320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
    Kui eesti keel hästi mõistan, loen ja kuigi räägida oskan, pean kõigile meenutama meie eesmärk, ka kodulehes selgelt kirjutanud:
    The first English speaking media about The Game in Estonia
    Ma ei saa aru miks see inglise keele asi on võtnud nii paha peale ja nagu vaenlik. Olen nii kaua Eestis elanud et mulle inglise või eesti keeles vahet pole sest ikka võõrkeel mulle on. Töötan inglise keeles, aga eesti keel on muidu kasulik. Võin kinnitada et on siin palju võõrlased kes käivad ringi ja lugevad siiski nende jaoks kindlasti kasulik midagi mõistlik leida.
    Kui eesti keel on mingi vabandus iga kord kritiseerima (ja off-topic minema) või muud, siis kindlasti nüüd see vabandust pole.
    Siin edasi inglise keeles.
    Väga tubli et eesti keeles vastasid. Ja seda padureklaami võiksid ka kirjeldada eesti keelsete lausetega siin foorumis.

    Kuigi härra bossud on jälle vaiksed selle jubeda õhtulehe ja sinu reklaami osas. loodan et see keelustatakse.

    Las fb jurde jäägu see linkide ja asjade sheerimine.

    Kommentaar


      Rahu ainult rahu!

      pigem tulevad uued mängijad ja need ševjakovid lvovid škinjovid saavad kinga kui Bond. Hingame sisse ja välja.

      Kommentaar


        Algselt postitas Wironia Vaata postitust
        Rahu ainult rahu!

        pigem tulevad uued mängijad ja need ševjakovid lvovid škinjovid saavad kinga kui Bond. Hingame sisse ja välja.
        miks skinjov, ta ju eesti kodakondne

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          miks skinjov, ta ju eesti kodakondne
          '
          Kasvõi Mongoolia kodakondne.... Asi natuke muus kinni, kui kodakondsuses......

          Kommentaar


            Shevyakov tuleks tõesti kiiremas korras minema saata. Kui Jelisseenokit poleks olnud, oleks ta ilmselt Narva kehvim mees olnud. Tegelikult tuleks muidugi ka Avdeev kellegi tugevama vastu välja vahetada kui tahetakse esiotsa klubidele vastu saada. Tase pole ikka see.
            Omade kasvandike ärasaatmine oleks muidugi kummaline...

            Kommentaar


              Amadeus, oskan öelda, et kohe kui tuleb keegi tugevam kaitsja siis Ševjakov sõidab Venemaale tagasi. Muid variante vist ei ole. Bond poolajal isegi ta peale häält ei tõstnud...... Lihtsalt küsis väsinult et kes oli su esimene treener, et ta ei õpetanud sulle et peaks ringi vaatama ja teadma mis 5m raadiuses toimumas.
              Avdeev tglt pole nii paha nagu arvata võib..... Lihtsalt mehel on paar lõpuni ravimata vigastust.

              Nüüd paar sõna Škinjovi ja Lvovi kohta. See asjaolu, et nad on omad kasvandikud ei tee neist persoone, keda ei saa/tohi tiimist välja visata. Skinjov põeb juba teist aastat seljatraumat, mida ravida korralikult ta ilmselt ei taha. Kui tunneb et selg muret ei tee siis läheb õue sõpradega palli taguma - ja taas saab trauma ja ei mängi ega tee trenni. Lvovi suhtumine klubis toimuvasse on lihtsalt kohutav. Laupäevase mängu poolajal jooksis ringi ja hõiskas rõõmust et Kalev 2:0 juhtimas - KALEV TŠEMPION, pärast läks mingite tšikkidega vestlema....

              Bond rääkis mulle nutt kurgus, et kui oleks tema otsustada kes jääb kes mitte, siis jätkaks Transis praegusest koosseisus vaid 6-7 inimest, kellest 2-3 jätkaks tingimisi Lisaks kurtis ta, et motivatsiooni noortel ei ole, see kaob iPhone soetamise hetkel.......

              Kommentaar


                Kahjuks tundub, et idavirus on üldse kehvasti noorte juurdekasvuga. sillamäel on ju ka duubel praktiliselt tühjaks jooksnud omadest poistest ja noortest ei ole midagi suurt peale kasvamas. K-J on vist ainus klubi sealkandis kellel on korralik noortepunt peale tulemas (õigemini juba mängibki).

                Kommentaar


                  Omal ajal sülitati noortetöö peale nii Narvas kui ka Sillamäel ja Jõhvis. Need noored kes millegagi paistavad Tallinna jalkakoolidele silma kohe kolivad päälinna. Näiteks Tallinna Leegionis on palju narva päritoluga mehi, araratis grauberg, jne jne jne.

                  Sillamäe tahtis mingit akadeemiat teha, aga vist see projekt kukkus läbi.......
                  Ma ei ütleks et Kohtla-Järve kool on nii väga hea nagu arvata võib. Seal pallivad kogu praktiliselt kõik lääne-idaviru poisid ehk tolle piirkonna elanike arv ca 50000. Teine asi, et Škaleta ja Serednitski on adekvaatsed inimesed sprst mingisugune noortetöö kohtla-järvel olemas. Narvas ei osata omavahel kokku leppida kelle omad need noored on jne.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                    Sillamäe tahtis mingit akadeemiat teha, aga vist see projekt kukkus läbi.......
                    Sinna pidi EJL ju ka vist õla alla panema, aga vaevalt nüüd nende initsiatiivi puudusel see asi soiku on jäänud, küllap ikka Sillamäe enda passiivsusel või mis iganes põhjustel. Muidugi kui see on üldse soikus, ega mina ei tea ka öelda.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Sinna pidi EJL ju ka vist õla alla panema, aga vaevalt nüüd nende initsiatiivi puudusel see asi soiku on jäänud, küllap ikka Sillamäe enda passiivsusel või mis iganes põhjustel. Muidugi kui see on üldse soikus, ega mina ei tea ka öelda.
                      Pmst kui uskuda Kalevi lehekülge, siis neil idee järgi peaks ka praegu eksisteerima kohaliku kutsekooliga koostöös jalgpalliklass vms, ma sellest, olgem ausad, ei tea midagi. Ma kahtlen, et seal on noori, just kohalike noori ning neid Leningradi oblasti venelasi vist pole mõtet ka kasutama hakata, kuna võõrmängijate limiidid on iga aastaga kahanemas. Seega Sillahilla mänib kohustuslikku eliitliigat JK Järve poistega ja tunneb ennast väga sae peace

                      Kommentaar


                        klubi seisukohast oleks nende venelaste sissetoomine küll kasulik, sest kui nad 4 aastat mängivad eesti noorteliigasid siis saab ta ju "eestis kasvatatud" mängijaks ja kasutamisel enam piiranguid ei ole. Kui ma sellest uuest reeglist olen õigesti aru saanud.

                        Kommentaar


                          Paraku ei oska öelda kuidas see reegel täpselt välja näeb, aga probleem pigem mitte selles reeglis kinni vaid mängijates endis.
                          Sellele venelasele vajalik on elamisluba, küll nad saavad EL õppimiseks, ent nagu mina sain aru keegi neile mingeid summasid välja ei maksa ja kui pole raha vanematel siis millest jutt käia võib, kui on vanematel raha, siis Peterburis on palju jalkaakadeemiad, lisaks jalgpallile peavad poisid ka õppima, ent ei usu et iga jalgpallilootus tahaks õppida Sillamäe kutsekoolis keevitajaks vms.

                          Minu teada Kalevil on praegu 4-6 noortegruppi kus on alla 100 last. Transil ntx lapsi 2 korda rohkem, Infonetil 4 korda rohkem

                          Kommentaar


                            Kas Kitto riputas peale esimesi kevadisi varumeeste pingil istutud mänge lõpuks putsad varna või kuhu mees kadunud on?

                            Kommentaar


                              Stass on VKG kaevanduses töötamas. Mees on oma eluga väga ja väga rahul ning pallib vaid VKG võistlustel koos Marašovi ja A.Kulikuga

                              Kommentaar


                                Üllatavalt palju publikut tundub olevat telepildi järgi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X