320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kebab Vaata postitust
    Kõige vähem väravaid sisse lasknud meeskond ei saanud soccerneti hääletusel mitte ühtegi mängijat kaitseliini? Et nagu päriselt ka vä?
    Lasnamäel Soccerneti portaali ilmselt ei loeta eriti.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Vihmann ja Saliste sümboolses koosseisus on totaalne huumor ikka jah.

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Vihmann ja Saliste sümboolses koosseisus on totaalne huumor ikka jah.
        Nõus! Liiga parim kaitse sümboolsesse kooseisu panna on absurdne!!

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
          Nõus! Liiga parim kaitse sümboolsesse kooseisu panna on absurdne!!
          Ahah. No vot. Jälle õpib midagi uut. Palun seleta nüüd täpsemalt, et mis parameetrite järgi oli Flora kaitse sellel hooajal parim? Flora oli parim MEESKOND kokkuvõttes. Ei vaidle. Aga parim kaitse polnud nad eluilmas. Levadia lasi sisse 8 tükki vähem, mis sellises konkurentsis on päris märkimisväärne. Pealegi oli Vihmann väga pikalt vigane. Podholjuzin oli näiteks liiga parima kaitse absoluutne põhimees, kellel jäi absoluutsest maksimumist vist mingid 10 minutit puudu. Aga ega vist tasugi loota, et sinusugused sellist panust märkaksid.

          Kommentaar


            Te saate ikka aru, et tegemist on netihääletusega? Kogu korrelatsioon selles ongi.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Ahah. No vot. Jälle õpib midagi uut. Palun seleta nüüd täpsemalt, et mis parameetrite järgi oli Flora kaitse sellel hooajal parim? Flora oli parim MEESKOND kokkuvõttes. Ei vaidle. Aga parim kaitse polnud nad eluilmas. Levadia lasi sisse 8 tükki vähem, mis sellises konkurentsis on päris märkimisväärne. Pealegi oli Vihmann väga pikalt vigane. Podholjuzin oli näiteks liiga parima kaitse absoluutne põhimees, kellel jäi absoluutsest maksimumist vist mingid 10 minutit puudu. Aga ega vist tasugi loota, et sinusugused sellist panust märkaksid.
              Nagu näha, siis "minusuguseid" on rohkem kui "sinusuguseid". Kui ainult statistka loeks, siis nt. Vihmann 0 kaotust, 6 väravat ja paar assisti on kindlasti liiga üks parimaid näitajaid kui mitte suisa parim (kaitsjate puhul ss). Saliste on puhtalt mänguliselt olnud parim vasak kaitsja liigas. Minu arvamus.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                Nagu näha, siis "minusuguseid" on rohkem kui "sinusuguseid". Kui ainult statistka loeks, siis nt. Vihmann 0 kaotust, 6 väravat ja paar assisti on kindlasti liiga üks parimaid näitajaid kui mitte suisa parim (kaitsjate puhul ss). Saliste on puhtalt mänguliselt olnud parim vasak kaitsja liigas. Minu arvamus.
                Soccerneti hääletusel ei valitud kaitsjaid positsiooni järgi. Võis ka 4 keskkaitsjat valida. Valik on väga kummaline, parimast kaitseliinist ei valitud kedagi, aga nii ta seekord on. Vihmann/Tamm oli ka minu valik, nad lihtsalt meeldisid mulle. Aga Podholjuzini mittevalimine on ikka päris meh. Kusjuures ründajate/poolkaitsjate/vv valikuga olen täitsa rahul. Küll mitte täitsa minu maitse, aga mõistan miks selline valik tehti. Kaitsjate valiku puhul ei oska aga ühtegi mõistlikku põhjust välja mõelda.
                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                I don’t care what you think of me!
                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                Kommentaar


                  Ma ei ütle, et Tamm ei vääriks seda kohta, aga tundub, et väga palju aitas talle kaasa ka Gibraltari vastu löödud kübaratrikk, mis inimestel kohe tema nime kuuldes ilmselt esimene seos on. Mitte tema kaitseoskused.
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Väga huvitav tõesti, miks Podholjuzin Saliste asemel seal olla ei võiks.

                    Vihmanni kohta ma ei näpiks, mees tõi hooaja alguses ülimalt väärtuslikke punkte ning meenutas kaitses meie legendi Marek Lemsalu. Lõpp muidugi läks vigastuse nahka, kahjuks.
                    YNWA

                    Kommentaar


                      Algselt postitas football2u Vaata postitust
                      Ma ei ütle, et Tamm ei vääriks seda kohta, aga tundub, et väga palju aitas talle kaasa ka Gibraltari vastu löödud kübaratrikk, mis inimestel kohe tema nime kuuldes ilmselt esimene seos on. Mitte tema kaitseoskused.
                      Tõsi, valisin Tamme ainult kahe teadmise põhjal, et lõi Koondise eest hattricki, ning kaitsjana on tal meistritiitel. Valisin veel Kruglovi (ma isegi ei tea kuidas ta sel hooajal liigas mängis, kuid tean et ta on koondise tasemel mängumees, liigas ju selliseid napib(?)).
                      Parimaks noorimaks mängijaks valisin ka ainult Poomi selle pärast, et teistest nimedest polnud midagi kuulnudki.
                      Ründajad valisin statistika põhjal.

                      Ehk siis arvata on, et väga paljud hääletasid kõige lihtsamini kättesaadava info järgi, või siis klubi eelistuse järgi.

                      Kommentaar


                        Madis Vihmanni näol on tegemist kõige ilmselgema haibiga, mida mina olen näinud meie vutis, pole minu silmad näinud uimasemat tegelast kui härra Vihmann, nii eraelus kui ka vuti väljakul, ei mõista lihtsalt tema paigutamis premmi parimate hulka, kui ka koondises olemist( minu võhiku isiklik arvamus)

                        Suvel oli naljakas olukord, kui flora-tulevik mäng arenal, Vihmann pidi ootama päris pikalt järjekorras, et saada oma vesi kätte ja ilmselgelt närv ei pidanud vastu ja nähvas ampsu teenindajale " kiiremini ei saa vää" oi kuidas tahtsin öelda, et kas sa saaksid kiiremini platsil ka ennast liigutada väää, väike remark suvest.

                        Kommentaar


                          Vihmann oli ikka väärt küll, eriti kui ta ka sinna koosseisu ikkagi valiti, mina seejuures valimises ei osalenud. Kusjuures sellistel valimistel võtab võitja ikka tavaliselt enamuse kohti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                            Tõsi, valisin Tamme ainult kahe teadmise põhjal, et lõi Koondise eest hattricki, ning kaitsjana on tal meistritiitel. Valisin veel Kruglovi (ma isegi ei tea kuidas ta sel hooajal liigas mängis, kuid tean et ta on koondise tasemel mängumees, liigas ju selliseid napib(?)).
                            Parimaks noorimaks mängijaks valisin ka ainult Poomi selle pärast, et teistest nimedest polnud midagi kuulnudki.
                            Ründajad valisin statistika põhjal.

                            Ehk siis arvata on, et väga paljud hääletasid kõige lihtsamini kättesaadava info järgi, või siis klubi eelistuse järgi.
                            Ja selliste teadmiste pealt sa tahad Eesti jalgpallis revolutsiooni teha
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                              Tõsi, valisin Tamme ainult kahe teadmise põhjal, et lõi Koondise eest hattricki, ning kaitsjana on tal meistritiitel. Valisin veel Kruglovi (ma isegi ei tea kuidas ta sel hooajal liigas mängis, kuid tean et ta on koondise tasemel mängumees, liigas ju selliseid napib(?)).
                              Parimaks noorimaks mängijaks valisin ka ainult Poomi selle pärast, et teistest nimedest polnud midagi kuulnudki.
                              Ründajad valisin statistika põhjal.

                              Ehk siis arvata on, et väga paljud hääletasid kõige lihtsamini kättesaadava info järgi, või siis klubi eelistuse järgi.
                              Tõsine valik on tehtud, nagu näha jah.

                              Kommentaar


                                Jumalauta
                                Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                                Tõsi, valisin Tamme ainult kahe teadmise põhjal, et lõi Koondise eest hattricki, ning kaitsjana on tal meistritiitel. Valisin veel Kruglovi (ma isegi ei tea kuidas ta sel hooajal liigas mängis, kuid tean et ta on koondise tasemel mängumees, liigas ju selliseid napib(?)).
                                Parimaks noorimaks mängijaks valisin ka ainult Poomi selle pärast, et teistest nimedest polnud midagi kuulnudki.
                                Ründajad valisin statistika põhjal.

                                Ehk siis arvata on, et väga paljud hääletasid kõige lihtsamini kättesaadava info järgi, või siis klubi eelistuse järgi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X