320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    http://www.tarbija24.ee/010808/esile...vis/340280.php kurat, ma ei teadnudki, et Tulevik nii kõva klubi on.
    Pead rohkem eluga kursis olema!

    Kommentaar


      soccernet arvab, et tulevikul seisab väravas Orgla, mis teised arvavad? mina isiklikult ei tea Orglast midagi.

      Kommentaar


        Algselt postitas raitpoiss Vaata postitust
        soccernet arvab, et tulevikul seisab väravas Orgla, mis teised arvavad? mina isiklikult ei tea Orglast midagi.
        Ma ei tea kas ta ei ole teil põhi vv aga muidu on Orgla jah Viljandi Tuleviku/Mineviku mängija
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          see peaks olema Orgla esimene mäng Tuleviku eest, ma mõtlengi, et kas ta on saab põhi vvks või jääb Koppel

          Kommentaar


            Algselt postitas raitpoiss Vaata postitust
            see peaks olema Orgla esimene mäng Tuleviku eest, ma mõtlengi, et kas ta on saab põhi vvks või jääb Koppel
            Vaevalt,et teda varukas toodi. Oleks ju võind kellegi Valgast siis teile pinki nühkima tuua. Orlga on tsipa ikka Kaidost parem.

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Vaevalt,et teda varukas toodi. Oleks ju võind kellegi Valgast siis teile pinki nühkima tuua. Orlga on tsipa ikka Kaidost parem.
              arvan et paari hooaja pärast kui aksalu juba välismaal mängib tõuseb orgla flora põhimeeskonna vv
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                tänud vastuste eest

                Kommentaar


                  Orgla oli täna täielik pask!
                  MT avavärav oli 1% Narist ja 99% Aikut. Krt, kui sa "teenid" oma võistkonnale nii lolli penalti, siis pole imestada, et Tulevik ka seekord suhkamit sai.
                  Olukord oli siis selline, et Naris andis oma kasti juures täiesti lambi tagasisöödu, millele üks Tammeka mees muidugi järgi jooksis. Pall veeres suht turvaliselt väravast kaugemale, kuni Orgla otsutsas kindluse mõttes vastase ründajale veel vastu jalgu virutada.

                  Siis tekkiski mõte, et miks oli kellegil vaja eksperimenteerida ja asenda iga mänguga aina kindlamalt mänginud Koppel, mehega, kes isegi esiliigas mänguaja rohkuse üle kurta ei saanud. Aga ju siis on tarvis U-21 koondise kandidaadile praktikat, savi selle Tulevikuga.

                  Aga teisi täiendusi tahaks kiita. Ken oli äärel terav ja Võtti tekitas mitmel korral oma julge kaitsest rünnakule tõusmisega pisutki elevust.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sosku Vaata postitust
                    Orgla oli täna täielik pask!
                    MT avavärav oli 1% Narist ja 99% Aikut. Krt, kui sa "teenid" oma võistkonnale nii lolli penalti, siis pole imestada, et Tulevik ka seekord suhkamit sai.
                    Olukord oli siis selline, et Naris andis oma kasti juures täiesti lambi tagasisöödu, millele üks Tammeka mees muidugi järgi jooksis. Pall veeres suht turvaliselt väravast kaugemale, kuni Orgla otsutsas kindluse mõttes vastase ründajale veel vastu jalgu virutada.

                    Siis tekkiski mõte, et miks oli kellegil vaja eksperimenteerida ja asenda iga mänguga aina kindlamalt mänginud Koppel, mehega, kes isegi esiliigas mänguaja rohkuse üle kurta ei saanud. Aga ju siis on tarvis U-21 koondise kandidaadile praktikat, savi selle Tulevikuga.

                    Nõus,et penalt Orgla käkk,aga täielik pasaks nimetada ei saa tegi ikka mõned supertõrjed,aga jah ka aru ei saa miks oli vaja asendada suht kindlalt tegutsenud Kopplit,siiski ehk sellepärast,et Tulevik II on ka väravavahti vaja,kuna noor väravavaht Oja Rait on sunnitud jalgpallist paarkuud eemal olema.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Aiko ei ole lihtsalt põhimõtteliselt 2 hooaega korralikult mängida saanud, eks sellest ka alguse ebakindlus, aga kui ta järgmisteks mängudeks pingile istutada, ei saagi see kindlus tagasi tulla. Nagu kossu-Kalevis Pelkici ja Arbetiga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 17 Vaata postitust
                        Aiko ei ole lihtsalt põhimõtteliselt 2 hooaega korralikult mängida saanud, eks sellest ka alguse ebakindlus, aga kui ta järgmisteks mängudeks pingile istutada, ei saagi see kindlus tagasi tulla. Nagu kossu-Kalevis Pelkici ja Arbetiga.
                        Vahet seal on kui Koppel on väga korralikult mänginud, saaks aru et oleks mingi nõrgim lyli, et siis vahetaks kohe uue sisse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas käbi Vaata postitust
                          Vahet seal on kui Koppel on väga korralikult mänginud, saaks aru et oleks mingi nõrgim lyli, et siis vahetaks kohe uue sisse.
                          kuniks tuevikust saab klubi tuleb mängitada neid kellele flora arvates praktikat vaja. nii lihtne see ongi.

                          Kommentaar


                            Lelov: „Ka kõige raskemal hetkel ei tohi fännid meisse usku kaotada. Ja kui te omavahel sosistate, et järgmine aasta tuleb Tuleviku mänge jälgida esiliigas, siis tõesti on see võimalik, aga ainult duubli näol.“

                            hea huumor
                            aga laupäeval võib siis saabuda Tõe Hetk mõlema poole jaoks.

                            Kommentaar


                              kui nad pärnut ka ei võida , siis pole mul stiimuli enam tuleviku kodumängudele ka minna:/

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                                kui nad pärnut ka ei võida , siis pole mul stiimuli enam tuleviku kodumängudele ka minna:/
                                FÄNN ON OMA MEESKONNAGA NII HEAS KUI HALVAS,PÕRGUS JA TAEVAS.FÄNN KÄIB OMA MEESKONNAGA LÄBI TULE JA VEE JA EI JÄTA NEID KUNAGI KA RASKETEL AEGADEL!!!
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X