320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    Pras,miks sa oled kuri,ära ole kuri ja õel ja siis ka tuleviku fännid armastavad sind!!!
    Ma ei vaja armastust inimestelt kes pole sallivad ja ei mõista klubijalgpalli omapära.

    Kommentaar


      Milline sallivus?Tuleviku toetajad jäävad sulle pidevalt ette.Iroonilist ilkumist on sul varemgi esinenud.Ja mis Pärnu fännid?Ei tunne neist kedagi ja pole neist kedagi kõnetanud.Paranoiline tiblade probleem sul võtab juba müstilisi mõõtmeid.

      Kommentaar


        Algselt postitas Art1 Vaata postitust
        Milline sallivus?Tuleviku toetajad jäävad sulle pidevalt ette.Iroonilist ilkumist on sul varemgi esinenud.Ja mis Pärnu fännid?Ei tunne neist kedagi ja pole neist kedagi kõnetanud.Paranoiline tiblade probleem sul võtab juba müstilisi mõõtmeid.
        Hakkame siis su tibladega seonduvaid sõnavõtte siia ritta seadma.

        Algselt postitas Art1 Vaata postitust
        Tõesti ilusad väravad Liepaja poolt.Neljas oli eriti meeldejääv.No ja olgem ausad,100% vene jurakatest koosneva Transi keretäit olen nõus alati vaatama. Liepaja jättis teisel poolajal muidugi väga võimsa mulje.
        Algselt postitas Art1 Vaata postitust
        Tegelikult on meistriliiga mängud palju huvitavamad kui koondise mängud,pealegi on Eesti koondisesse kogunenud mingi kari venelasi.Mina küll ei tea keda nad esindavad ja missugune riik ja maa neile kõige olulisem on.
        Algselt postitas Art1 Vaata postitust
        Põlispuude maha võtmine on loomulikult uskumatu sigadus.Kamp süüdimatuid,kelle jaoks vist midagi püha pole.Ühesõnaga,tiblad.
        Algselt postitas Art1 Vaata postitust
        Lugedes manpe eile 00.53 kirjutatud kommentaari, tekkis mul mõte, et sa nn eestimees võiks ju täiesti vabalt nimeks võtta " poolvenelane". See oleks igati õiglane ja kõiki osapooli rahuldav. Olgem ausad, näha nimetuse " eestimees" all levadia logo on ikka päris tülgastav.Vaielda pole siin enam midagi.
        Algselt postitas Art1 Vaata postitust
        eestimees,sa võiksid endale uue nime võtta.Näiteks venemees sobiks ideaalselt.No eestimees ei sobi küll kuidagi.
        Ma tõesti ei viitsi neid korduvaid kommentaare portaalis uudiste alt otsima hakata. Piisab vast ka nendest.

        Üldiselt pole mul enamuste käputäie fännide vastu mitte midagi, kuid sinu väljaütlemised nagu "tiblad" oleks kõigis Tuleviku hädades süüdi on väga madal.

        Kommentaar


          No sa oled ikka üks paras tegelane.See niinimetatud mõtete vahetamine on ennast selgelt ammendanud.Kui sa jätkuvalt murede küüsis vaevled,tule staadionile, räägime pikemalt.

          Kommentaar


            Ma juba korraks mõtlesin, et ongi keegi rassistlik fänn Tulevikul olemas aga nähes, et sõna mis läbi käis oli venelane, siis ma hakkan mõtlema et see Pras on ikka mööda väheke.

            Kommentaar


              Ma ei hakka üldse vaidlema teemal,et pras väheke mööda on Aga piisab juba lausest,et levadia logo all näha eestimehe nime,on tülgastav,et aru saada-art on pooletoobine.
              Kas need sajad eesti poisid kes levadia all mängivad,on ka tülgastavad ja peaksid koduse keele vene keeleks muutma ja igal pool ütlema,et nad on tegelikult venelased?

              Mul on lapsepõlve kodu looduskaitse all ja ma ei tohiks ühtki puud siit ilma loata maha võtta.Vanaisa ei mõelnud tuleviku peale ja istutas külma näoga üle 30 eri liigi okaspuid aeda.Aga mina tahaks nüüd rohkem päikest hoovi ja et bürokraatiamasinat vältida ,siis mõne puu või oksa maha võtmiseks,ma luba ei küsi.
              Kas see muudab mu automaatselt tiblaks?

              Käbi,kui sõna "venelane" on sellises kontekstis siis see on sinu meelest normaalne ja pole rassistlik?
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Marcello,ära kommenteeri asju,millesse pole väga süvenenud.Ei tahaks sulle halvasti öelda,aga kasutades klassikute poolt lausutut,siis küsin sinult:mida tead sina sitavares geograafiast?Nii, et ole koomas edasi ja ära nori tüli.

                Kommentaar


                  Mis siin süveneda kui su laused on mustvalgel ära toodud.Geograafiaga pole mingit pistmist.
                  Vasta küsimusele, kas ma pean 11 aastasele ütlema ,et ta on tegelt venelane,sest ta kannab Levadia logo? Või et ta on muidu tülgastav?
                  Samas on sul kerge elada.Mõistusest ja asjadest arusaamisel esineb puudujääke siis saab alati kokku võtta sõnadega -"tibla"
                  Kõike paremat!
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Art1 on vist tõesti vanakoolimees, kes harjus nende jubedate Levadia fännidega, kes alguses olid, need kes karjusid Eesti vastaseid loosungeid vene keeles. Kuid selliseid fänne Levadial pole ma juba ise mitu aastat näinud. Transi omad on küll ikka veel vahest ebameeldiva käitumisega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas käbi Vaata postitust
                      Art1 on vist tõesti vanakoolimees, kes harjus nende jubedate Levadia fännidega, kes alguses olid, need kes karjusid Eesti vastaseid loosungeid vene keeles. Kuid selliseid fänne Levadial pole ma juba ise mitu aastat näinud. Transi omad on küll ikka veel vahest ebameeldiva käitumisega.

                      Eks oma töö tegi venesõjaväes teenimine,aga üldiselt võiks selle teema arutelu lõpetada. Tänan
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas käbi Vaata postitust
                        Art1 on vist tõesti vanakoolimees, kes harjus nende jubedate Levadia fännidega, kes alguses olid, need kes karjusid Eesti vastaseid loosungeid vene keeles. Kuid selliseid fänne Levadial pole ma juba ise mitu aastat näinud. Transi omad on küll ikka veel vahest ebameeldiva käitumisega.
                        On kas eesti rahvusest idioote. Lähim näide vast see lollakas kes viskas rongkäigul õllepudeli vastu trammi enne Eest - Vene mängu. Kas peaksin ka hakkama kogu eesti rahvast vihkama mõne idioodi pärast?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          On kas eesti rahvusest idioote. Lähim näide vast see lollakas kes viskas rongkäigul õllepudeli vastu trammi enne Eest - Vene mängu. Kas peaksin ka hakkama kogu eesti rahvast vihkama mõne idioodi pärast?
                          teie kahe saaga jätkub ka täna suure hooga aga ise ma nõustun PraSi jutuga
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            On kas eesti rahvusest idioote. Lähim näide vast see lollakas kes viskas rongkäigul õllepudeli vastu trammi enne Eest - Vene mängu. Kas peaksin ka hakkama kogu eesti rahvast vihkama mõne idioodi pärast?

                            Kle PraS võiksid siiski Tuleviku teema risustamise lõpetada
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              On kas eesti rahvusest idioote. Lähim näide vast see lollakas kes viskas rongkäigul õllepudeli vastu trammi enne Eest - Vene mängu. Kas peaksin ka hakkama kogu eesti rahvast vihkama mõne idioodi pärast?
                              Tuleviku fänne vihkad ühe inimese pärast, kas see on siis normaalne? Kumbki seis pole normaalne, mina saan sellest aru kuid sina ei tundu saavat.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas käbi Vaata postitust
                                Tuleviku fänne vihkad ühe inimese pärast, kas see on siis normaalne? Kumbki seis pole normaalne, mina saan sellest aru kuid sina ei tundu saavat.
                                Kus ütlesin, et vihkan?

                                Ja kaitz kas sa võtsid mind siis kuulda kui palusin sul selliseid postitusi nagu "nõustun","nojah" mitte teha?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X