320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• fcfloraforever
    replied
    Trans-Sillamäe mängul 320 pealtvaatajat, mis on väga positiivne Narva kohta.
    Tundub, et tuldi Ussoltsevit taastervitama

Leave a comment:

• Kaspy
    replied
    Kas Volodin mängis TVMK-s vasakkaitset? Oli vist igaljuhul üsna silmapaistev tol ajal ?

Leave a comment:

• ROOTSI KUNN
    replied
    No Narva on ikka eriline koom sats. Ussolja jälle täna algkooseisus . Tea ,kas mõtlevad ,et mees on vahepeal kirikus kõik patud andeks palunud ja korralikuks hakanud.

Leave a comment:

• marcello
    replied
    Mille krdi pärast Ussoltsev tagasi toodi?
    Liidul soovitaks pidevaid narkoteste tegema hakata ja kihlvedudel silma peal hoidma...

Leave a comment:

• PraS
    replied
    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Muigama ajab ka see, et PraS asub kohe alati kaitsepositsioonile, kui rahvuslus ründab.
    räägib poiss kelle lemmik klubi ja tööandja eelistab alati eestlast venerahvuslasest pallurit.

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Kui kedagi huvitab, siis Narva uus ründaja on Nikolaj Misiuk. Ratnikov suutis aga siinsele meediale valet informatsiooni anda, ametlikult on mehe pikkus 195cm ning ei mänginud Sloveenias vaid Poola esiliigas.

Siinsed jalgpallisõbrad on seda härrat ka juba Tallinnas mängimas näinud, Vilniuse Zalgirise koosseisus.

Leave a comment:

• Nahkpea
    replied
    Nagu ajalehes on tabav pealkiri, siis Trans tegi Transi.

Narvakate etteotsa võiks Burdakov pigem Tallinna Loomaaiast shimpansi palgata, tulemused jääks ikka samaks. Ei hakka see võistkond kunagi võitma ei koduliigas ega rääkimata siis veel Euroopast. Ma olen täiesti veendunud, et sügisel pole neil asja ka medalikolmikusse.

Leave a comment:

• Kaspy
    replied
    Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Minule jäi mulje, et Narvale on kaotamise eest makstud. Rohkem põhjuseid möödalöömiseks pole ju vaja.
    Samas kui vasak jalg on ainult käimiseks siis on sellised möödalöögid täiesti võimalikud.Muidugi Meistriliigas mängival mehel peab see jalg löögi jaoks ka olemas olema .

Leave a comment:

• jorss
    replied
    Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
    ma olen jalgpalli trennis väga väga ammu aega tagasi käinud lühikest aega, kuid olen kindel, et mina poleks sellesse olukorda jõudnudki.
    tsiteeriks siin klassikuid ja teeks pisikese paranduse

Leave a comment:

• dareth
    replied
    Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
    ma olen jalgpalli trennis väga väga ammu aega tagasi käinud lühikest aega, kuid olen kindel, et mina selles olukorras eksinud poleks.
    kuidas see võimalik on?
    Minule jäi mulje, et Narvale on kaotamise eest makstud. Rohkem põhjuseid möödalöömiseks pole ju vaja.

Leave a comment:

• rallikas
    replied
    Äkki oli ta hoopis narkouimas

Leave a comment:

• kuuraa
    replied
    ma olen jalgpalli trennis väga väga ammu aega tagasi käinud lühikest aega, kuid olen kindel, et mina selles olukorras eksinud poleks.
    kuidas see võimalik on?
    sealt lööks isegi purjus inimene palli väravasse.

Leave a comment:

• Even
    replied
    21 narva poolelt meeldis täitsa, avanes korralikult ja andis hästi passi. vasakule äärele ei tahetud anda ainult üldse, mees oli vaba aga ikka punnitati kuidagi läbi ussi munni keskele lõsanovile kes kohe ära puterdas.

Leave a comment:

• urmar
    replied
    Muigama ajab ka see, et PraS asub kohe alati kaitsepositsioonile, kui rahvuslus ründab.

Leave a comment:

• PraS
    replied
    Algselt postitas Aadu&co
    Kas siis rahvuslus on halb?
    No jumal hoidku. Me ei ela enam aastas 1920. Tänapäeva olukord ongi selline, et ühtki nn naturaalset rahvust pole enam. Lihtsalt jube on see kus see kesa aina vingub ja vingub,et vene poisid röövivad eestlastest poiste mänguaega. Miks peab üldse sel rahvusel nii väga suur kaal olema ja veel eriti klubivutis.

Ma ei saa aru mis kuradi natsionalistid te krt olete.

Leave a comment:

Working...
X