320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

    Algselt postitas PraS


    Algselt postitas kaitz



    Puhas VÕHIKU jutt
    Millistele punktidele sa vastu vaidleksid ja millised oleksid sinu väited?

    Niisama kildude pildumisest jääb väheks härra tühikargaja.
    Ei tea mis moodi me Pohlakust vabaneme kes oleks see Investor et Klubile õla alla paneks kus tuleksid rahad jne see on UTOOPILINE mõtlemine KES OLEKSID VÕRD VÄÄRSED MÄNGJAD KES meistriliigas väärilist vastupanu suudaksid osutada nii et HR Märt loe artikkel ikka korralikult veel kord läbi
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

      Algselt postitas kaitz


      Algselt postitas PraS


      Algselt postitas kaitz



      Puhas VÕHIKU jutt
      Millistele punktidele sa vastu vaidleksid ja millised oleksid sinu väited?

      Niisama kildude pildumisest jääb väheks härra tühikargaja.
      Ei tea mis moodi me Pohlakust vabaneme kes oleks see Investor et Klubile õla alla paneks kus tuleksid rahad jne see on UTOOPILINE mõtlemine KES OLEKSID VÕRD VÄÄRSED MÄNGJAD KES meistriliigas väärilist vastupanu suudaksid osutada nii et HR Märt loe artikkel ikka korralikult veel kord läbi
      Aga kaotaks midagi Tulevik kui ML meeskonda poleks?
      Raha leiaks piisavalt et hakkama saada.
      Pärnu, Narva ja Kuresaare said hakkama. Saate teie ka hakkama.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

        Viljandis on kahjuks võimatu kuskilt raha saada ja just artiklis oli kirjas MEISTRILIIGA
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

          Algselt postitas kaitz


          Viljandis on kahjuks võimatu kuskilt raha saada ja just artiklis oli kirjas MEISTRILIIGA
          Peab sponsor olema Mulk?
          Sai Pärnu VK omale rahad taha saavad ka Tuleviku poisid omale piisava summa taha kui vaja. Lihtsalt on vaja head müügimeest.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

            Algselt postitas insect


            Algselt postitas mikk


            Tulevikufännid võiksid oma foorumi (www.jktulevik.ee/foorum/) vabaks teha. pean siin silmas lugemise võimalust. Kui postitada vaja, siis on regamine loomulik.

            Olen paar korda sinna sattunud, tahtnud midagi lugeda, aga võta näpust, ei saa...

            Kas 1 minut sinu elust registreerimisele on tõesti palju? Tahaks ikka teada, kes foorumis ringi liiguvad.
            Asi pole 1-s minutis. Minu arvates on lihtsalt hea tava, et kui tahad ainult foorumit lugeda, siis pole registreerimine vajalik.

            (Ma olen elu jooksul käinud kurat teab paljudes foorumites, neid mida aeg-ajalt lugemas käin, on vähem, nei kus ka registreerinud ainult ükskuid - jalgapalli alasetst ainult soccernet ja waccoe. Kui ma aga peaksin kõigis neis foorumites kuhu kunagi sattunud või kuhu tulevikus satun ennast regama, siis ühel hetkel ei suudaks enam kasutajanimede ja paroolide rägastikus enam midagi meelde jätta.)
            Y R A

            Kommentaar


              Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

              Algselt postitas mikk


              Algselt postitas insect


              Algselt postitas mikk


              Tulevikufännid võiksid oma foorumi (www.jktulevik.ee/foorum/) vabaks teha. pean siin silmas lugemise võimalust. Kui postitada vaja, siis on regamine loomulik.

              Olen paar korda sinna sattunud, tahtnud midagi lugeda, aga võta näpust, ei saa...

              Kas 1 minut sinu elust registreerimisele on tõesti palju? Tahaks ikka teada, kes foorumis ringi liiguvad.
              Asi pole 1-s minutis. Minu arvates on lihtsalt hea tava, et kui tahad ainult foorumit lugeda, siis pole registreerimine vajalik.

              (Ma olen elu jooksul käinud kurat teab paljudes foorumites, neid mida aeg-ajalt lugemas käin, on vähem, nei kus ka registreerinud ainult ükskuid - jalgapalli alasetst ainult soccernet ja waccoe. Kui ma aga peaksin kõigis neis foorumites kuhu kunagi sattunud või kuhu tulevikus satun ennast regama, siis ühel hetkel ei suudaks enam kasutajanimede ja paroolide rägastikus enam midagi meelde jätta.)
              Jup. Ja igakordne logimine on kah suht tüütu.
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

                Okei okei aitab vingumisest, nüüd näevad siis kõik lugeda.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

                  Nu ei saa Lelovist üldse aru 3:0 Vapruselt lutti MASENDAV ja taktika jällegi jama kõrgeid palle pikade Vapruse kaitseliini vastu Midagi pidanuks muutma
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

                    Algselt postitas kaitz


                    Nu ei saa Lelovist üldse aru 3:0 Vapruselt lutti MASENDAV ja taktika jällegi jama kõrgeid palle pikade Vapruse kaitseliini vastu Midagi pidanuks muutma
                    Kaitz Tuleviku(seekord meeskonna) peatreeneriks

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

                      Algselt postitas kaitz


                      Nu ei saa Lelovist üldse aru 3:0 Vapruselt lutti MASENDAV ja taktika jällegi jama kõrgeid palle pikade Vapruse kaitseliini vastu Midagi pidanuks muutma

                      Ma arvan ka kaitz et sinust saax vapsee hea treener ma usun et sinu juhendamise alla olex raudselt 3:0 võit olnud

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

                        Algselt postitas Kaspy


                        Algselt postitas kaitz

                        Puhas VÕHIKU jutt
                        Ja Viljandi Tuleviku pooldajana tahaksid sa sellist võistkonda kus mängiksid pigem mujalt pärit pallurid kui viljandlased?
                        vastulause eelmisel nädalal ilmunud kirjutisele

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

                          päris asjalik vastus

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

                            Algselt postitas sosku


                            Algselt postitas Kaspy


                            Algselt postitas kaitz

                            Puhas VÕHIKU jutt
                            Ja Viljandi Tuleviku pooldajana tahaksid sa sellist võistkonda kus mängiksid pigem mujalt pärit pallurid kui viljandlased?
                            vastulause eelmisel nädalal ilmunud kirjutisele
                            Paistab et see vastulause on ära panemise ja mõnitamisele üles ehitatud.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

                              Minu arust ka päris asjalik, aus ja kenasti lahti seletatud artikkel. Ei meeldi ka mulle see Viljandi Floora küljes tilpnemine - ehk kunagi saavad lahti ka, aga praegu omal jõul meistriliigasse küll ei kuulutaks vist.
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

                                Huvitav , et olen selle arutelu siin kahe silma vahele jätnud. Väga aktuaalne teema .
                                17. mai kirjutaja Valdaru on minu meelest väga õieti küsimuse püstitanud. Väga pikalt ei tahaks kogu lool peatuda aga ,kui rahast rääkida siis ,kui suur on praegu JK Tuleviku eelarve? Ei ole vist isegi miljonit On see tänases Eestis mingi raha või?
                                Kas vastulause kirjutaja tahab öelda ,et Viljandist või kust iganes ei leia sellist raha millega näiteks mängib Meistriliigas Pärnus Vaprus. Kusjuures mängib edukalt ,mängib arvuka publiku ees ja ilmselt suudab sügisel isegi mõne noor ande rikkamatele klubidele maha müüa.
                                Miks näiteks Flora ja Tuleviku mäng paneb mind juba ette haigutama aga Flora ja Vapruse mängule sõidan kas või Pärnusse kohale ,kuigi tean ,et Vaprusel väga suuri lootusi ei ole. Oh ,tegelikult võiks pikalt arutada . Tegelikult vastab selle teise loo autor ju lõpus ise kõigele ja küsib- kas kellegil on nii palju raha ,et Viljandi Tulevik Pohlaku käest ära osta ?
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X