320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Transi kodukal siis ka lühike ülevaade võidumängust ja koosseis.

    В субботу «Нарва Транс» провел первую встречу в рамках зимнего турнира в таллиннском футбольном манеже. Нашим соперником стала команда из Пярну, которая в прошлом году завоевала путевку в Премиум Лигу.

    «Транс» показал содержательную игру и заслуженно победил 3:0. Однако, команда находится в процессе комплектования и реальную силу команды может показать только встреча с более сильным соперником.

    Авторы голов в нашей команде: Герман-Гурий Львов, Вадим Михайлов и Вили-Вернери Ройвайнен

    В следующую субботу «Нарва Транс» в Таллинне встретится во втором туре турнира с тартуской «Таммекой».

    Состав команды: 33-Матросов, 4-Авдеев, 21-Волчков, 3-Нестервоский (46. 16-Савенков), 12-Смирнов, 19-Протасов, 22-Ройвайнен, 7-Львов (46. 8-Сизов, 86. 13-Колпаков), 11-Шкинев, 18-Михайлов (80. 5-Лукеча), 14-Никулин.
    Запасные: 16-Савенков, 5-Лукеча, 13-Колпаков, 8-Сизов.

    Kommentaar


      Selle uudise koos koosseisuga oleks saanud ka eesti keelsena kopeerida, eesti keelses versioonis see samuti olemas seal kodulehel.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Selle uudise koos koosseisuga oleks saanud ka eesti keelsena kopeerida, eesti keelses versioonis see samuti olemas seal kodulehel.
        võimalik, aga kuna neil tihtipeale uueneb venekeelne ainult või vähemalt jupi varem, siis ma olen lihtsalt originaalkeelset saiti eelistanud. vahet pole, vähemalt lugeda peaks oskama seda ikka kõik kes eestis oma põhihariduse saanud.

        Kommentaar


          Tundub, et Eestisse on järgmine Ville Oskari Lehtonen saabunud.

          Kommentaar


            ega seal suurt muud infot peale koosseisude ja väravalööjate ei olegi. öeldakse, et narva näitas korralikku mängu, aga kuna komplekteerimine on alles pooleli siis ei saa enne mingeid järeldusi teha kui pole ka tugevamate meeskondadega mängitud

            Kommentaar


              Eestikeelsed uudised ilmuvad ca 2 min pärast venekeelseid - lehe haldaja eelistab nõndaviisi toimetada. Transi lehel fessaris ilmuvad eesti- ja venekeelsed uudised koos linkidega ja esimene link viidab eestikeelsele lehele.

              Aga ega sellest mängust kirjutada polnud suurt midagi - kui sa pole mängija ega sunnitud viibima treeneripingil seal, siis hallis võimatu viibida rohkem kui 15 min aega. Väljas on soojem kui hallis.

              Kommentaar


                Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                Eestikeelsed uudised ilmuvad ca 2 min pärast venekeelseid - lehe haldaja eelistab nõndaviisi toimetada. Transi lehel fessaris ilmuvad eesti- ja venekeelsed uudised koos linkidega ja esimene link viidab eestikeelsele lehele.

                Aga ega sellest mängust kirjutada polnud suurt midagi - kui sa pole mängija ega sunnitud viibima treeneripingil seal, siis hallis võimatu viibida rohkem kui 15 min aega. Väljas on soojem kui hallis.
                ei ole seal hallis midagi nii külm, õige riietus oleks märksõna: soe pesu või karupüksid, labakindad, läki-läki jne.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                  vähemalt lugeda peaks oskama seda ikka kõik kes eestis oma põhihariduse saanud.
                  Mulle meenub mu kunagine tüdruksõber, kes helistas ja teatas, et koristas parajasti kappi ja leidis mingi asjanduse, peale on kirjutatud "enn-aa-tsett-enn-oo-pee-tee" (Паспорт), et huvitav, millega tegu võiks olla. Ja ta oli äsja keskkooli lõpetanud.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas znaaga Vaata postitust
                    ei ole seal hallis midagi nii külm, õige riietus oleks märksõna: soe pesu või karupüksid, labakindad, läki-läki jne.
                    Issand, ma arvasin et 21.sajandil elame

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                      Issand, ma arvasin et 21.sajandil elame
                      21. sajandi põhjamaal elame
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        21. sajandi põhjamaal elame
                        Hallis on tõesti marukülm - ok, olen znaaga'ga nõus et peab soojemalt riidesse panema, aga ei hakka ju vatijopet sinna tassima

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                          Hallis on tõesti marukülm - ok, olen znaaga'ga nõus et peab soojemalt riidesse panema, aga ei hakka ju vatijopet sinna tassima
                          Kas jätkuvalt on jääkärakad seal treppidel ?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Kas jätkuvalt on jääkärakad seal treppidel ?
                            Ilmad olid soodsad, seega neid ei olnud veel tekkinud, aga libedad trepiastmed on küll

                            Kommentaar


                              Sa oled 18 ja juba lõpetad karjääri? kurb,kuigi otseselt ise seda tüüpi mängimas ei näinud,kuidas tema tase oli?
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budu Vaata postitust
                                Sa oled 18 ja juba lõpetad karjääri? kurb,kuigi otseselt ise seda tüüpi mängimas ei näinud,kuidas tema tase oli?
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X