320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hea töö wgs. Nüüd ei luba need tainapeade kamp, Tartu Spordi näol, ka meil püro teha.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Kas Flora fännid lagastavad ja mäkerdavad? Igat asja annab teha normaalselt. Kui mõni dibiil ei oska autoga normaalselt sõita, kas siis keelame autod ära? Te kõlbate väga hästi praegusse valitsusse oma keelamistega.

      Kommentaar


        võibolla on seda teemat juba lahatud, aga kas Meistriliiga ülekannete tegemisel ei saaks igal pool kaameraid paigutada selliselt nagu Rakveres, et (pea)tribüün oleks mängu taustaks? jätaks oluliselt parema mulje kogu üritusest. muidu tundub, et mängitakse kuskil suvalisel harjutusväljakul ja pealtvaatajad seisavad platsi ääres.

        Kommentaar


          Algselt postitas El President Vaata postitust
          võibolla on seda teemat juba lahatud, aga kas Meistriliiga ülekannete tegemisel ei saaks igal pool kaameraid paigutada selliselt nagu Rakveres, et (pea)tribüün oleks mängu taustaks? jätaks oluliselt parema mulje kogu üritusest. muidu tundub, et mängitakse kuskil suvalisel harjutusväljakul ja pealtvaatajad seisavad platsi ääres.
          +1
          Hea idee!
          Võimalik et klubidel vaja kaamerate/kommentaatori jaoks eraldi pukid vms ehitada, aga vaadata oleks seda ägedam küll!
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Annelinnas ja Tammal (ETV ülekandede ajal) nii ongi. Pärnus ka, mu meelest.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              eile Tartus ei olnud nii, kui mälu ei peta (polnud ETV ülekanne). ja sama mulje on jäänud mujaltki.

              Kommentaar


                Absoluutselt igal pool ongi nii, Tamme on suur erand. Vale mulje on lihtsalt jäänud. Olles kõike need staadionid viimastel aastatel korduvalt korduvalt läbi rännanud, siis meistriliigast rääkides mujal on alati olnud n-ö "vastu publikut". Teadlikult seejuures, EJLi poolt esitatud tungiv soov, mis ka täiesti mõistetav just nendel põhjustel, et ei oleks pealtvaatajatena kaadris mees ja koer.

                Seejuures jah Tammel on paar korda olnud ka teiselt poolt, kui olid mullu mingid ETV suvised mängud ja vähemalt ka üks PMi ülekanne, kuna noortekoondise mängude ajaks oli sinna telling püstitatud, mida muidu pole. Samas muidugi peab ütlema, et paraku kauguse tõttu see teielt poolt tegemine tapab "jooksumeeste" staadionil rahvast täis tribüüni efekti üsna korralikult ära nii või teisiti, sama lugu Kadrioruga (mite et seal kunagi rahvast täis oleks...). Ahjaa, Kadriorus oli ka mullu üks PMi mäng peatribüünilt vahetult enne seda, kui vastastribüün remonti läks, sest telling oli teiselt poolt juba maha võetud. Rohkem ei meenu "publiku poolt" võetud mänge küll ainsatki ka mullusest hooajast. Välja arvatud siis Tamme suure erandina. Kas ja millal Tartusse samasugune statsionaarne telling tekib nagu igale poole mujale on tänavu püstitatud (igasuguste ratastel veetavate kärude jms porri asemel, mida veel mullu kohtas), ei oska kahjuks öelda.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Hui see kaugus, Tammal oleks teisele poole idiootne panna, sest päike paistaks ju kaamerasse ja pilt oleks täiesti võimatu vaadata.

                  Selle (päise asukoht) järgi peaks mujal ka valima.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    Ja.jah, mis järgmisena? Keegi unustab fännisektoris õlletopsi maha, veel hullem ajab ümber ja tule taevas appi kui veel rõõmu-või vihapurske ajel topsi taevasse läkitab?
                    Keelame ära....ja oleme jälle aastatetaguses tagas.......

                    Lasteaed, nõukaajast pärit "ise sööme, ise joome, ise nõudki ära viime"
                    Hehee, õlletopsi ja ja seda eilset Levadikute laga on ka muidugi vägev võrrelda. Aga ütlen veel viimast korda, et ma ei ole keeldude pooldaja ja püropooldaja olen ma ka suhtkoht alati olnud. Häirib lihtsalt see suhtumine, et "juhtub mis juhtub, vastutust ma ei võta". Jõmmilik suhtumine.

                    Kommentaar


                      Kas teil ka ei ava järelvaatamise võimalust? Tarvas-Trans ega Tammeka-Levadia ei taha kumbki mängima hakata (FF, Edge, Chrome proovitud).

                      http://jalgpall.ee/premium/news.php?id=10124

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                        Kas teil ka ei ava järelvaatamise võimalust? Tarvas-Trans ega Tammeka-Levadia ei taha kumbki mängima hakata (FF, Edge, Chrome proovitud).

                        http://jalgpall.ee/premium/news.php?id=10124
                        Kahjuks ei tööta jah.

                        Kommentaar


                          Tarva mängu järelvaatamine jälle ei toimi jah?

                          Tammeka-Pärnu käivitub.

                          -e- Nüüd korras.

                          Kommentaar


                            Ma ei ole väga kursis teiste jalgpalliliigade reglementidega, oskab keegi ehk öelda, kuidas on mängudest eemale jäämise süsteem näiteks suurliigades? Mulle tundub, et meie 4-2-2-2 jne kollase süsteem on päris ränk. Juba niivõrd hooaja alguses väga ei leia mängu, kus keegi kaartidega eemale ei jääks ja juba mitu mängijat on selle aja jooksul kaks korda eemale jäänud. Praeguse tempoga võib õhema pingiga meeskonna jaoks hooaja lõpu poole nädalast-nädalasse keeruline olla konkurentsivõimelise satsi kokku saamisegagi nii.

                            chac, kes elab ideaalmaailmas, ära palun vasta sellele postitusele.

                            Kommentaar


                              Kindlasti palju mängijasõbralikum süsteem. Meil on olukord, kus oled mängu vahele jätnud, teenid esimeses mängus kollase ja oled taas ohutsoonis. Varasemalt ei ole seda väga täheldanud, aga ju siis meie mängijate tervis on nii ohus, et kogu aeg tuleb hoiatada. Komplekteerimisel peab esimese asjana nähtavasti hulgi kaitsvaid poolkaitsjaid palkama, kes on pidevalt sunnitud taktikaliselt vastase kiirrünnaku maha võtma. Rääkimata sellest, et kaartide jagamine jalgpallis on jätkuvalt väga subjektiivne. Ma ei ole kindel, kas parim peab selguma ikka süsteemis, et keda üleüldse võimalik kasutada on. Mu sats on tänavu ikka eriti jõhker olnud - 36 kollast 13 vooruga on päris hea saavutus. Isegi kontaktivaba mängu harrastav Infonet on 10 kollasega maas.

                              Kommentaar


                                Serie A's peaks olema 5-5-5-4-3-2-1.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X