320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    noored noored, mulle jääb mulje nagu oleks kontratega mängimine häbi asi. Kuressaare oleks selle taktikaga peaaegu viigipunkti kätte saanud, seega oleks taktika ennast igati õigustanud. Mäng käib ikkagi punktide peale, hea mängupildiga võib ju uhkustada, aga tolku on ainult punktidest.
    (ps - ma tean, et Viljandi võitis 3:2 )

    Tohveri ja Kotteri sõnasõda kogub tuure. Eks lugege õhtulehest. Ise küll mängu ei näinud, aga olen näinud sel hooajal Tallinnas mänge, kus Tuleviku vennad väga konkreetselt lõhuvad ja kaarte ei järgne ja mäng läheb käest ära.
    Eks igal inimesel on oma arvamus ja nägemus jalgpallist, nii ka kollaste kaartide andmisest. Seni Tallinnas nähtu põhjal ma ei imesta, et Kotter neile niimoodi kaarte jagas. Minu arvates on Kotter jätkuvalt parim kohtunik Eestis.
    (ps - toonitan, et Tallinnas nähtu põhjal, seda mängu ei näinud)
    minge Kingissepa praami peale

    Kommentaar


      Üks mis kindel - laupäeval alles tuleb tõeline lahing. Kui juba Kure mäng sellised pinged üles küttis, siis Kaleviga tõotab päris mölluks ära minna. Arvata on, et selles mängus ennast tagasi ei hoita ja mõlemad lähevad oma "aasta mängu" täiega panema. Ootada on võitlust, kaarte, Sarapi lakkamatut möla ja mängujärgset sõimu nii väljakuääres kui netikommentaarides.

      Ehk siis, kes ootab põnevamat jalgpallimängu, kui seda pakub näiteks Flora - Ajax, on kõik oodatud Viljandisse.

      Kommentaar


        Mäng jääb raudselt viiki: 0:0. Igav, võimaluste vaene ja vigaderohke.

        Kommentaar


          Kuhu on Tulevikust kadunud Sass Saharov , pisike murumuna nagu Flora fännid teda omal ajal ristisid
          FCF Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
            Kuhu on Tulevikust kadunud Sass Saharov , pisike murumuna nagu Flora fännid teda omal ajal ristisid
            miski vigastus pidavat olema( põlvega jamad, kui ma ei eksi ) aga kuuldavasti teeb trenni juba ja on lootust, et lähiajal naaseb
            COME ON YOU REDS !

            Kommentaar


              Minuni on jõudnud kuuldused, et üldse lõpetanud.

              Kommentaar


                Miks Tohver täna ei mängi? Kas saigi punase juba mängujärgselt peale Kure mängu? Vöi lihtsalt puhkab?

                Kommentaar


                  Olevat ühemängulise keelu saanud.

                  Kommentaar


                    Eile saadi siis kohustuslikud kolm punkti, aga kui tahetakse 6. kohale tulla, siis peab kindlasti Kalevit laupäeval võitma, sest lisaks MT-le on Tulevikul ees ootamas mängud ainult esikolmikuga. Samas kui Kalevil on kaks viimast mängu Vapruse ja Ajaxiga.

                    Kommentaar


                      Tulevik II kaotas Maag Tammeka II 4:1
                      Esimeses kahes väravas oli väravavahi lohakusel oma osa.
                      http://www.jktulevik.ee/

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Harrastaja Vaata postitust
                        Tulevik II kaotas Maag Tammekale 4:1
                        Nii ta oli. Kaks esimest väravat kinkis Tuleviku väravavaht. Ja Maag Tammeka II oli ikka päris selgelt üle.

                        Kommentaar


                          eks jah J2rvesoo tegi korralikku bl2kki kahe esimese v2rava ajal. aga tore et ta kaugelt maalt tagasi on ja edasi m2ngib. ma oleks ikkagi Lipetski m2ngu pannud t2na, punkte ju h2dasti vaja...
                          Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                          Kommentaar


                            selle laupäevase Tuleviku-Kure mängu kohta Mikole ja teistele sõimajatele ütlen nii, et nende 2x45 minuti jooksul ei ole ükski vastane ega vastasfänn sõber ning me ei laulnud "sure, kure, sure", vaid see sure sõna riimus teie kure hüüdmisega...

                            järgmine kord siis, Miko, reasta isiklikult need 95% üles ja tee asi ära, et need 5% keda tinasurm ei ähvarda, saaksid rahus edaspidi magada!
                            Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                            Kommentaar


                              Sama mängupilt nagu karikamängus täna ja jälle kaotus siis. Kärsoni palliga löömine vastu pallipoissi oli väga häbitu tegu. Sarap saadeti ka siis tribüünidele lõpuks ära. Äkki on keegi aus inimene ja ütleb, kas Kalevi teine värav oli suluseisust? Ma tõesti ise sööduhetke magasin maha, aga kui silmad sinna viisin oli mees juba meetreid kaitsjatest eemal.

                              Kommentaar


                                Sarap nõudis pallipoisile kah kollast
                                http://www.jktulevik.ee/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X