320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    1. Nõmme JK Kalju - Nähes mängupilti ning koosseisu, siis ei tohiks meistritiitli võitmine väga palju raskusi tekitada. Kindlasti tuleb iga mäng anda maksimum ning ühtegi vastast ei tohi alahinnata. Kalju võtab meistritiitli rohkem kui 10 punktise eduga. 95p

    2. JK Sillamäe Kalev - Kabajev, Zahhovaiko, Vunk. Levadiaga tegid hooajaeel 3:3 viigi, kui jäid 0:3 taha. Peatreener jääb püsima ning edestavad napilt medaliheitluses Levadiat. 80p

    3. FC Levadia Tallinn - Morozov lahkus, kuid see ei ole Levadiat nõrgendanud. Noored poisid on küll aasta võrra kogenumad, kuid uusi täiendusi pmst ei ole. Võidavad pronksmedali Flora ees. 75p

    4. Tallinna FC Flora - Täiendused on head, kuid suvisel perioodil on tähtsaid lahkujaid ning selle läbi tulevad valusad punktikaotused. Kui Sappinen esinduses poole hooajaga 10 ära lööb, on ta suvel välismaal kah. 68p

    5. FC Infonet - Esiliiga absoluutse kindlusega ära võitnud Infonet lööb ML ukse pauguga lahti. Võtab punkte suurtelt meeskondadelt ning enamasti üle "amatööridest". Lõpetavad hooaja 54p peal.

    6. JK Tallinna Kalev - Kalev võtab edetabelis sisse koha number kuus. Sakslase joonisega harjumine võtab veel aega ning hooaja eel kaotused Narvale ja Florale ei anna neid kõrgele pakkuda, kuid võtavad end vajalikel hetkedel kokku. Võtavad punkte esiviisikult, samuti tuleb sekka tobedaid kaotuseid alumistelt. Suurim ebakindlus imo kaitseliin ning väravavaht. Lõpetavad hooaja 45p peal.

    7. Paide Linnameeskond - Täiendusi ei ole ning vastased on tugevnenud. Klassivahega võidavad alumisi, tugevamate vastu lahkuvad viikidega. Lõpetavad hooaja 38p peal.

    8. JK Narva Trans - Ei paku pinget. Mängijate tase on langenud ning ega need vanameistrid enam nii meistrid ka ei ole. Teenivad palju viike. Lõpetavad hooaja 35p peal

    9. Tartu JK Tammeka - Kaotavad napilt punktidega Narvale. Pato tuleb suvel tagasi ning hakkab lammutama. Edestavad Kuressaaret kindlalt. Lõpetavad hooaja 32p peal

    10. FC Kuressaare - Kindel viimane koht. Mänguliselt nagu midagi suudaksid, aga arvan, et tuleb suhtkoht Lasnamäe saatus. Enamasti kaotavad, saavad paar üllatusvõitu ning viiki, kuid mitte enamat. Lõpetavad hooaja 18p peal.

    Kommentaar


      Igal aastal kaotab Trans oma võtmemängijaid, igal aastal ennustatakse neile muda ning igal aastal võluvad nad taas kõrge tabelikoha. Ja nagu näha, siis ei usu ka ennustajad eriti Transi. Nagu ka igal aastal.
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Lihtsalt, ma arvan, et see Transi taaskordne eksperiment ei vea enam välja. Ütleme nii, et paljud Transi seljataga olevad meeskonnad võivad sel hooajal arenguhüppe teha. Millist arenguhüpet sa selles Transis näed? Aastast-aastasse täpselt nagu sama malliga - hooaega alustatakse täiesti tundmatute idapoolsete mängijatega. Iga aasta ikka uut Cekulajevsit konksu otsa ei saa.

        Loomulikult võin ma eksida, ega see ennustamine ongi selline tänamatu töö.
        Eksid, kindlasti eksid. Ei kao narva veel kuhugi ja ei toimu ka mingit arenguhüpet, vähemalt mitte piisavat.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Eksid, kindlasti eksid. Ei kao narva veel kuhugi ja ei toimu ka mingit arenguhüpet, vähemalt mitte piisavat.
          Polegi väitnud, et Narva kuhugi kaob.

          Kui me vaatame eelmist hooaega, siis tegelikult ei jäänud Paide enam mänguliselt sugugi Transile alla. See, et Trans neljanda koha võttis, oli pigem Sillamäes kinni, kes kindlasti sel hooajal on parem kui eelmisel. Eeldades, et sel hooajal näeme Paidele palju suuremat konkurentsi tabeli keskel, siis paljud klubid on edasi liikumas-arenemas.

          Samal ajal Trans jääb igal aastal nagu samale tasemele. Iga hooaja alul tehakse meeskonnas suurpuhastus ja täidetakse vabad kohad tundmatute venelaste-lätlaste-leedukatega. Ükskord peab see kohapeal tammumine tagasilöögi andma ja ma üldse ei imestaks kui juba see hooaeg.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            1. Levadia - Peale Kalimullini/Kolbassenko/.. lahkumist hooaja koos mänginud ja hõbeda saanud, rääkimata sellest, et Rättel on juba 2009. aastast stabiilselt head/ v. head mängu näidanud(Esiliiga parim väravakütt/u19 valikturniirid). Teever teeb oma karjääri parima hooaja ja kuigi Hunt on one-season-wonder siis Raudsepp astub tase kõrgemale koos Ingermanniga ja pakuvad pingilt vahetustena kindlust põhimeestele. Tiitel ei tule kergelt aga siiski kindlalt. Siinne jutt pole siiski mitte kõige erapooletum hinnang
            2. Kalju - Konsa kaotus mõjub roosade? (still gay) meeskonna vaimule laastavalt aga suve hakul saadakse mäng käima .
            3. Flora - Post ei leia endas enam seda motivatsiooni, mis kunagi eksisteeris.Metsa kaitsetöö viib kõva kolmandani, ütleme nii
            4. Kalev - X-faktor
            5. Paide - Kui Levadiast/Florast/kust iganes jälle laenude näol täiendused tulevad tehakse seda, mida nad juba ammu ennustada on lubanud ja saavutatakse enda jaoks hetke maksimum kohta, milles on oma, suur osa ka vanadel .
            6. Sillamäe - Ei usu, et Vunk ja Zahovaiko nüüd ülejäänud mängima ka paneksid ehk siis kaks koondislast ei tee veel meeskonda
            7. Trans - Transi puhastuskuur toimib st pole kokkuleppemänge aga kõik on liiga uus millegi parema saavutamiseks.
            8. Tammeka - ...
            9. Kure - Flora tütarklubi, endiselt.
            10. Infonet - Hoolimata foorumi teema positiivsusest ja Naha liitumisest ( Sorry pole ühtegi nende mängu näinud ja tea nende mängijaid ega mängupilti) on tegemist ikkagi järjekordse Ajaxiga( Prove me wrong) aga Pohlaku administratsiooni tulemusel jäädakse pabereid määrides püsima.

            Kommentaar


              Arvamus on arvamus, aga nii asjatundmatut ja rumalat ennustust (tundub, et ka ilma irooniata) annab ikka teha.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Arvamus on arvamus, aga nii asjatundmatut ja rumalat ennustust (tundub, et ka ilma irooniata) annab ikka teha.
                Miks mulle tundub, et sa võtsid Kalju kohta kirjutatud rida isiklikult...
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Mulle tundub, et Wr1ght'i eesmärk oligi pisut valukohtasid torkida, ning olla natuke eriline ka. Aga samas näiteks, kui vaadata tema arvamust Infonetist, siis siit saab midagi enda jaoks välja võtta. Usun, et inimesi, kes endiselt Infonetti Ajaxiga samasse patta tahavad panna on küll ja veel. Tegelikult polegi Esiliiga ülekaalukas võit veel selle arvamuse kummutamiseks piisav. Nüüd algabki hooaeg, mille läbi Infonet oma identiteeti tutvustab ning näite varal eemaldab end võrdlusest Ajaxiga.

                  Ei tasu valuliselt suhtuda sellesse arvamusse. Tegelikult Wr1ght võttis oskuslikult kokku arvamuse, mida paljud omavad aga mida nad ei pruugi välja öelda- kõik on ju nõnna viisakad
                  “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                  Kommentaar


                    Tegelikult ka, ära nüüd nii isiklikult ja tõsiselt asja võta. Mu ennustus ei põhine küll tõesti ekspertanalüüsi tulemusel, sest ma lihtsalt ei jälgi teisi meeskondi peale Levadia (neidgi pooleldi) ning need kommentaarid kohtade taga, olid ikkagi kerge huumoriga kirjutatud. Aga nimetada minu ennustatud lõppjärjestust rumalaks ja asjatundmatuks lihtsal põhjusel, et Kalju 2. kohale pakkusin ja konsa teemalise remargi tegin ja roosat gei värviks nimetasin? Really? Really?? Liivatera, liivatera, et sa ka Romario pükstest lahkuma ei soostu.
                    Keegi ei tea absoluutse kindlusega ette, milline on seis sügisel aga kogu see teema on puhas prognoos ja igaüks tegi/teeb oma reaalse pakkumise, mis tema selleks ajaks juhtub.

                    E: Nota Bene kõigile tulevastele mu esimest posti lugevatele Kalju fännidele - roosa ? (still gay) tähendab mu imestust, et see värv endiselt klubiga seostub/seda endaga tahtlikult seostatakse klubi/fännide poolt, sest kuigi Kalju ei ole mulle just kõige sümpaatsem, ei mõelnud ma sellega küll seda, et te pedesid esindate või nagu ma arvaksin, et neid teie hulgas arvukalt oleks ja ka suuremad klubid nagu Juventus/Arsenal on sellesse ämbrisse astunud ja roosa omale mingil põhjusel ühe särgi baasvärviks või osana selleks valinud.

                    Kommentaar


                      Ah, eks igaüks võtab asja oma mätta otsast, sestap:
                      1)Flora- kui ei võida siis kolin Soome...
                      2)Kalju- Prins veab alt, Neemelolo on pol hooaega vigastatud jne...
                      3)Sillamäe- klubi kust( juhul kui Post peale poolt hooaega lahkub) tuleb suurim skoorija...
                      4)Levadia- kaitse ei kanna oma pead...
                      5)Kalev- järgmise aasta üllataja...
                      6)Infonet- ilma Nahkita hakkavad paremini mängima...
                      7)Trans-latgalid aitavad püsima jääda...
                      8)Kure-piisavalt head,et jätkata ML-is...
                      9)Paide- sry poisud aga ilma Orglata olete käpuli...
                      10)Tammeka, eelmine aasta ja klubi "osta-müü-ja kahetse poliitika" saab vääriliselt karistatud...
                      ROHE-VALGE SURMANI

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dareth Vaata postitust
                        Miks mulle tundub, et sa võtsid Kalju kohta kirjutatud rida isiklikult...
                        Tundub valesti, mina ei ole Kalju, seega ei isikusta end ka Kaljuna. Oleksin isiklikult võtnud kui a.la Pantreid oleks gay stiili esindajatena nimetatud vmt. Enamus võistkondade kommentaar häiris, k.a Flora kohta käiv, rääkimata asjatundlikusest Sillamäe ja Paide aadressil ning Infoneti võrdlemisest Ajaxiga.

                        Kommentaar


                          1)Flora
                          2)Kuressaare
                          3)Paide
                          4)Tallinna Kalev
                          5)Tammeka
                          6)Trans
                          7)Infonet
                          8)Kalju
                          9)Sillamäe
                          10)Levadia

                          Kommentaar


                            Sen, Floras ka paar venelast. Ei teagi mis nüüd saab...

                            Kommentaar


                              Kalju
                              Sillamäe
                              Flora
                              Levadia
                              Paide
                              Infonet
                              Narva
                              Kalev
                              Kure
                              Tartu

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Sen, Floras ka paar venelast. Ei teagi mis nüüd saab...
                                Kõige suurem probleem on see, et see väravavaht Stanislav kasutab ru lõpuga e-maili aadressi, vähemalt mõned aastad tagasi lasi Eesti koondise kutsed sinna saata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X