320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    FÄNN ON OMA MEESKONNAGA NII HEAS KUI HALVAS,PÕRGUS JA TAEVAS.FÄNN KÄIB OMA MEESKONNAGA LÄBI TULE JA VEE JA EI JÄTA NEID KUNAGI KA RASKETEL AEGADEL!!!
    Sa ju toetad TVMK-d alati nii staadionil kui ka foorumis!

    Kommentaar


      Algselt postitas sosku Vaata postitust
      Lelov: „Ka kõige raskemal hetkel ei tohi fännid meisse usku kaotada. Ja kui te omavahel sosistate, et järgmine aasta tuleb Tuleviku mänge jälgida esiliigas, siis tõesti on see võimalik, aga ainult duubli näol.“

      hea huumor
      aga laupäeval võib siis saabuda Tõe Hetk mõlema poole jaoks.
      "Tõehetk" oli siis käes 1:2,aga siiski usun lõpuni,et suudame püsima jääda.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
        kui nad pärnut ka ei võida , siis pole mul stiimuli enam tuleviku kodumängudele ka minna:/
        krt, meistriliiga ongi ühest vaatajast ilma..
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Hetkel on Tulevik tegemas head mängu TVMK vastu,ehk peame vastu.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Enam nii hea pole

            Kommentaar


              Mnjaaa,ei suutnud 1:2
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Esimene poolaeg väga ok mäng. Värav tuli kui vineeri kaitse eksis suluseisu tegemisel ja Kudu läbi jooksis ning ära lõi.
                Teisel poolajal sai määravaks fanera parem füüsis, nad lihtsalt ei kustunud ära. Väravad olid aga taas sellised kusekad, nagu terve hooaeg Tulevikule löödud on - sisuliselt mittemillegist tekkinud olukorrad. Anniste tahtis arvatavasti pigem tsenderdada, kuid pall läks pisut üle jala. Teine oli nurgalöögijärgne pusimine värava joonel.
                Fanera ei erinenud oma mänguga mitte millegi poolest oma viimastest esitustest. Seda enam on kahju, et selline hea võimalus jälle kasutamata jäeti.

                Kommentaar


                  Vaatan et mõnel mehel on isegi kasu eelneval öösel Nimetas käimisest. Lubas et lööb ja lõigi.

                  Kommentaar


                    Kahjuks täna ei suudetud imet korda saata, mis vahepeal näis üsna reaalne. Kui Rootsi Kunn kirjutab, et Tulevikku ei saagi meeskonnaks nimetada, vaid pigem poisikeste kambaks, siis ma küll päris nii ei ütleks. Tulevik on hingelt rohkem meeskond kui Flora. Teil on seal palgatöölised, meil on meeskond. Ja ära sa sõima Tulevikku midagi, kui niikuinii enamus florakaid on Tulevikust läbi käinud ja endale seal rajanud osa põhjast mis neil praegu Floras edasi areneb. Aupaklikum võiks olla pisut!
                    Kahju, et täna ei jõutud lõpuni võidelda, vaid, et Flora koos kohtunike abiga ära jobistas selle 3:1 värava, misjärel meie viigilootused kadusid. 4:1 värav oli kindlasti suluseisust, aga ka meie väravavaht oli selles vägagi süüdi, et see üldse väravasse sai minna. Oli ta ju seda palli püüdmas, aga suutis ikkagi jalge vahelt läbi lasta selle kahjuks.
                    Aga mis muud ikka, kui elame ja loodame edasi!!

                    Kommentaar


                      ma olin juba lootust kaotamas.
                      hea, et lõpus vähemalt nii ärgati...

                      (loe: karikamäng)

                      Kommentaar


                        Tulevikul ongi nii millegipärast, et endast tugevamate vastu mängitakse ilusti kuid ikka kaotatakse, kuid eeldatavalt nõrgemate või võrdsemate vastu tuleb kõik nii raskelt...

                        lõpuks lõi ikkagi tasemevahe välja!
                        Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
                          Tulevikul ongi nii millegipärast, et endast tugevamate vastu mängitakse ilusti kuid ikka kaotatakse, kuid eeldatavalt nõrgemate või võrdsemate vastu tuleb kõik nii raskelt...

                          lõpuks lõi ikkagi tasemevahe välja!
                          Mnjaa ütleme nii,et läks korda kuigi kuuldavasti oli esimene poolaaeg ikka väga loid ja tänu,et Paide meile esimesel poolajal rohkem ei löönud.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            nad lõid ikka päris mitu korda suht lähedalt mööda. samas tabas ka A.Sillaste latti. võimalusi oli mitmeid, esimesel poolajal rohkem neil, teisel oli meil rohkem ja lõime need õnneks ka ära.
                            Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                            Kommentaar


                              Peakohtunik Maaren Olander tegi ikka mängu ära , suutsi teisel poolajal viljandisvastu ikka kõvasti vilistada , juusiis hakkas kahju et Sarapi 1pooleajal ära saatis .
                              Kohe kahju , kuidas " naine " suudab mängu ära rikkuda .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                                Kohe kahju , kuidas " naine " suudab mängu ära rikkuda .
                                tegelikult polegi naine või, et jutumärkidesse panid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X