320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
    Ja ma tõsimeeli usun, et paljud faktorid hakkaksid mõjutama asjaolusid selles suunas, et klubidele tekiks fänne palju rohkem juurde.
    Kustkohast ometi? ML ja klubide (meeldivate eranditega) turundus on siiani olnud sisuliselt null ja nüüd loota, et Balti ühisliigaga seoses saab selle tegemata töö kalevi alla lükata ja oodata, et "meie omad" printsiibil fännihordid kasvavad on, andeks, pisut naiivne.

    Kommentaar


      Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
      Olgu mina täna see kõlupea, kes unistab Balti liigast, rahvaste ühinemisest, sõprusest, vendlusest, armastusest
      Kui Eestis võib kihlveopettused panna suuresti ühe klubi arvele, siis nii Lätis kui Leedus on see skaala märksa laiem ja mis kõige hullem, seal väga ei vaevuta ka selle vastu võitlema. Lihtsam on silm kinni pigistada. Nii et ma väga siin mingile võrdsusele ja vendlusele ei panustaks.

      Meie lõunanaabrid pole sugugi usaldusväärsed partnerid ses mõttes ja kihlveopettused hakkaks selle liiga teekonda palistama. Üritaks parem oma lohel pea maha lüüa ja oleme siis kehvemad või ei, aga oleme vähemalt ausad.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Markofkin, aga ma olen ju koguaeg rääkinud, et ma olen naiivne...ja mitte pisut, vaid läbi ja lõhki
        “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

        Kommentaar


          Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
          Markofkin, aga ma olen ju koguaeg rääkinud, et ma olen naiivne...ja mitte pisut, vaid läbi ja lõhki
          Haistan edukat karjääri EJL-is.

          Kommentaar


            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            Taseme tõus / mängijate individuaalse taseme tõus on ehk ainuke pädev argument, kuigi mängijate valik on vähemalt Eestis ja vähemalt veel mingi aja jooksul ikka täpselt sama suur, mängitagu ML-i või BS-i. Siit võib otsati jõuda jälle selle välismängijate teema juurde ja tõdeda, et poleks reeglit, me võikski käia puht välismängijatest koosnevate klubidega Lätis ja Leedus paugutamas ja kõik oleks lill, aga Eesti jalgpallile annaks see juurde mida? Samuti ma ei ole väga kindel Paide või Kuressaare või Tammeka eelarvete suutlikkuses üle nädala kuhugi välismängule reisida (olgugi, jah, vahemaad mitte väga suured).
            Just pisemate klubide jaoks oleks selline ühisliiga surmahoop - kui praegu on Paide Tammeka Kuressaare Tallinna Kalev jt pildil ja annavad oma panuse siis ühisliigasse neil kohta ei oleks. Tipp läheks teravamaks aga Eesti keskmine tase langeks. Enamus klubisid jääksid rahast kaugemale.
            http://ufa-gruztaxi.ru/16154

            Kommentaar


              Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
              Minu enda süda hakkab kiiremini lööma just unistusest, et selline liiga mõjuks jube hästi jalgpalli populariseerimisele nii meil, kui naabrite juures. Kuigi me kõik oleme sõbrad, ja mis vahet sel on, kellel mitu varvast, aga fännide hulgas tundub mulle, et peaks tekkima küll suurem patriotism oma klubi vastu. Meie omad ju ikkagi!
              Ja ma tõsimeeli usun, et paljud faktorid hakkaksid mõjutama asjaolusid selles suunas, et klubidele tekiks fänne palju rohkem juurde.
              Ei tahaks sulle vastu sõrmi lüüa, aga Lätis( vähemalt lätikeelse elanikkonna) esimene eelistus on hoki, Leedus arusaadavalt koss... Ja ütlen päris ausalt, hooaja jooksul ehk 4-5 fännitrippi saaks ajaliselt/finantsiliselt Balti liiga puhul endale lubada, samas kui praegu külastan 90-t %-i Flora mängudest. Fännluse juurdekasvust pole mõtet rääkidagi
              ROHE-VALGE SURMANI

              Kommentaar


                Algselt postitas BlueSupport Vaata postitust
                Just pisemate klubide jaoks oleks selline ühisliiga surmahoop - kui praegu on Paide Tammeka Kuressaare Tallinna Kalev jt pildil ja annavad oma panuse siis ühisliigasse neil kohta ei oleks. Tipp läheks teravamaks aga Eesti keskmine tase langeks. Enamus klubisid jääksid rahast kaugemale.
                Jah, see oleks tõsiseks ohuks Eesti mastaabis väikeklubidele. Praegu on kõigil ambitsioonikamatel klubidel olemas väljund Meistriliiga näol, Balti Liiga suretaks selle väljundi aga täielikult.

                Kus näiteks hakkaks mängima Rakvere Tarvas või Pärnu LM või nimetagem keda tahes? Kellele üldse? Mis huvi see peaks Rakveres või Pärnus jalgpalli vastu tõstma?
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Tegelikult ma olen kahe käega balti liiga vastu, aga point, et meie (eesti jalgpalli) fännile meeldib igatahes rohkem lätlastele ära teha kui kodumaistele võsavenelastele on valid.
                  Siis tuleb Infoneti fänn ka Flora mängu vaatama, et siis koos Ventspilsile ära teha. Ei?
                  Naaberriikide fänlusest on mul suht savi- selle kasvust või langusest.
                  Ja miks peaks meie väikeklubidel kaduma väljund Meistriliiga näol, kui balti ühisprojekt kaasaks vaid top 5 meeskondi?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    Taseme tõus / mängijate individuaalse taseme tõus on ehk ainuke pädev argument, kuigi mängijate valik on vähemalt Eestis ja vähemalt veel mingi aja jooksul ikka täpselt sama suur, mängitagu ML-i või BS-i. Siit võib otsati jõuda jälle selle välismängijate teema juurde ja tõdeda, et poleks reeglit, me võikski käia puht välismängijatest koosnevate klubidega Lätis ja Leedus paugutamas ja kõik oleks lill, aga Eesti jalgpallile annaks see juurde mida? Samuti ma ei ole väga kindel Paide või Kuressaare või Tammeka eelarvete suutlikkuses üle nädala kuhugi välismängule reisida (olgugi, jah, vahemaad mitte väga suured). Variant oleks ML-i reformida ja meeskondade arvu vähendada, aga seeläbi lõigataks ju jällegi vähemaks potentsiaalsete kodukamaralt sirguvate tõsiste pallurite arvu...
                    Eesti jalgpallile annabki VÄGA palju juurde, kui kohalikud poisid saavad paremaid mänge ja paremas liigas. Arvestades meie väiksust siis tulekski pigem rõhuda ju sellise liiga puhul kvaliteedile, mitte kvantiteedile.
                    Kuressaared ja Hiiumaa Tulevik'ud loomulikult ei saaks kaasa lüüa sellises liigas, aga kellele neid ongi vaja? Me räägime ikkagi Eesti jalgpalli arendamisest ja eelkõige koondisele väärt meeste arendamisest ju.

                    Publikuhuvi oleks ka Eestis usutavasti suurem, kui meil oleks 2-ringiline süsteem. See ühel hooajal liiga palju omavahel mängimine devalveerib vastasseisude tähtsust ning sellest tulenevalt ei viitsita ka staadionile ennast vedada. Tähtsamate mängude puhul aga veab rahvas end pea alati välja.
                    Samuti on hea näide Diftongi jutt. Kuivõrd suuremate distantside tõttu ei saaks kõigil võõrsilmängudel käia, siis ilmselgelt tuleb anda koduste mängude puhul seda suurem panus.
                    Läti-Leedu klubide vastu on võimalus, et aktiviseeruks natukenegi ka mõni koondise fänn, kes muidu ML-st suuremat ei pea. Ikkagi omadele kaasa elada või pöialt hoida on parem, kui omade vahel valikut tehes.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                      Ei tahaks sulle vastu sõrmi lüüa, aga...
                      Endiselt on minu maailmas kõik arvamused lubatud ning ükski pole parem ega halvem. Näpud jäid terveks Arvamus on arvamus ning ühtegi ma laitma, kaitsma või vaidlustama ei hakka. Mul on raskusi endagi mõistmisega, vaevalt, et olen pädev otsustama arvamuse õigsuse üle

                      Ma tahtsin vaid öelda, et mulle selline variant meeldiks. Oleks kipa! (minu arvates, ainult minu )
                      “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                      Kommentaar


                        Tegelikult ma olen kahe käega balti liiga vastu, aga point, et meie (eesti jalgpalli) fännile meeldib igatahes rohkem lätlastele ära teha kui kodumaistele võsavenelastele on valid.
                        Siis tuleb Infoneti fänn ka Flora mängu vaatama, et siis koos Ventspilsile ära teha. Ei?
                        Kas selles kadunud Balti liigas oli nii? Ei, vastupidi oli.

                        Kommentaar


                          Muidu, kas keegi mäletab midagi sellest esimsest Balti liigast, mis eksisteeris ühe aasta jooksul vist 1990 või 1991, kui baltlased Liidu sarjadest loobusid?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas janiion Vaata postitust
                            Ja miks peaks meie väikeklubidel kaduma väljund Meistriliiga näol, kui balti ühisprojekt kaasaks vaid top 5 meeskondi?
                            Aga seeaeg, kui ML viis tipmist klubi BL-s väidetavalt tugevnenad, toksivad BL jaoks mittekvalifitseerunud alumised 5 omavahel ja nende jaoks ei muutu ikka sisuliselt midagi, saavad vaid ehk suuremaid lutte ülemiste käest? ML väljundit iseenesest nad muidugi ei kaotaks (minu bääd muidugi algusest peale, kuidagi lollakalt oskasin sujuvalt kohe kahe silma vahele jätta tõiga, et BL-s mängiks kokku vaid 20 meeskonda mitte automaatselt kõik ML meeskonnad).

                            Zaz - sisuliselt olekski see liiga siis Eesti mõistes selline, et seda mängiksid meie poolt Kalju, Leva, Flora, Sillamäe ja Narva (heal juhul ühe, eriti heal juhul kahe klubi asendumisega aja jooksul) ja alumised vaadaku ise, kas, kus ja kuidas tugevnevad?

                            Kas kusagil maailma nurgas on mõni sarnline naabrite ühisliiga ka kestma jäänud ja täna toimimas?

                            Kommentaar


                              Tuleb korraldada igal talvel Balti Talve Turniir, kus osalevad Eesti-Läti-Leedu 4 parimat meeskonda, need jagada 4ja kolmesesse alagruppi. esimesed saavad poolfinaali ja siis finaal. Hooajaettevalmistuseks supper asi. Igal aastal võiks toimuda eri riigis. Nii öelda meie oma Kubok Sodružestva ja kõik oleks rahul, nii publik kui ka klubid. Ma usun, et leiaks isegi sponsorid sellisele üritusele.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Muidu, kas keegi mäletab midagi sellest esimsest Balti liigast, mis eksisteeris ühe aasta jooksul vist 1990 või 1991, kui baltlased Liidu sarjadest loobusid?
                                Mina mäletan ja siis oli Spordil pidevalt koosseisuprobleeme, mis ei olnud muidugi turniiri enda süü. Oma viimase mängu tegi selles sarjas Ants Kommussaar.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X