nüüd päris tõsiselt, me ei saa ju käed taskus seista ning loota, et keegi meie eest kultuuri üles ehitaks ja see ei tule iseenesest kätte, viimane aeg on hakata tegutsema! Ega olukord ei tundu olevatki nõnda lootusetu, oleks vaja vaid saada need rühmitused siis panema ka ennast nö. tuld purskama - Saaks ometi selle koduvuti õhkkonna nii faking käima, et iga kaasosaline võiks olla pisut enda üle uhke küll !

                                Kellele läheb selline mentaliteet peale ja huvitab, mis siin selges taevas toimuma hakkab, siis kõige operatiivsemat infot Eesti (klubi)fännide tegemiste kohta aga leiab edaspidi siit:

                                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                                Kommentaar

                                Working...
                                X