320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rassism ja muud probleemid Meistriliigas!

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Algselt postitas markofkin Vaata postitust
  Jah, räägi, Rein, kas sind pannakse Austraalias korralikult lasipuu külge kinni, kui kõrtsi lähete või ei?

  QLD ja TAS olid ainsad osariigid kuhu ma ei jõudnud. Teistes osariikides ma selliseid asju ei näinud ja vaevalt, et ka QLD sellised asjad on.
  Küll on aga tõsi, et aborigeenidele makstakse abirahasid, et nende lapsed koolis käiksid. Lisaks on neil abirahade jaoks eraldi kaardid, millega kärakat ja suitsu osta ei saa.
  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

  Kommentaar
   Õudneeeeeeeee teeeeemaaaaaaaa...........
   Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

   Kommentaar


    Algselt postitas 818 Vaata postitust


    Õudneeeeeeeee teeeeemaaaaaaaa...........
    Kui see nii hull teema pole, siis miks teil üldse mingeid ahve tribüünil mängida vaja on?

    Kommentaar


     Algselt postitas Silver Vaata postitust
     Minu poolest võite selle püro endale sisse istuda. Kui tahate sõda mängida, siis visake oma tossupomme kuskil lagendikul üksinda ja kaifige seda sajaga. Leidsite asja, mida arutada.. Mis see tossutamine kokkuvõttes andis - ereka ja õnnelik lõpu? Pigem rõveda haisu ja 0 rõõmu. Levadiku fännide käitmusest ma ei räägi, see on juba omaette tragikomöödia. Õnneks oli Petersoo läheduses, kes idioodid täis sõimas ja Politsei, kes kollid minema tassis.
     Ma ei viitsinud ise midagi kirjutama hakata. Tore, kui keegi 100% sinu mõtteid välja ütleb.
     League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

     Kommentaar


      Algselt postitas INCE Vaata postitust
      Aga mis nende eesmärk siis on ? Tulla lihtsalt statkale ja põletada midagi ja nautida kuidas teised kõik vaatavad kuidas ta midagi põletab?

      mis julgeksid oma liikmete tegevuse eest võtta vastutuse, pole mõtet ka arutleda teemadel püro väljakutele või mitte.

      Mujal maailmas kasutatakse pürot vastasfännide (vahel ka meeskonna) "välja suitsetamiseks".

      Millegipärast arvab enamus foorumlasi, et kõige ägedam on visuaalse efekti järele ahvimine.
      1) Elevuse tekitamine, visuaalsed efektid (kui saab normaalselt teha mitte kartes, et turva ennast põlema tuleb panema), tunde võimendamine, et midagi toimub mitte ei vaadata balletti või tennist kus hiirvaikselt pead istuma, mängijatele suurem motivatsioon ja teada andmine, et me toetame neid nii kuidas vähegi saab (seda nad ka ise öelnud...ja nii öelnud, et me pole ise midagi küsinud selle kohta) jne.

      2) Tegija ei vastuta...okei võtame teadmiseks. Võtame mingi suva parmu kusagilt ja paneme "pulti" ja ise kukume laamendama (meie ju ei vastuta...vastutaja olemas).

      3) Nugadega tapetakse inimesi...keelame ära kodudes jne? See kui mõnes debiilse fännikultuuriga riigi klubis seda tehakse ei tähenda, et meie seda teeme. Me ei ole fännid kes üksteist pussitama lähevad ja välja suitsetama hakkavad (arvestades publiku hulkasid siis on see ka suht võimatu). Kas sa ei tea midagi massipsühhoosist ja karistamatuse tundest? Vot täpselt see seal toimib...nagu ka pronksööl oli. Põhimõtteliselt kui võtta sinu loogika siis me oleme kõik potentsiaalsed pussitajad, laamendajad jne. (kui võtta see välja suitsetamise teema).

      4) Hmm...kus me oleme öelnud, et see KÕIGE ÄGEDAM on??? Kas järgi ei või teha midagi...nooo aga korjame kõik lipud, trummid jne kokku siis ja istume staadionil haudvaikselt kuna muidu ahvime teisi järgi.

      Ei viitsi rohkem punkte välja tuua...kell juba palju.

      Kommentaar


       Äkki keelaks karjumise ka ära? Õudne kiun! Kui mõnes riigis taovad konkureerivate klubide fännid üksteisel päid lõhki, põletavad autosid ja lasevad laseritega mängijatele silma, siis meie nutame siin mingi kahe sitase flare pärast. Ausalt selline tunne nagu keskkooli maleklubi nohikud oleksid koos. Reeglid! Reeglid! Reeglid! Kui nii hirmus on ja suits toob astmahoo jälle esile siis võtke kodus oma kaisuoinas ligi ja vaadake mängu telerist. Kuid seal on jälle teised hädad. Ahvihääli tegevatest Levadia fännidest kordades vägivaldsem on lõugav kõnedefektiga Järvela.. Aga noh, vähemalt saate kenasti üksi reegleid järgida ning oma kaasmaalasi kiruda.

       Kui kaua halate siis korraldame protestiaktsiooni, kus kõik kes püro poolt on, panevad korraga statal flare põlema. Tahaks näha kuidas vest poolele statale bänni annab. Ja kui annabki, siis saavad KORRALIKUD fännid rahus 90 minutit oma mune sõrmitseda, ilma, et pahad poisid segaksid.

       Kommentaar


        Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
        ... võtke kodus oma kaisuoinas ligi ja vaadake mängu telerist ...
        Iga arutelu lõpul jõuame ühe või teise isiku poolt taaskord välja seisukohani, et ärge üldse tulgegi väljaku äärde jalgpalli vaatama. Ja siis imestatakse, miks keegi staadionile ei taha tulla ja publikunumbrid nii väikesed on. Kui kaasaelamise loovus piirdub üksnes üksikute tegevustega, millest kaugemale ei soovita või suudeta näha, siis jääbki kogu fännikultuur mannetuks ja ühe väikese ringkonna hobiks ning jalgpall ei muutu kunagi laiadele massidele atraktiivseks.

        Ahjaa, kui te ei soovi rahvast jalgpalli vaatama, siis miks üleüldse mingid arutelud publikunumbrite juures ja miks rääkida kampaaniatest või nende puudumisest?

        Lisaks, kui teil on soov tekitada visuaalseid efekte, tuld ja tossu, siis pakkuge see võimalus välja mängu korraldajale vaheaja täitmiseks. Tehke siis kogu rahva silme all vaheajal suurejooneline etendus. Siis jääb ära kiun tagakiusamiseks.

        Kommentaar


         Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
         Iga arutelu lõpul jõuame ühe või teise isiku poolt taaskord välja seisukohani, et ärge üldse tulgegi väljaku äärde jalgpalli vaatama. Ja siis imestatakse, miks keegi staadionile ei taha tulla ja publikunumbrid nii väikesed on. Kui kaasaelamise loovus piirdub üksnes üksikute tegevustega, millest kaugemale ei soovita või suudeta näha, siis jääbki kogu fännikultuur mannetuks ja ühe väikese ringkonna hobiks ning jalgpall ei muutu kunagi laiadele massidele atraktiivseks.
         Jah, üldiselt saab lolluste lõugamise ja paugutamise asemel tribüünil muud ka teha. Võib näiteks fännesalle keerutada nagu need toredad baskid seal Bilbaos eile.
         Aga üldiselt on siit teemastki näha, et jalgpalli käivad Eestis vaatamas vaid sellised tüübid, kellest intelligentsem inimene heaga kaugemale hoiab. Küllap see paraku lähiaastatel nõnda jääbki.
         the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
         because belle of st mark is a beauty extraordinaire

         Kommentaar


          Tuleb vist muret tunda Baseli, Bayerni, Interi, Napoli, Sportingu, Liege, Apoeli, jne. jne. fännide intelligentsi suhtes.
          Loomulikult, salliga keerutamine on vägagi IQ- d nõudev tegevus.

          See selleks, tähtsam on, et katusorganisatsioonil jätkub intelligentsust asjale avarama pilguga vaadata:

          Mõistlikkuse piirides eriefektide kasutamine lisab mängule emotsiooni

          "Oleme viimastel päevadel arutanud jalgpalliliidus võimalust anda pürotehnikaga puutuvad asjaolud klubide vastutada ja klubide otsustada, mida nad oma staadionil oma fännidel teha lubavad," rääkis Pohlak neljapäeval ETV spordiuudistele.

          "Selle dialoogi pooled oleksid klubi, kes mängu korraldab, fännid, kes seda klubi fännavad ja seal staadionil käivad ja siis turvameeskond, politsei, päästeamet, kes siis tegelevad muude küsimustega nendel mängudel või siis üldse riigis. Võib-olla see oleks lihtsam. Mõistlikkuse piirides teatavate asjade kasutamine annab ju mängule emotsionaalselt juurde ."

          http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=64080903

          Kommentaar


           Algselt postitas ballack Vaata postitust
           2) Tegija ei vastuta...okei võtame teadmiseks. Võtame mingi suva parmu kusagilt ja paneme "pulti" ja ise kukume laamendama (meie ju ei vastuta...vastutaja olemas).
           äkki lõpetaks selle nõmeda demagoogia ükskord ära?
           tahate pürot teha - no krt võtaks leidke endi seast need vastutusvõimelised inimesed kes orgunnivad ära potentsiaalsed trahvide maksmised + võtaks vastutuse ka siis kui midagi tõsisemat juhtub, rääkige läbi kellega peab, saavutage kokkulepe ja tehke pürot palju jaksate. no kui krdi fcking raske see saab olla?
           kaua võib lugeda seda pisar silmanurgas lõug tõmblemas laadi kirjutisi kui hea ja kui oluline see püro ikka on. no ei kisu enam ammu ühtegi emotsiooni rohkem välja.

           PS: isiklikult mul on pürost ükskõik, mind ei häiri kui ta on või kui teda ei ole. ja usun enamiku publiku jaoks on tunduvalt olulisem kasvõi see kas staadionil saab normaalselt süüa-juua + puhtas wc's käia või ei.
           Seisan üksi mere ääres
           jalas kollased sandaalid
           valged, merevahust sääred
           hüüan: "Elagu skandaalid!"

           Kommentaar


            Algselt postitas billybob Vaata postitust
            kesa ava blogi või midagi
            registreerun potensiaalseks lugejaks
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


             Tehva aktsepteerib ka Nõmme klubile määratud hoiatust, mis tuli nende mängul toimunud pürotehnika kasutamise eest. Vahejuhtum võib kaasa tuua väikseid muudatusi turvakontrolli suurendamise läbi, võimalikud ohu allikad on enamasti teada.

             "Meie kodumängude korraldus on kõrgeimal tasemel. Siiani on selgusetu, kuidas pürotehnika tribüünile sai. Turvameeskond tegi kõik õigesti, kuid ka nemad ei oska seda seletada, kuidas tõrvikud tribüünidele said. Ilmselt kuskil intiimsete kehaosade vahel," selgitas Tehva.


             Nüüd on selge: kummikindad lähevad kätte ja näpud persse! Plaksutage nüüd KORRALIKUD!

             Kommentaar


              Kunole vihjeks, et pangu kaks turvat aia taha vastastikku tõtt vaatama, üks ühe värava juurde teine teise juurde. Jäävad kummikindad ära!
              Eelmisel mängul anti vähemalt üks lapik sissepoole ja teistpidi käis mingite kutsete jagamine.
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


               Algselt postitas Myrgel Vaata postitust

               "Meie kodumängude korraldus on kõrgeimal tasemel. Siiani on selgusetu, kuidas pürotehnika tribüünile sai. Turvameeskond tegi kõik õigesti, kuid ka nemad ei oska seda seletada, kuidas tõrvikud tribüünidele said. Ilmselt kuskil intiimsete kehaosade vahel," selgitas Tehva.
               Hea huumor, Sportland Arenale on küll jube keeruline midagi sisse toimetada. Eestis ei ole mitte ühtegi sellist staadioni kus millegi sissetoimetamiseks peaks turvat üldse läbima.

               Kommentaar


                Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                Tehva aktsepteerib ka Nõmme klubile määratud hoiatust, mis tuli nende mängul toimunud pürotehnika kasutamise eest. Vahejuhtum võib kaasa tuua väikseid muudatusi turvakontrolli suurendamise läbi, võimalikud ohu allikad on enamasti teada.

                "Meie kodumängude korraldus on kõrgeimal tasemel. Siiani on selgusetu, kuidas pürotehnika tribüünile sai. Turvameeskond tegi kõik õigesti, kuid ka nemad ei oska seda seletada, kuidas tõrvikud tribüünidele said. Ilmselt kuskil intiimsete kehaosade vahel," selgitas Tehva.


                Nüüd on selge: kummikindad lähevad kätte ja näpud persse! Plaksutage nüüd KORRALIKUD!
                nõme on küll, kui mingi mannetu kamba organiseerumisvõimetute pooletoobiste pärast normaalsed inimesed kannatama peavad.
                sealhulgas ka need kellele püro iseenest meeldiks või kes selle suhtes vähemalt neutraalsed.
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar

                Working...
                X