320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tehnika, kaks inimest, korralik arvuti ja korralik kaabel.

    Kommentaar


      Kalle, näidake suurtele eeskuju ja organiseerige Tammele videokordused

      Kommentaar



        Meistriliiga on lausa nii halb, et ükski võistkond pole oma viimast mängu võitnud. /S

        Kommentaar


          Ei poolda kindlasti mingeid interneti striime, aitab meile TV6 ülekandest kah, eestlane on nii mugav ja nii jääb tavaline erapooletu huviline kah koju. Näiteks laupäeval käisin ainult Kalevi mängu vaatamas, kui teleülekannet poleks olnud, oleks ka Maarjamäele läinud.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Ei poolda kindlasti mingeid interneti striime, aitab meile TV6 ülekandest kah, eestlane on nii mugav ja nii jääb tavaline erapooletu huviline kah koju. Näiteks laupäeval käisin ainult Kalevi mängu vaatamas, kui teleülekannet poleks olnud, oleks ka Maarjamäele läinud.
            Tuleb sellega nõus olla.

            Muide tänane Soccerneti ülekanne oli suht kehva kvaliteediga, vahepeal katkes üldse ligi 10 minutiks ära.

            Kommentaar


              Algselt postitas 17 Vaata postitust
              skiperski, kes nende videotega tegeleb, on u19 tüdrukutega sotšis, eestisse jõuab homme õhtul. ehk tulevad siis 1. ja 2. voor korraga vms.
              Herr ML tegevjuht peaks juba vast tagasi olema.
              Meistriliiga 1. ja 2. voor läbi, tükike 4. voorugi ette mängitud, mida aga pole...seda pole, üks klipike 1. vooru telemängust ja kõik?
              Krt., ei mahu ikka veel pähe, et algatus, mida hetkel juba 415 725 (nelisada viisteist tuhat seitsesada kakskümmend viis) korda uudistamas käidud, katki jääb.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Ei poolda kindlasti mingeid interneti striime, aitab meile TV6 ülekandest kah, eestlane on nii mugav ja nii jääb tavaline erapooletu huviline kah koju. Näiteks laupäeval käisin ainult Kalevi mängu vaatamas, kui teleülekannet poleks olnud, oleks ka Maarjamäele läinud.
                ei ole see asi nii üheselt selge midagi.
                kõigepealt tuleb inimeses huvi äratada. ja (ka) striim sobib hakatuseks selleks väga hästi.
                kui inimene mugavas tugitoolis näeb et midagi põnevat toimub siis ta võib-olla kolmandal-neljandal korral leiab tee staadionile ka.
                kuhu ta muidu ehk mitte kunagi poleks läinud.
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Algselt postitas chac Vaata postitust
                  ei ole see asi nii üheselt selge midagi.
                  kõigepealt tuleb inimeses huvi äratada. ja (ka) striim sobib hakatuseks selleks väga hästi.
                  kui inimene mugavas tugitoolis näeb et midagi põnevat toimub siis ta võib-olla kolmandal-neljandal korral leiab tee staadionile ka.
                  kuhu ta muidu ehk mitte kunagi poleks läinud.
                  milles see huvi äratamine siis näiteks talviste mängude puhul on? ma ütlen ausalt, ma ei tea, miks ma seda kodust vutti käin vaatamas, ehk tõesti nagu Kalle Paas ütles, see on meie ainuke Eesti Meistriliiga. kui ma poleks kunagi enne Eesti liigat vaatamas käinud ja Levadia - Narva oleks olnud esimene teleülekanne, siis ma poleks kindlasti mitte kunagi ka seda liigat vaatama läinud. 1)täiesti null tingimused pealtvaatajatele kunstmurustaadioni ümber, 2)atmosfäär mängul puudub, 8 inimest jäurab seal midagi 3) meeskonnad üle 3 söödu kaaslastele anda ei suuda 4) teleülekande kvaliteet on pehmelt öeldes kehv ning kui see on kehv, siis järelikult on mõttetu üritus 5) kommentaator on hea ning seega jäängi mugavasse tuppa ning saan vabalt nautida õlle ning keegi ei katsu läbi kah

                  mina ei näe kohe kuidagi, et need teleülekanded peaksid kedagi staadionile tooma. ainuke mida on vaja, inimesed peavad leidma oma klubi ja klubid peavad leidma need inimesed, sest siis pole vahet, mis toimub. need inimesed kui on südamega asja juures, on alati kohal.

                  PS! Kõik, kes kodust liigat veel kohapeal väga ei jälgi, siis ärge mu postitust sulaselge kullana võtke, tegelt on olukord palju parem ning vaatamist on kõvasti

                  Kommentaar


                    No aga pange end inimese olukorda, kes elab näiteks Hiiumaal või kuskil Võrumaa nurgas või kus iganes Meistriliiga jaoks kaugemas kantsis. Ka tema tahab ehk Eesti jalgpallist osa saada ja selles mõttes on need ülekanded ikka väga teretulnud. Kõike ei saa ka läbi tallinlase vaatenurga võtta, elatakse ka mujal.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      No aga pange end inimese olukorda, kes elab näiteks Hiiumaal või kuskil Võrumaa nurgas või kus iganes Meistriliiga jaoks kaugemas kantsis. Ka tema tahab ehk Eesti jalgpallist osa saada ja selles mõttes on need ülekanded ikka väga teretulnud. Kõike ei saa ka läbi tallinlase vaatenurga võtta, elatakse ka mujal.
                      Täpselt minu mõte! (ma sügavalt loodan et veel väga väga paljude mõte)

                      Või siiski... on ju väga normaalne et nt hiidlased reisivad terve päeva, et siis näha seda ML mängu mida nad väga tahvad näha Või oot... raha läheb ka ju pääris palju, aga eeei noh pole hullu ju.

                      Mõelge

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Kalle, näidake suurtele eeskuju ja organiseerige Tammele videokordused
                        Videokordused on minu teada staadionill keelatud. Live streamiga peaks veel see probleem olema, et ülekandeõigused kuuluvad EJL. Nii, et live streami tegemine on ilmselt keelatud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas StenV Vaata postitust
                          Videokordused on minu teada staadionill keelatud. Live streamiga peaks veel see probleem olema, et ülekandeõigused kuuluvad EJL. Nii, et live streami tegemine on ilmselt keelatud.
                          Enda kaamera&arvutiga streamimine ei ole keelatud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            meeskonnad üle 3 söödu kaaslastele anda ei suuda
                            Suudavad-suudavad...Ajax tagasi meistriliigasse!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas StenV Vaata postitust
                              Videokordused on minu teada staadionill keelatud. Live streamiga peaks veel see probleem olema, et ülekandeõigused kuuluvad EJL. Nii, et live streami tegemine on ilmselt keelatud.
                              Kes tahavad live-streami tegemist lihtsate vahenditega kusagil vuti-infras katsetada, siis... Ise uudishimust hiljaaegu testisin nt www.streambuffet.com. Sinna juurde veebist tasuta Flash Media Live Encoder ja läpakas pluss kaamera, statiiv jne. Ülekande juures on väga palju lülisid, kust võib käriseda. Teisalt - vanasti oli kõik veel palju keerulisem.

                              Et väga offtopic ei oleks, siis: ma hea meelega vaataksin kui mitte siis ML-i matšist, siis mõnest huvitavamast madalama liiga mängust ülekannet. Julged, tehke ära, toda kunagist Paide üleminekumängu-striimi vaatasin isegi huviga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                milles see huvi äratamine siis näiteks talviste mängude puhul on? ma ütlen ausalt, ma ei tea, miks ma seda kodust vutti käin vaatamas, ehk tõesti nagu Kalle Paas ütles, see on meie ainuke Eesti Meistriliiga. kui ma poleks kunagi enne Eesti liigat vaatamas käinud ja Levadia - Narva oleks olnud esimene teleülekanne, siis ma poleks kindlasti mitte kunagi ka seda liigat vaatama läinud. 1)täiesti null tingimused pealtvaatajatele kunstmurustaadioni ümber, 2)atmosfäär mängul puudub, 8 inimest jäurab seal midagi 3) meeskonnad üle 3 söödu kaaslastele anda ei suuda 4) teleülekande kvaliteet on pehmelt öeldes kehv ning kui see on kehv, siis järelikult on mõttetu üritus 5) kommentaator on hea ning seega jäängi mugavasse tuppa ning saan vabalt nautida õlle ning keegi ei katsu läbi kah

                                mina ei näe kohe kuidagi, et need teleülekanded peaksid kedagi staadionile tooma. ainuke mida on vaja, inimesed peavad leidma oma klubi ja klubid peavad leidma need inimesed, sest siis pole vahet, mis toimub. need inimesed kui on südamega asja juures, on alati kohal.

                                PS! Kõik, kes kodust liigat veel kohapeal väga ei jälgi, siis ärge mu postitust sulaselge kullana võtke, tegelt on olukord palju parem ning vaatamist on kõvasti
                                olen samal arvamusel chaciga ja su enda postituses on ju vastused olemas- ehk sellistes tingimustes polegi liiga pidamine pealtvaataja seisukohalt mõistlik. sinnamaani aga kui mõistus kohale jõuab või probleemile lahendust püütakse leida, mängitaksegi kevadvooru ainult mõttega, et võimalikult vähe oleks vigastusi ja võimalikult vähe lastaks liidreid eest ära, see et pealtvaatajatel ka mingid tingimused oleks...täiesti poogen.

                                omast seisukohast ütlen, et hea meelega tuleks vaatama mänge, kuid andke andeks, sellistes tingimustes küll mitte. ootan ära kui ilm lubama hakkab.

                                muide mõtle näiteks tänapäeva popimatele suurliigadele. kuidas nad kõik selle on saavutanud? eks ikka läbi meedia ja teleülekannete.
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X