320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Esiliiga A & B 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algul mõtlesin põhjendused ka välja, aga siis otsustasin, et mis siin ikka heietada. Paras loto on. Usun, et tuleb taas lõpuni välja väga põnev hooaeg.

    1. Maardu Linnameeskond
    2. Tallinna FC Levadia U21
    3. Viljandi JK Tulevik
    4. JK Tallinna Kalev
    5. Tallinna FC Infonet II
    6. Tallinna FC Flora U21
    7. Nõmme Kalju FC U21
    8. Kohtla-Järve JK Järve
    9. Tartu FC Santos
    10. Vändra JK Vaprus

    Kommentaar


      #77
      Ma olen tähele pannud, et Flora duublit asetatakse suhteliselt madalale. Kas see aasta on oodata oluliselt nõrgemat võistkonda?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Ma olen tähele pannud, et Flora duublit asetatakse suhteliselt madalale. Kas see aasta on oodata oluliselt nõrgemat võistkonda?
        Absoluutselt ei mõista seda. Minu arvates on Flora ka tänavu kõige suurem favoriit Esiliiga võidule. Esindusmeeskonna koosseis on juba nii sügav, et sealt hakatakse regulaarselt all käima.

        Kommentaar


          #79
          Isiklikult arvan, et enda ennustuses võin vabalt ülehinnata Levadiat ja alahinnata Florat. Kuid viimase võitu mina ei usu, jäävad seekord pehmeks, aga eks me näe. Raha ega õllesid kuhugi vahele ei paneks.

          Kommentaar


            #80
            Miks see Maardu niii kõrgele pandud kõigil on ? Tugev on ta küll, aga et liigavõit kohe võetakse, sellles kahtlen.. Isiklikult arvan, et Viljandi ja Kalev võitlevad premium liiga koha nimel ning et duublid on taaskord iseseivatest natukene üle

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Street Vaata postitust
              Miks see Maardu niii kõrgele pandud kõigil on ? Tugev on ta küll, aga et liigavõit kohe võetakse, sellles kahtlen.. Isiklikult arvan, et Viljandi ja Kalev võitlevad premium liiga koha nimel ning et duublid on taaskord iseseivatest natukene üle
              Eks igaühe ennustus on igaühe ennustus. Mina ei julgeks ka Maardut nii kõrgele toppida. Iseseisvatest klubidest pean favoriidiks Viljandit, teiseks Kalevit ja ehk alles kolmandana Maardu.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                #82
                Järve võib ka mustaks hobuseks tõusta. Suur osa mängijatest kandis eelmine aasta Irbist ja kui tiimi kokku said, siis tehti ka tegusid. Lisaks kaks täiendust Venemaalt ja üks Gruusiast ning mõned ML kogemusega mehed.

                Kommentaar


                  #83
                  Tea, kas need esiliiga mängud Soccernetis on ka tagantjärgi vaadatavad? Täna pole aega seda vahtida, kuid hiljem vaataks hea meelega üle.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Kui kõigil on piirang U21 peal, siis natuke kummaline, kui ühel on samas liigas piirang U19 peal, aga ilmselt nii tuleb, sest tegemist süsteemi kolmanda meeskonnaga.
                    Umbes 15 minutit pärast mängu lõppu saad sellelt samalt aadressilt mängu järele vaadata.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas mazz Vaata postitust
                      Järve võib ka mustaks hobuseks tõusta. Suur osa mängijatest kandis eelmine aasta Irbist ja kui tiimi kokku said, siis tehti ka tegusid. Lisaks kaks täiendust Venemaalt ja üks Gruusiast ning mõned ML kogemusega mehed.
                      Mis täiendused venemaalt lisandusid? Medvedev oli juba mullu, duublis neil üks 44 aastane Pivovarov on, kes on varemgi III liigas mänginud. Kittot polegi regatud millegipärast.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Umbes 15 minutit pärast mängu lõppu saad sellelt samalt aadressilt mängu järele vaadata.
                        Tänan info eest, mis polnud ilmselt mulle mõeldud?

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Eks igaühe ennustus on igaühe ennustus. Mina ei julgeks ka Maardut nii kõrgele toppida. Iseseisvatest klubidest pean favoriidiks Viljandit, teiseks Kalevit ja ehk alles kolmandana Maardu.
                          Muide Maardul on duublis üks salarelv väravavahi näol!

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Mis täiendused venemaalt lisandusid? Medvedev oli juba mullu, duublis neil üks 44 aastane Pivovarov on, kes on varemgi III liigas mänginud. Kittot polegi regatud millegipärast.
                            Soccerneti eelvaatest sain aru, et Starikov ja Ozerov on samuti liitumas. Neid ei registreeritud?

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas mazz Vaata postitust
                              Soccerneti eelvaatest sain aru, et Starikov ja Ozerov on samuti liitumas. Neid ei registreeritud?

                              Täitsa võimalik, et regati. Duublis vähem kui 11 mängijat regatud ja seetõttu ei kuva jalgpall.ee nende duubli listi.

                              Kommentaar


                                #90
                                Vaatasin ka eilse ülekande ära. Hea kvaliteediga pilt. Vändra oli muidugi ikka üpris kohutav, ühelt poolt arusaadav, aga sellise mänguga on liigasse püsima jäämine küll pea võimatu, kui keegi muidugi eest ära ei kuku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X