320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rassism ja muud probleemid Meistriliigas!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas yheksa Vaata postitust
    Mind konkreetselt ka häirib see, et miks ei saa ma alati oma peegelkaameraga koondise mängule (konkreetselt on keelatud vahetatavate objektiividega kaamerad), aga üldiselt väravas turvaga vaielda ei ole mötet. Kui see aparaat on ikka tema arvates profikaamera, siis palumine ja veenmine teda ümber mötlema ei pane - ta järgib juhiseid. Keeld tuleb ikka körgemalt ja minu arvates on see absurdne keeld.
    Üritavad vältida seda, et sa oma hea kaameraga pilte teed ja neid maha ärima hakkad ja seega mängu ametlikel fotograafidel töö ära võtad kuna sa palju odavamalt võid pilte pakkuda amatöörina (ehk siis mitte elukutselisena)

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas yheksa Vaata postitust
      Mind konkreetselt ka häirib see, et miks ei saa ma alati oma peegelkaameraga koondise mängule (konkreetselt on keelatud vahetatavate objektiividega kaamerad), aga üldiselt väravas turvaga vaielda ei ole mötet. Kui see aparaat on ikka tema arvates profikaamera, siis palumine ja veenmine teda ümber mötlema ei pane - ta järgib juhiseid. Keeld tuleb ikka körgemalt ja minu arvates on see absurdne keeld.
      pakuks lambist et professionaalse ja mitteprofessionaalse vaheline piir võiks käia kusagil statiivi kasutamise/mittekasutamisega, mitte peegelkaamera järgi. liikuvat pilti seebikaga tabada... no ma ei tea.
      ok mingi poolemeetrine objektiiv võiks ka kahtlust äratada
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas ballack Vaata postitust
        Üritavad vältida seda, et sa oma hea kaameraga pilte teed ja neid maha ärima hakkad ja seega mängu ametlikel fotograafidel töö ära võtad kuna sa palju odavamalt võid pilte pakkuda amatöörina (ehk siis mitte elukutselisena)
        No andke andeks, aga minu Olympuse peegel, 2 aastat tagasi ostetud, on tänaseks juba lootusetult maha jäänud uuematest suitsupakki suitsude vahele mahtuvatest seebikatest, mida staadionile lubatakse, olgugi, et need on korda neli paremad oma parameetreis. Objektiivi vahetatavus ei ole teema omaette ju. Selge on see, et sisse ei tohiks trügida poolemeetrine teleobje kaasas, aga tavalise 17,5-45mm (või no okei, kui ma peegliga tulekski, siis pigem juba 40-150mm) objega kaameraga staadionilepääsu keelamine (eriti, kui mul muid objesid ei ole kaasas) on natukene nukker küll.

        Ja sestap olengi mängudele oma 6 aastat vana Sony seepi kaasa tassinud. Oma albumi jaoks saab pildid kätte küll

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          Üritavad vältida seda, et sa oma hea kaameraga pilte teed ja neid maha ärima hakkad ja seega mängu ametlikel fotograafidel töö ära võtad kuna sa palju odavamalt võid pilte pakkuda amatöörina (ehk siis mitte elukutselisena)
          pildi joonistab ikka objektiiv, mitte kaamera. ja käest lastes sa tõenäoliselt midagi paberil reprodutseerimisväärset niiehknaa ei kätte ei saa. okei, võib juhtuda mõni üksik juhus kus amatööri pilt elukutselise omast parem välja tuleb aga reeglina ju mitte.
          teine asi et lehefotograafidel vast mingid pikemaajalised lepingud olemas, niisama mõni juhuslik amatöör naljalt löögile ei pääse.
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            #95
            Absurdsete keeldude kohta...tegijad kas elavad minevikus (vanasti oli rohi rohelisem ja taevas sinisem ja muuta seepärast ei tohi midagi), on laisad, on ebapädevad või on lihtsalt naljahambad kes laste kombel krutskeid tahavad teha tõsiste asjadega.

            Näiteks: Queenslandis Austraalias peab seaduste järgi igas pubis olema hobuste kinnitamiseks koht. (Rein äkki oskab kommenteerida kas seda järgitakse seal ka või mitte)

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              Näiteks: Queenslandis Austraalias peab seaduste järgi igas pubis olema hobuste kinnitamiseks koht. (Rein äkki oskab kommenteerida kas seda järgitakse seal ka või mitte)
              Jah, räägi, Rein, kas sind pannakse Austraalias korralikult lasipuu külge kinni, kui kõrtsi lähete või ei?

              Kommentaar


                #97
                Noooo muidugi ei saa peegelkaameratega sisse...paned aga katkise objektiivi otsa ja keset mängu viskad kedagi selle katkise objektiiviga veel (tuletades meelde ühte mõttekäiku kellegi poolt ja natuke muuta siis see, et visatud pole, ei tähenda, et ei visataks ja parem on kohe ära keelata)

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas optiums Vaata postitust
                  Eelmine kuum teema, mis publikuarvu kasvada segas, oli õllemüügi keeld staadionitel. Nüüd on see vist lubatud, kas publikunumbrid läksid paremaks?
                  Flora kodupubliku numbrid kasvasid 2011 aastal võrreldes 2010 aastaga ca 25%.

                  Kindlasti mitte ainult tänu õlle tribüünidele lubamisele aga 110% kindlusega võin väita, et tänu õlle tribüünidele lubamisele publikunumbrid ei vähenenud ja mis kõige tähtsam, pinged ning konfliktid turvadega õlle teemal lõppesid.
                  Samuti ei mõjunud keelu tühistamine mitte mingit pidi staadioni turvalisuse halvenemisele, pigem vastupidi

                  Mingi perioodi suutsid turvad isegi end tagasi hoida kihust pealtvaatajaid läbi otsida.

                  Muuseas enamikes riikides lubatakse tribüünidele mittealkohoolseid jooke plastpudelites, Eestis mitte, topsi valamine võtab teinekord päris palju aega aga see pole kõige tähtsam probleem, pigem tähelepanek.

                  Kommentaar


                    #99
                    kesa ava blogi või midagi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dareth Vaata postitust
                      ...
                      Isiklikult pole mul püro vastu midagi, peaasi et hingamiseks õhku jääks. Suitsu ma ka ei tee ja pean tihti "põgenema" värske õhu poole, siiani olen ellu jäänud.
                      Aga kui ei jää hingamiseks piisavalt õhku ? Aga kui meie pealtvaatajad meie väljaku äärsetelt "raudredelitelt" peavad ootamatult ja kiirelt lahkuma ? Loomulikult on paljud meist osavad, tublid, taibukad ... kahjuks mitte kõik. Endale meenub näiteks viimaselt Aastalõputurniirilt üks idioot, kes üritas viimasel päeval tõrvikut põletada Kalevi hallis ...

                      Algselt postitas dareth Vaata postitust
                      ...
                      Ma saan aru, et flare'ide põletajate eesmärk ei ole kellelegi kahju teha ning kui keegi väga tahab, võib võtta seljast särgi, selle põlema panna ja kellelegi kaela visata. Turvarisk jällegi missugune, eks.
                      Aga mis nende eesmärk siis on ? Tulla lihtsalt statkale ja põletada midagi ja nautida kuidas teised kõik vaatavad kuidas ta midagi põletab?

                      Ehk siis, seni kuni meie klubide juures ei ole reaalselt tegutsevaid fännirühmitusi, mis julgeksid oma liikmete tegevuse eest võtta vastutuse, pole mõtet ka arutleda teemadel püro väljakutele või mitte. Mujal maailmas kasutatakse pürot vastasfännide (vahel ka meeskonna) "välja suitsetamiseks". Millegipärast arvab enamus foorumlasi, et kõige ägedam on visuaalse efekti järele ahvimine.
                      299195

                      Kommentaar


                        Mu jutust võis jääda natuke vale mulje jah. Mul ei ole püro kui nähtuse vastu midagi. Vajalik on siiski mingi reglementeerimine, et (teised) pealtvaatajad inimese kombel olla saaksid. Enamikel juhtudel ei ole meie peaaegu tühjadel staadionitel ka selle tossuga probleeme. Kui tuuleke väikese vingu ninna kannab, elan üle. Tossupilve sees või taga loomulikult aega veeta ei taha.

                        Iseenesest huvitab mind, miks mängu korraldajale trahvi ei määratud, kuna nemad ei suutnud ju korda tagada. Praeguse seisuga võin ma maskeeruda Transi fänniks, suvalisele mängule minna ja kõmakat teha ning Trans saab trahvi. Right?
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          "Seoses juhtumiga tegi distsiplinaarkomisjon mängu korraldanud Nõmme Kaljule hoiatuse."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas INCE Vaata postitust
                            Mujal maailmas kasutatakse pürot vastasfännide (vahel ka meeskonna) "välja suitsetamiseks".
                            Sooh, Baseli fännide tõrvikud olid ka vist CL-i mängus Allianz Arenal Bayerni poolehoidjate "välja suitsetamiseks"? Lubage naerda.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Sooh, Baseli fännide tõrvikud olid ka vist CL-i mängus Allianz Arenal Bayerni poolehoidjate "välja suitsetamiseks"? Lubage naerda.
                              oot, kas läheme nüüd üksikjuhtumite juurde ... Balkan, Türgi, Prantsusmaa, Itaalia ?
                              ... näiteks Wisla hakkab kohe-kohe oma pürotehnikute "arvet" tasuma
                              tavaliselt ajad Sa normaalset juttu ja tegelikult said aru küll mida ma öelda tahtsin.
                              299195

                              Kommentaar


                                Algselt postitas INCE Vaata postitust
                                oot, kas läheme nüüd üksikjuhtumite juurde ... Balkan, Türgi, Prantsusmaa, Itaalia ?
                                ... näiteks Wisla hakkab kohe-kohe oma pürotehnikute "arvet" tasuma
                                tavaliselt ajad Sa normaalset juttu ja tegelikult said aru küll mida ma öelda tahtsin.
                                "Flares are routinely used in countries around Europe and South America, during football games, in order to aid the build-up of the atmosphere within the stadium."

                                Peamine eesmärk on neil ikkagi atmosfääri loomine. Iseasi, kas see kõigile meeldib või mitte. Ma pole isegi mingi eriline püromaniakk ja mind nende puudumine ei häiri.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X