320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wironia Vaata postitust
    3 väravat on vist jah suur number
    It's not indeed, I said. If you look at the other strikers though, they did less than him, meaning the problem is already there since last season obviously. As he scored 'more' then he was obviously the first one you would think it's going to at least hit double...there was not so much to work on. I personally like Miśins, maybe because I have a soft spot for pint-sized technical player. If he had a valid striker to partner with, Bonda could play 4-4-1-1 a-la' Kalju imo.
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      Ei tea ma 4-4-1-1'st midagi

      hetkel kuni Sinicins viibib haiguselehel skeem jääb samaks: 4-2-3-1

      Tamberg - Nesterovski - Avdeev - Andrejev

      Tenno - Irie

      Mišins

      Fjodorov /Škinjov Plotnikov/Lvov


      Osav Ründaja


      Kui hiinlane Si Ni Cins naaseb haiguslehelt siis variante tuleb rohkem, kuid 4-2-3-1'st peab ilmselt Trans loobuma, sest Mišins ja Si Ni Cins pole ääremängijad ning pigem Andrejev ja Tamberg hakkavad mööda ääri jooksma nagu teeb seda ntx Elhi Infonetis
      ehk skeem tuleb 4-2-1-1-2

      Tamberg - Nesterovski - Avdeev - Andrejev

      Tenno - Irie

      Mišins

      Sinicins

      Osav Ründaja/Lvov/Škinjov/Fjodorov - Plotnikov

      Ja põhimõtteliselt midagi sellist oli näha eile Kalju vastu.........

      Kindlasti ootame Sinicinsi naasmist sest krt vähemalt veel 1 taktikaline varinat meil siis olemas

      Lisan veel, et oleks kasulik ka Maksim Lipini üleminek, siis saame inimese kes mängiks nii vasakul kui ka paremal jne. Mängijaid Eestis on ning kui ei Trans Jevdot ega Golovljovit siis noh Plotnikov on meie ründaja - tuleb Lipin siis Maks läheb paremale äärele, Fjodorov kolib vasakule - Škinjov/Lvov siis äärepoolikute vahetusmängijad, Mihhailov siis meie perspektiivikas ründaja ning kõik on häppi!

      Puudu kui nii võtta vaid 1-2 mängijast Kaitseliin meil ok, väravavaht nunnu poolkaitsjad kiisud ja äärepoolikud njääšad

      Kommentaar


        Algselt postitas Wironia Vaata postitust
        Kui hiinlane Si Ni Cins

        ihihih that's a good one.

        Lipin? Now you're daydreaming

        Probably Bonda is not familiar with the 4-4-1-1 (4-2-3-1 is indeed the most-exploited formation in Estonia). However if you have the right striker, with Miśins behind, I think would be effective.
        In any case, I think any medal hope, for this season, in my modest opinion, is basically gone.
        If Paide wins tonight, -10 is awkward to climb.
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          Miks?

          Lipini üleminek võib osutuda reaalseks - ma pole ju öelnud, et Maks 100% liitub. Probleem on selles, et Maksi aeg Infonetis saab läbi varsti - hetkel Infonetil 2le kohale on koos Maksiga 7 inimest ning viimased mängud näitavad et Maks pole enam nii hea, kuigi talvel oli ta meeskonna parim. Lisaks Infoneti eelarve pole kummist - milleks maksta palka sellele keda ei saa välismaale müüa ning kes liidriks ei tõuse. Maksimi elukaaslane on Narvast pärit - seega ma ei näe miks ei või ta Transiga liituda.

          Mišinsil on meeskonnas hoopis teistsugune roll - hetkel ta kindlasti mängujuht aga päriselt on ta sellne MF tüüp ehk sidelüli - ta pmst selline nagu Martin Reim - ta ei sobi ründaja ega ründajaabi positsioonile .......

          Mina oleks Transi suvise kampaaniaga väga rahul kui liituksid järgmised mängijad: Maksim Lipin, Aleks Mones (siis meil 1 lisauniversaal kaitses), kui ründajat ei saa Trans siis ei saa - kasvatame oma kollektiivis

          Kommentaar


            Kõrval teemana peaks mainima Härra Siim Tenno spordimehelikku käitumist eilsel mängul kui peale Šisovi omaväravat läks Narva keskvälja mootor murul lebanud Kaljukat lohutama. Tubli poiss!

            Kommentaar


              Algselt postitas Wironia Vaata postitust
              Miks?

              Lipini üleminek võib osutuda reaalseks - ma pole ju öelnud, et Maks 100% liitub. Probleem on selles, et Maksi aeg Infonetis saab läbi varsti - hetkel Infonetil 2le kohale on koos Maksiga 7 inimest ning viimased mängud näitavad et Maks pole enam nii hea, kuigi talvel oli ta meeskonna parim. Lisaks Infoneti eelarve pole kummist - milleks maksta palka sellele keda ei saa välismaale müüa ning kes liidriks ei tõuse. Maksimi elukaaslane on Narvast pärit - seega ma ei näe miks ei või ta Transiga liituda.

              Mišinsil on meeskonnas hoopis teistsugune roll - hetkel ta kindlasti mängujuht aga päriselt on ta sellne MF tüüp ehk sidelüli - ta pmst selline nagu Martin Reim - ta ei sobi ründaja ega ründajaabi positsioonile .......

              Mina oleks Transi suvise kampaaniaga väga rahul kui liituksid järgmised mängijad: Maksim Lipin, Aleks Mones (siis meil 1 lisauniversaal kaitses), kui ründajat ei saa Trans siis ei saa - kasvatame oma kollektiivis
              For as much as I see it, Lipin can have a chance abroad. Moving to Narva because fiancee' is from there, well, it's just a comfort thing in case he would. But for me it's very unlikely.

              Miśins is not a central striker, but he can play trequartista imo. In a 4-2-3-1 can be the one behind the striker. Sometimes I see he is sacrificed on the flank, which also does well I have to say.

              I think everyone would want Lipin and Mones, especially the former. However I am not sure if Infonet wants to weaken the squad.
              Obviously, as a fan, you can feed your hopes. If it happens, I am happy for you.
              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
              Premium Liiga Clubs News
              Facebook
              Twitter

              Kommentaar


                Algselt postitas Wironia Vaata postitust

                Kindlasti ootame Sinicinsi naasmist sest krt vähemalt veel 1 taktikaline varinat meil siis olemas

                Lisan veel, et oleks kasulik ka Maksim Lipini üleminek, siis saame inimese kes mängiks nii vasakul kui ka paremal jne. Mängijaid Eestis on ning kui ei Trans Jevdot ega Golovljovit siis noh Plotnikov on meie ründaja - tuleb Lipin siis Maks läheb paremale äärele, Fjodorov kolib vasakule - Škinjov/Lvov siis äärepoolikute vahetusmängijad, Mihhailov siis meie perspektiivikas ründaja ning kõik on häppi!
                Sa oled Transi ainus eestikeelne toetaja, Jõhvi ühe mängija agent, Infoneti kuues väravavaht, kui sa nüüd veel Sillamäe pressiesindajaks ja Levadia bussijuhiks hakkaksid oleks venekeelne meistriliiga õnnega koos . Aga tegelikult kui mõelda, siis eesti poisse oleks küll ja veel kellel pool aastat Transis laenul olles üldse mööda külgi maha ei jookseks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                  Sa oled Transi ainus eestikeelne toetaja, Jõhvi ühe mängija agent, Infoneti kuues väravavaht, kui sa nüüd veel Sillamäe pressiesindajaks ja Levadia bussijuhiks hakkaksid oleks venekeelne meistriliiga õnnega koos .
                  Meanwhile Levadia part-time fan
                  Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                  Premium Liiga Clubs News
                  Facebook
                  Twitter

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                    Sa oled Transi ainus eestikeelne toetaja, Jõhvi ühe mängija agent, Infoneti kuues väravavaht, kui sa nüüd veel Sillamäe pressiesindajaks ja Levadia bussijuhiks hakkaksid oleks venekeelne meistriliiga õnnega koos . Aga tegelikult kui mõelda, siis eesti poisse oleks küll ja veel kellel pool aastat Transis laenul olles üldse mööda külgi maha ei jookseks.
                    Aitäh! Tegelikult pole ma Transi ainus eestikeelne toetaja - mu naaber ka
                    Levadia fännisektoril olen ka käinud, see on fakt. Jõhvis mul 3 mängijat mitte 1 ning unustasite ära JK Järve kelle eest tegin ühes sõpruskohtumises 46min kaasa.

                    Nende vahvate elamuste eest mis ei lase mul igavust tunda ma pean tänama Soccerneti


                    Ja nüüd Monesest ja Lipinist. Arvan, kui tuleb hea pakkumine Transi poolt, siis Puštov võtab selle vastu. Konkurents Infonetis hetkel meeletu. Noori tuleb nagu seeni pärast vihma. Infoneti äärepoolikute nimekiri: Golovljov, Tur, Valov, Harin, Martõnov, Saarlas, Ogorodnik, Malov, LIPIN...... 4 inimest 1 koha peale

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                      Aitäh! Tegelikult pole ma Transi ainus eestikeelne toetaja - mu naaber ka
                      Levadia fännisektoril olen ka käinud, see on fakt. Jõhvis mul 3 mängijat mitte 1 ning unustasite ära JK Järve kelle eest tegin ühes sõpruskohtumises 46min kaasa.

                      Nende vahvate elamuste eest mis ei lase mul igavust tunda ma pean tänama Soccerneti


                      Ja nüüd Monesest ja Lipinist. Arvan, kui tuleb hea pakkumine Transi poolt, siis Puštov võtab selle vastu. Konkurents Infonetis hetkel meeletu. Noori tuleb nagu seeni pärast vihma. Infoneti äärepoolikute nimekiri: Golovljov, Tur, Valov, Harin, Martõnov, Saarlas, Ogorodnik, Malov, LIPIN...... 4,5 inimest 1 koha peale
                      Kas Ogorodnikut vaevab mingi vigastus, et sellel aastal niivõrd vähe mänginud on? Ja äkki oskad ka öelda, mis võiks Lipini kehva vormi taga olla?

                      Kommentaar


                        Tomm, Ogorodnikul oli trauma ning ta polnud üsna pikka aega trenni teinud. Pühapäeval poiss pidi juba kergete treeningutega alustama, tema sõnul arstid lubasid tal alustada.

                        Maksim Lipini kehva vormi taga on nii isiklikud kui ka mängulised põhjused.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                          Pean tunnistama, et olen isegi mõtelnud, mida Trans peaks tegema suvel, et sellest august välja pääseda. Ma küll ei saa nõustuda kuidagi Alexi valikuga, sest ma lihtsalt ei näe, et need ründajad oleksid saadaval. Kalju, Flora ja Infonet lihtsalt ei lase oma noori mehi Transi ridadesse. Ainus realistlik valik neist oleks Starkopf, kes hetkel on küll täiesti alavormis. Küll, aga võiksid olla saadaval veel mõned mehed, kes hetkel amatööridena mängivad ja kindlasti oleksid valmis proovima ja mängima kõrgemal tasemel. Üks neist võiks olla ka varem korra Narvas mänginud Belov, kes on sel aastal ennast veidi paremas vormis olevana näidanud ja kindlasti mängiks Jeliseenoki ründaja kohal üle. Teine keda võiks püüda on näiteks madalamate liigade staar, kes hetkel Paide pinki nühib - Aleksandr Vassiljev. Jällegi, eelmisel hooajal juba tõestas, et suudab MLs väravaid lüüa küll, miks mitte siis sellise meeskonna ridades, kellel tegelikult keskväli väga hästi töötab ja kes suudaks talle ka võimalusi luua ära löömiseks. Kolmas nimi võiks olla sealtsamast naabrite juurest Sergei Akimov. Akimov ei ole ehk päris tüüpiline ründaja aga kiirust ja ka vormistamisoskust on tal küll piisavalt, et Narvale midagi juurde anda. Loomulikult võib ka teisi Idavirulasi meelitada, näiteks ELB parimat skooritegijat Volkovit, kes sillamäel vaid duublis figureerib.
                          Kõiksepealt muidugi, käed eemale Akimovist!

                          Märkuse korras veel, et Akim peaks olema läbi ja lõhki Tapakas. Ning Tapa on rohkem läänes kui Lääne-Virumaa keskus, aga võib-olla mõistsin su mõttearendust valesti. Mis tema mängijaoskustesse puutub siis, kuigi vanust on tal turjal juba päris uhkesti, paistab tal see hooaeg tulevat üks edukamaid. Tea, kas liiga tase on alla käinud või on Akimovi näol tegu lihtsalt hea veiniga. Kiirus küll ehk pole enam päris see, ent siiski jätab mitmed noormängijad häbisse ning värava ees, silmitsi väravavahiga, naljalt ei eksi. Samas, kogu austuse juures meie ühe suurima legendi ees, siis Premiumis ma teda mängimas väga ette enam ei kujuta. Muidugi iseenesest oleks päris pull näha, mis mees proffi või poolproffi klubis teeks.


                          Wironiaga on aga meil, soccernetlastel, ikka vedanud küll. Vene taustaga satsidest saab hulga ägedama pildi ette.

                          Kommentaar


                            Andres, tänan Sind!

                            Ma ise ei usu, et Akimov, kogu lugupidamise juures, pakub huvi PL tiimidele. Vanus, kiirus, isiklikud põhjused. On vaja kedagi nooremat ja proftaustaga. See et oled esiliiga kunn ja PL's - ok ei hakka rõvetsema.... Tõnis Starkopf oskab ehk valgustada, kuigi see mängija on mulle väga sümpaatne. Akimovile soovin ma edu ja jõudu, nagu ka Rakvere Tarvasele Tahaks satsi PL's näha - siis ma tõesti müün oma Kalamaja katusekorteri hipsteritele ja kolin Virumaale

                            Kommentaar


                              Rumero võiks ka Wironiast eeskuju võtta ja eesti keelele üle minna.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Rumero võiks ka Wironiast eeskuju võtta ja eesti keelele üle minna.
                                Kui eesti keel hästi mõistan, loen ja kuigi räägida oskan, pean kõigile meenutama meie eesmärk, ka kodulehes selgelt kirjutanud:
                                The first English speaking media about The Game in Estonia
                                Ma ei saa aru miks see inglise keele asi on võtnud nii paha peale ja nagu vaenlik. Olen nii kaua Eestis elanud et mulle inglise või eesti keeles vahet pole sest ikka võõrkeel mulle on. Töötan inglise keeles, aga eesti keel on muidu kasulik. Võin kinnitada et on siin palju võõrlased kes käivad ringi ja lugevad siiski nende jaoks kindlasti kasulik midagi mõistlik leida.
                                Kui eesti keel on mingi vabandus iga kord kritiseerima (ja off-topic minema) või muud, siis kindlasti nüüd see vabandust pole.
                                Siin edasi inglise keeles.
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X