320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Erko Vaata postitust
    Täna siis tuli Kuressaare käest vastu võtta kaotus. Suure tänu võivad Kure fännid öelda selle eest nende väravavahile

    Narva Transist laenul Kuressaares,aga mis seal ikka Kure teenis võidu igati teenitult,kuigi teine poolaeg olid nad juba 8 mehega kaitses aga võit on võit
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      miks Viljandis selline väravavahtide seis on, et Lipetski väravas oli? Järvesoo ja Tohver mõlemad ära võlutud Veberi poolt?

      Kommentaar


        Järvesoo peaks USA-s tööl olema ja selleks hooajaks vast kadunud asjade nimekirjas.

        Kommentaar


          Algselt postitas 17 Vaata postitust
          Järvesoo peaks USA-s tööl olema ja selleks hooajaks vast kadunud asjade nimekirjas.
          Järvesoo on Galaxys? Koos Davidiga?

          Kommentaar


            Algselt postitas mahagon Vaata postitust
            Järvesoo on Galaxys? Koos Davidiga?
            kui ma oskaks ennast herneks naerda, siis ma oleks seda juba ammu teinud. xa-xa-xa

            Kommentaar


              Kuus minutit mängitud ainult ja üks värav juba Vapruse poolt kahjuks löödud, aga õnneks eemaldati ka üks nende mängija.

              Kommentaar


                Algselt postitas Erko Vaata postitust
                Kuus minutit mängitud ainult ja üks värav juba Vapruse poolt kahjuks löödud, aga õnneks eemaldati ka üks nende mängija.
                2poolaeg täielikult Tuleviku kontrolli all aga 1 eksimus keskväljal ja Novikovi muidugi ilus löök ajas mängu ikka lõpus üsna närviliseks fännidel,aga tähtsad 3 punti tulid.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Kui Trans mängib sama hästi, kui ta tegi seda kolmapäeval, siis tuleb ikka väga väga raske mäng homme.

                  Kommentaar


                    Kuhu Savotškin kadunud on?
                    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                    Kommentaar


                      Alles paar nädalat tagasi mängis. Mis kadumisest sa räägid?

                      Kommentaar


                        Sorry, vaatasin ühte kuupäeva valesti.
                        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                        Kommentaar


                          Tulevik - Trans 0:2
                          http://www.jktulevik.ee/

                          Kommentaar


                            Endal kahjuks täna mängule jõuda ei õnnestunud, aga nagu ma kuulsin, võttis Trans ikkagi oma ja oli tugevam. Nüüd jälle rodu ülemise otsa meeskondi ees ootamas.

                            Kommentaar


                              väga hea Rauno tuleb ka kodule lähemale ja varsti ongi Kohilas.

                              Kommentaar


                                3-1 Maag Tammeka vastu on nüüd natukene küll palju. Kahju, et lõpus need jubedad 13 minutit tulid, kus löödi 3 väravat ära ja sellega oligi asi korras. Ehk järgmine mäng õnnestub TVMK-d jälle üllatada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X