320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budu Vaata postitust
    Kle vandenõu teoreetik,võta nüüd hoogu maha! Kõik asjad ei saa olla n. must mäng. Kui hakata vaatama igasuguseid eksimusi,siis võiks öelda,et enamus Eesti koondise keskkaitsjaid on siis nn. "musta mängu" teinud. Rähn Hollandi vastu, Piiroja Serbia vastu jne. Võtaks nüüd asja ikka kõvasti rahulikumalt. Mina nimetaks selliseid eksimusi tavalise kooliraha maksmisega!
    Budukene,

    Aga mida ma siis valesti ütlesin? Äraostetud kaitseliiniga meistriks tuldi? Tuldi, kõik korrektne. (Isegi Artjunin teadis ju kokkuleppe mängudest, mis siis Romkal seda mitte teada oli)

    Artjunin kaotas oma taseme aeg-ajalt teatud mängudes ja oli siis platsil nagu vasikas aasa peal? Jah, kaotas ja eksimused olid ikka enam, kui lapsikud. Tema kooliraha eest saaks ka ülikooli kinni maksta.

    Budu, vandenõu teoreetik ma ei ole, aga Artjunin on mäda või lihtsalt allapoole igasuguse taseme. Mina usun mõlemat varianti.

    Kommentaar


      Algselt postitas Felipe Vaata postitust
      Aga mida ma siis valesti ütlesin? Äraostetud kaitseliiniga meistriks tuldi? Tuldi, kõik korrektne. (Isegi Artjunin teadis ju kokkuleppe mängudest, mis siis Romkal seda mitte teada oli)
      .
      Minule teada olevalt on kõik need mängud, kus Jahhimovitš, Podholjuzin ja Kulinitš kihlveopettuste süüdistuse said, olnud noortekoondiste mängud, mitte mängud Levadia osalusel.

      Kommentaar


        Olnud olid vast omaette muusika.

        Kommentaar


          Narva Transi uus välisvorm on päris kena....päriselt ,päriselt!
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
            Narva Transi uus välisvorm on päris kena....päriselt ,päriselt!
            on sellest kusagil pildimaterjali ka?

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
              on sellest kusagil pildimaterjali ka?
              Tollal ajal oli siin postitatud ja pandi üles Transi artiklis: http://www.rumodispo.com/transfersne...s-winter-14-15
              Põhimõtteliselt on sama Flora kuju ja tegelt täpselt nagu Hellas Verona 2013-14 kodusärk:http://www.scenariomag.it/wp-content...n-Marshall.jpg
              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
              Premium Liiga Clubs News
              Facebook
              Twitter

              Kommentaar


                Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                Tollal ajal oli siin postitatud ja pandi üles Transi artiklis: http://www.rumodispo.com/transfersne...s-winter-14-15
                Põhimõtteliselt on sama Flora kuju ja tegelt täpselt nagu Hellas Verona 2013-14 kodusärk:http://www.scenariomag.it/wp-content...n-Marshall.jpg
                aitäh!

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                  aitäh!
                  Mitte millestki eest
                  Mulle ka meeldib, eriliselt kui lõpuks ometi Transi vapperi värvid on seal.
                  Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                  Premium Liiga Clubs News
                  Facebook
                  Twitter

                  Kommentaar


                    Offtopicu korras. Kuna sama mudel, ent teist värvi on ka Tammeka noorte põhivorm, "kollektsioneerin" selle eri versioone: vasakult paremale: Konopljanka (FC Dnipro), Soome U-21, Tammeka '01:
                    FotorCreated4.jpg

                    Kommentaar


                      Kui siin keegi Transi kodulehe tegejatest ka käib, siis võiksid seal uuendada seda uudiste anonsi, mis neil lausa 2011. aasta uudiseid pakub.

                      Kommentaar


                        ei käi, kirjuta transile otse

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                          ei käi, kirjuta transile otse
                          Kuidas ei käi? Miks sa siis Transist rääkidas 'me' vormi kasutad?
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            me vormi kasutasin vaid paaril korral 2014 aasta maikuus, viimane postitus transi teemas oli mul tehtud 12.01.2015 ehk siis lausa 2 kuud tagasi, enam nii transi kui ka eesti jalgpalliga üldse mul mingit seost pole

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                              me vormi kasutasin vaid paaril korral 2014 aasta maikuus, viimane postitus transi teemas oli mul tehtud 12.01.2015 ehk siis lausa 2 kuud tagasi, enam nii transi kui ka eesti jalgpalliga üldse mul mingit seost pole
                              Nivaana on nüüd väravavahita?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                                me vormi kasutasin vaid paaril korral 2014 aasta maikuus, viimane postitus transi teemas oli mul tehtud 12.01.2015 ehk siis lausa 2 kuud tagasi, enam nii transi kui ka eesti jalgpalliga üldse mul mingit seost pole
                                Peaaegu: 19.01.15, 16:08

                                Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                                Uue võõrsilvormi projekt, küll tahtsime mingit muud värvilahendust, et oleks Narva linna lipu värvides, aga Pärnu LM tellis endale samad särgid ennem kui meie...
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X