320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    Ei ütleks--- Täna suudeti oma mängjatega hakkama saada Sillamäe võideti koguni 3:0
    nüüd kui mängud on viljandis saavad kohalikud ka mängudel käia. seni pold mõnda meest üldse näinud veel sel hooajal.

    Kommentaar


      Täna taas vähemasti positiivne tuldi Tartus 0:1 kaotusseisust välja ,värav Henri Rüütli 93' Tubli Tulevik.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Viljandi Tulevik hakkab tõsiselt juba suurtematele klubidele ohtu õhkama.
        Maag Tammeka läks ka kindlasti suure favoriidina, kuigi saadi ainult viik. JA tvmk 'ga tehdi ka viik. Tublid, ütlen ma.

        Kommentaar


          Igati tubli tulemus duublitelt ! Alles 65. minutil murdus.

          Kommentaar


            Algselt postitas Beaf Vaata postitust
            Igati tubli tulemus duublitelt ! Alles 65. minutil murdus.
            Kas see ignoreerimisfunktsioon ikka töötas?

            E: ohh, töötaski

            Kommentaar


              Sakala - Tähtsaimad uudised ja huvitavad lood Viljandimaalt


              Väikemees suri jalgpallitrennis
              Madis Luik, reporter

              Esmaspäeval Viljandis jalgpallitrennis kokku kukkunud 13-aastane Germo suri. Juhtunu põhjus ei ole veel teada, see selgub pärast lahangut.

              Viljandi jalgpallliklubi noortetreeneri Antti Rosenbergi sõnul polnud poisi juures märgata midagi ebatavalist. «Tegime kerge pallimängutreeningu, millele eelnes soojendus,» kõneles treener. Suuri koormusi poistel treeningul polnud, sest kogu meeskond plaanis järgmisel päeval osaleda ümber Viljandi järve jooksul.

              «Germo kukkus palli poole joostes maha, üritas veel püsti tõusta, kuid ei jõudnud,» kirjeldas treener juhtunut. Rosenbergi ütlemist mööda taipas ta kohe, et olukord on äärmiselt tõsine. «Tema pupillid ei reageerinud, aga süda veel lõi.»

              Staadioni juures viibinud juhuslik noormees viis poisi kohe autoga haiglasse, sest nii loodeti arstiabi kiiremini saada. «Šokeeriva sõnumi teatasid meile meedikud.»

              «Ma ei oska praegu öelda, millal täpselt, kuid Germo oli Tartus spordiarsti juures tervisekontrollis käinud. See oli kas kevadel või möödunud talvel,» meenutas Antti Roseberg. «Tervisega tal varem probleeme polnud.»

              Treeneri sõnul oli Germo hea pikamaajooksja ning lootis järgmisel päeval järvejooksul oma vanuseklassis esimeseks tulla. «Poisid otsustasid siiski joosta koos ümber järve Germo mälestuseks.»
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                kaastunne omastele ja treening kaaslastele.
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  R.i.p

                  .
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    Poisil olevat olnud haige süda. Peaks vist ise ka käima spordiarsti juures..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      kaastunne omastele ja treening kaaslastele.
                      Pisike parandus. Treeningukaastaslele. "
                      Aga samad sõnad minu poolt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                        Pisike parandus. Treeningukaastaslele. "
                        Aga samad sõnad minu poolt.
                        ei usu, et spordiarst sind aidata suudab

                        aga Viljandisse kaastunne

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dobermann Vaata postitust
                          ei usu, et spordiarst sind aidata suudab

                          WTF? Ma pole rääkinud, et mul oleks midagi viga. Aga peaks käima ära, et siis teada saada, et süda korras.

                          Kommentaar


                            Tegelikult on sul sama suur võimalus jääda auto alla, aga siiski tõesti kui on võimalus sellist asja kontrollida, siis võiks selle ikka ära teha.

                            Kommentaar


                              fc tvmk -JK Tulevik 3:1 (3:1) Kui ma õieti telekast teist tvmk väravat nägin ,siis tundus mulle ,et Tohver pidanuks selle ära tooma aga....pole midagi parata mäng olevat ok olnud aga see ei loe loevad väravad.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Mulle jällegi tundus, et see oli väga ilus löök.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X