320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Uku Kõrre sai kirja 90 min.?
    Kas Vaprus mängis mängu lõpuni 11 mehega?
    Kas Ošomkov saab statistikasse kirja otse punasega mängija eemaldamise?

    Protokolli järgi ei juhtunud midagi ja protokoll on petlik, ei kajasta tegelikku mängu käiku.

    Minu meelest peab protokolli jääma kindlasti märge, et Kõrre sai punase aga mängijale lisakaristust ei järgne.

    Punasele järgnev lisakaristus kanti üle tegelikule süüdlasele Dawsonile.
    Gareth McAuleys red card against Manchester City has been transferred to West Brom team-mate Craig Dawson following the case of mistaken identity.


    Protokolli jäi aga reaalselt eemaldatud McAuley

    Kommentaar


      Algselt postitas kesa Vaata postitust
      Kas Uku Kõrre sai kirja 90 min.?
      Kas Vaprus mängis mängu lõpuni 11 mehega?
      Kas Ošomkov saab statistikasse kirja otse punasega mängija eemaldamise?

      Protokolli järgi ei juhtunud midagi.
      Ma arvan, et selle küsimusega peaksid EJLi poole pöörduma. Või vastab asdf sulle siin
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        EJL poolt on sellega küll praegu viga tehtud. Kaart peaks ikka protokolli alles jääma Kõrre taha ja kommentaar asjale juurde.

        Tundub, et parandus on sisse viidud.

        Kommentaar


          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          Kas Uku Kõrre sai kirja 90 min.?
          Kas Vaprus mängis mängu lõpuni 11 mehega?
          Kas Ošomkov saab statistikasse kirja otse punasega mängija eemaldamise?

          Protokolli järgi ei juhtunud midagi ja protokoll on petlik, ei kajasta tegelikku mängu käiku.

          Minu meelest peab protokolli jääma kindlasti märge, et Kõrre sai punase aga mängijale lisakaristust ei järgne.
          Protokolli jääb punane kaart ja märge juures, et sellega kaasnema pidanud karistus tühistati.

          Kommentaar


            Küsiks lisaks ka, et kas protokollis ei muudeta Tambergi omavärav Volkovi väravaks sillamäe-narva mängus?
            Volkovi löök oli väravale ja vastavalt reeglitele peaks sellisel juhul lööjale minema mitte ebaõnnestunud puutega kaitsjale.

            Kommentaar


              Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
              Küsiks lisaks ka, et kas protokollis ei muudeta Tambergi omavärav Volkovi väravaks sillamäe-narva mängus?
              Volkovi löök oli väravale ja vastavalt reeglitele peaks sellisel juhul lööjale minema mitte ebaõnnestunud puutega kaitsjale.
              Ei muudeta, sest Tamberg tegi seal ikkagi konkreetse, kuigi ilmselt tahtmatu löögiürituse. Küllap saad fantasys ka selleta piisavalt hea koha.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Ei muudeta, sest Tamberg tegi seal ikkagi konkreetse, kuigi ilmselt tahtmatu löögiürituse. Küllap saad fantasys ka selleta piisavalt hea koha.
                Kui aus olla siis ega fantasys teistel seal üleval olevatel on ka Volkov ja Tamberg olemas ja esikohal isegi kapten nii et palju ei võida sellest midagi.

                Pigem nagu üldiselt ei meeldi, et see on natuke ebaselge mis hetkel on omavärav või mis hetkel pole. Näiteks sinu viimase põhjenduse järgi peaks see (https://youtu.be/jASWVVso8dc?t=174) Tutki omavärav olema kindlalt. Mängib joone peal teadlikult palli, teeb selge löögi liigutuse ja lööb ise ebaõnnestunult väravasse.

                Ma isiklikult eelistaks, et kõigis nendes olukordades lähevad ikkagi väravad lööjate arvele.

                Ja eks realistikult ammu leppinud et keegi seda protokollis ei hakka muutma
                Last edited by Hyrax; 12.09.17, 11:29. Põhjus: Nime viga

                Kommentaar


                  No Tamberg muutis selgelt palli kurssi. See et mõlemal juhul oleks pall väravas, pole oluline. Tal oli võimalus ka pall blokeerida, kuid "pehmed jalad" ei võimaldanud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                    No Tamberg muutis selgelt palli kurssi. See et mõlemal juhul oleks pall väravas, pole oluline. Tal oli võimalus ka pall blokeerida, kuid "pehmed jalad" ei võimaldanud.
                    Ka see palli kursi muutmine ei päde seletusena, sest Infonet - Paide mängus Prosa tsenderduse puterdas Karofeld sisse (https://youtu.be/cgb8ikEHz_A?t=122). Tõenäoliselt läks see värava peale, aga 100% ei tea. Karofeldi puterdamine muutis selgelt palli liikumise suunda.

                    Ma üsna rahul, et sellised olukorrad kus pole 100% kindel kas läheb sisse või mitte siis pigem ikkagi ründajale anda värav kui õnnetu omavärav.

                    Hea meelega loeks omavärava reeglit ka, kui keegi oskab viidata

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
                      Ka see palli kursi muutmine ei päde seletusena, sest Infonet - Paide mängus Prosa tsenderduse puterdas Karofeld sisse (https://youtu.be/cgb8ikEHz_A?t=122). Tõenäoliselt läks see värava peale, aga 100% ei tea. Karofeldi puterdamine muutis selgelt palli liikumise suunda.

                      Ma üsna rahul, et sellised olukorrad kus pole 100% kindel kas läheb sisse või mitte siis pigem ikkagi ründajale anda värav kui õnnetu omavärav.

                      Hea meelega loeks omavärava reeglit ka, kui keegi oskab viidata
                      Kõige tähtsam on siiski kohtuniku arvamus ja kui see päris mööda ei lähe, siis üldiselt jääb peale kohtuniku arvamus.

                      Kommentaar


                        Ma ei leidnud reeglitest omavärava kohta mitte midagi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                          Ma ei leidnud reeglitest omavärava kohta mitte midagi.
                          Ma otsisin ka ja sellepärast loeksingi mingit viidet. Kuskil siin foorumis (ei mäleta millal ja mis teemas) keegi mainis, et omavärav on ainult siis kui pall ei oleks väravasse läinud ilma kaitsja puuteta.

                          Kommentaar


                            Üldiselt on nii, et kui reeglites pole määratletud, siis on kohtuniku otsus määrav.

                            Kommentaar


                              FCI-Pärnu mängus oli tegemist ebaõnnestunud tõrjega - umbes sama nagu väravavaht üritaks palli tõrjuda, kuid läks sisse.
                              Tambergi omavärava puhul oli pigem tegu ebaõnnestunud tahtliku palli mängimisega, kui et tõrjega. Pealegi, Volkovi rebound ei näinud üdlse löögi moodigi välja, vaid pigem pall põrkas talle kiirelt vastu jalga, kus see edasi Tambergi suunas läks. Seetõttu ka protokollis OV kirjas.

                              Kommentaar


                                Vaatasin ka selle väravasituatsiooni ära ja minu hinnangul on ka tegemist omaväravaga. Videopildis küll nii üheselt öelda ei saa, et pall oleks kindlasti niisama ka väravasse läinud.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X