320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  50km jalgpallihalli sõita on ju olematu vahemaa. Põhimõte Narva poolt vaadatuna muidugi loeb ja see tõesti on lisakulu aga see vähemalt on teostatav.
  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

  Kommentaar


   Siiski Jõhvi kasuks valik on palju loogilisem, kui Narva. Siin on juba mainitud suurepärast noortetööd Jõhvis (Kohtla-Järvel see on hetkel veits mõõnas. Phoenix on vaieldamatult potentsiaalikam kui Järve). Aga Jõhvis näiteks on kolmanda liiga satsi ja noorte jaoks sellised tingimused loodud, mida, julgen arvata, võib kohata vaid meie Premmis. Mul õnnestus peale mängu Phoenixe vastu päris detailselt rääkida Vladimir Agaga, kes enda sõnul oli nii meeldivalt üllatunud, et Jõhvis klubis on palju varustust, abivarustust, mida säärastes tema kodumaal pole isegi Chishinau Zimbru A-tiimis, noortegruppidest rääkimata.
   Teine fakt miks Jõhvi - staadioni renoveerimine, suuresti oma jõudude ja rahadega, prügipõllust ja lagunevast majast tehti korralik staadion. Aastaga 2014 ei anna võrrelda. Nagu öö ja päev! Väljak, tribüünid, olmeruumid jne.
   Kolmas fakt - Jõhvi ja ka Kohtla-Järve nägemus ja valmidus. Jõhvis, näiteks; KJ toel projekt oli juba päris mitu aastat valmis. Seega selle ehitusega saab alustada kasvõi kohe.
   Neljas asi - lobitöö. Kuigi see otsus sündis ka tänu kitsefarmi kotkapoisile, siis nii Järve kui ka Phoenixi juhid aastaid olid kontaktis KOV'iga antud teemal ning siis, kui tekkis sobiv hetk poliitilises ja majanduslikus mõttes, siis otsus langetati selle kasuks, kes oli selle halli saamise nimel aastaid tööd teinud.
   Viies - keskust ei ehitata ainult J või KJ elanikele, vaid tervele maakonnale. IV's lisaks S, N, J ja KJ'le olemas hea kool ka Kiviõlis. Sel aastal seal küll olid leivad Rakverega koos, ent tänu Jõhvi hallile on lootust, et ka Šteinbergi poisid saavad kodumaakonnas trenni teha ja võistelda. See on regionaalpoliitika valguses väga tähtis!

   Narva suhtumine a la meil on 40 aastasega jalgpalliklubi ja te peate halli ehitama sest me oleme Narva ja nii edasi - no aga kus on normaalne noortetöö klubis, mis poleks 90% ulatuses kahe mehe õlgade peal? Kes hakkab halli haldama? Kas NT või nad lihtsalt kasutavad seda nagu FAMA't (tasuta) sentigi ega töötundigi panustamata? või Kurotškin hakkab koristama ?
   Kas Narval /Transil on mingi nägemus, projekt, maatükk, visioon sellest, kuidas ehitada, kuhu, kui suur hall peab olema, mis seal veel oleks peale jalgpalli jne.
   Narva linn on vist Eestis väga tuntud korruptsiooni poolest - ju siis eelarve tuleb selline, et maatükk on 100 korda kallim, ehitamine 1000 ja ikkagi jääbki see ehitamata - sest võim vahetub.
   Miks peab terve IV Narva sõitma, kui logistiliselt parem ehitada Jõhvisse, kuhu sama ajakuluga jõuavad nii NArva, kui ka Kiviõli jne.

   See kõik ei tähenda muidugi, et Narva ei pea halli ehitama. Peab kindlasti, aga siis, kui seal tõesti hakkab midagi toimuma - minu teada Narvast on viimaste aastate jooksul peaaegu kõik tipptreenerid lahkunud - Serednitski, Zijazov, Šalamov jmt. Narvas pole lastejalgpalli sellel kujul mida seda on topeltlinnas, või Viljandis, Raplas, Pärnus jne.

   Kommentaar


    Ratnikovi postitusest sai kohe hoobilt Ida-Virumaa jalgpallist pildi ette. Väga viis.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


     Teab keegi kõlakaid, kes need neli kanditaati treeneriks olla võiks? Kalasnikovs huvitav läheks tagasi peale eelmist jama.

     Kommentaar


      Algselt postitas käbi Vaata postitust
      Teab keegi kõlakaid, kes need neli kanditaati treeneriks olla võiks? Kalasnikovs huvitav läheks tagasi peale eelmist jama.
      Arvan, et kõigepealt loetakse rahad kokku ja siis pannakse paika millise koosseisuga mängitakse. Pole mõtet kutsuda kõrge palgaga juhendaja, kui koosseis selline, millega saab paremal juhul 2021a lõpetada 9.kohal.
      Kuigi solli raha + tasuta treeningtaristu + võimalikud KOV toetused omaosalusega võimaldavad kokku korjata ca 250 000, siis tänapäevases Eesti jalkas pole see sugugi suur summa.
      10 aastat tagasi oli - enam mitte, sest konkurents tihedam kui 2010.

      Saliste ja Meeritsa eeskujul võib keegi endistest andekatest oma karjääri Narvas restartida - Käit ntx või kes veel seal raskustes omadega välismaal. Venemaalt ilmselt covidi tõttu kedagi ei saa tuua, agentide turg on hetkel suht surnud. Uusi talente Aafrikast tuua väga problemaatiline. Või Kesk-Venemaalt.

      Seega jääb loota nendele, kes on jäänud, keda ei meelitata üle. Laias laastus need ongi need andekad (?) Kurotškini-Gruznovi kasvandikud. Aga siis tekib küsimus - miks ei saa see duo tüürimist jätkata? Milleks vaja Kalašnikovit, kes ta enda sõnul rohkem Narva oma jalga ei tõsta. Kuigi kõik võib ses maailmas muutuda...

      Kommentaar


       Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust

       Saliste ja Meeritsa eeskujul võib keegi endistest andekatest oma karjääri Narvas restartida - Käit ntx .
       See oli mingi aasta joke?

       Kommentaar


        Käit nüüd küll Eestisse tagasi ei hakka tulema veel. Hetkel oli väljas tõsise peavigastuse tõttu ja nüüd peaks ilmselt tagasi mänguplatsile saama.
        Saliste ja Meerits olid tõesti head edulood, kuid arvan, et Burdakov on pärast seda hooaega natuke ettevaatlikum ka. (khm khm Vaikla)
        Kui Marin jääb Eestisse siis oleks äkki võimalik tema mingitmoodi Narvasse tuua, kuid väga palju edulugu vajavaid häid mängijaid ei tunnegi, kes hetkel saadaval oleks.

        Kommentaar


         Algselt postitas plain Vaata postitust
         Kui Marin jääb Eestisse siis oleks äkki võimalik tema mingitmoodi Narvasse tuua.
         Marin tahab Tulevikust sammu edasi teha. Kas Transi siirdumine on üldse samm edasi, on juba iseküsimus. Ma ütleks, et pigem ei ja sel juhul võiks ta vabalt ka Viljandis edasi pallida.

         Tahe on muidugi üks asi, aga eks näis, millised reaalsed võimalused tal avanevad.
         "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

         Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Marin tahab Tulevikust sammu edasi teha. Kas Transi siirdumine on üldse samm edasi, on juba iseküsimus. Ma ütleks, et pigem ei ja sel juhul võiks ta vabalt ka Viljandis edasi pallida.

          Tahe on muidugi üks asi, aga eks näis, millised reaalsed võimalused tal avanevad.
          Natuke kahtlen, et Marin valib Transi, kui talle tehakse vähemalt võrdväärne pakkumine kasvõi Viljandist, kus tema roll sel aastal ülitähtis olla.
          Narva pole enam see võistkond nagu ennem selles mõttes, et sinna pealinnast või mujalt minnakse mingit head lepingut jahtima. Praegusel Narval Eesti palgataseme juures väga piiratud võimalused ning usun, et solidaarsuse mehhanismi rahadega saab Marinit endale lubada iga klubi, kes Premmis mängib.
          Marini järgmine samm võiks olla tõesti mingi Tallinna klubi või Paide ja sealt väljamaale, aga see peaks olema selgelt tippklubi. Legion ja ka Trans on Marini jaoks sammud tagasi ja ega need võistkonnad aastaks 2021 ei saa topkonkurentsi sekkuvaid koosseise välja panna.

          Vaiklast paar sõna ka: see on paraku nii, et inimene sattus totaalselt võõra mentaaliteediga keskkonda (liialdades ütlen,et Aasiasse) ja vähese mängupraktikaga. Raske olla kohe esinumber peale seda, kui oled aastaid pinki pühkinud. Ja ka tema selg ütles oma sõna sekka. Noore väravavahi jaoks on tähtis pidev tagasiside ja kommukatsioon treeneritega. Narvas seda talle ei osatud pakkuda ning VV treenerit nagu sellist, kes oleks ta vigu märgata ja parandada, ei leidnud. Edu Andyle hetkel ta käib usinasti Balti Jaama MyFitnessi jõuksis treenimas ning loodame, et varsti leiab endale mingi sobivama klubi.

          Kommentaar


           Igor Põvin on uus Narva Transi peatreener.

           Venemaalt. Viimane töökoht Fakel Voronež Venemaa Esiliigast.
           Instagram

           Twitter

           Eesti Lokomotiv Moskva fännid

           telekavaataja.blogabet.com

           Kommentaar


            ERR:
            1967. aastal Voronežis sündinud Põvin on karjääri jooksul olnud kõige enam seotud Liski Lokomotiviga, kus mängis perioodil 1996-2007 ja oli seejärel üheksa aastat treener.

            2017. aastal juhendas Põvin ka Penza Zeniti ja 2019. aastal sünnilinna klubi Voroneži Fakeli.

            Ehk 39-40 aastaselt oli jalgpallur

            Kommentaar


             Matrossov out.
             Instagram

             Twitter

             Eesti Lokomotiv Moskva fännid

             telekavaataja.blogabet.com

             Kommentaar


              Põhjarannikus jälle natuke Transist juttu.

              Link: https://pohjarannik.postimees.ee/714...usel-venemaalt

              Algselt postitas Erik Gamzejev, Põhjarannik

              Narva Transi uus peatreener tuleb ühe võtmemängija soovitusel Venemaalt

              Rohkem kui pool aastat kestnud sõelumiste järel palkas Narva Transi jalgpalliklubi oma esindusmeeskonna peatreeneriks 53aastase Igor Põvini Venemaalt.

              Transi presidendi Nikolai Burdakovi sõnul oli Narva jalgpallimeeskonna peatreeneriks tulla soovijaid hulganisti peaaegu igast ilmakaarest: nii Eestist, Venemaalt kui ka Euroopa riikidest. "Igor Põviniga oleme tihedamalt suhelnud viimased paar kuud. Otsustasime lõpuks tema kasuks, kuna ta näis sellise inimesena, kes peaks meile sobima. Peale selle oli oluline, et teda teadis ka Aleksandr Zakarljuka," viitas Burdakov Transi ühele võtmemängijale, kes mängis neli aastat tagasi Põvini käe all Venemaal Penza Zenidis.

              Burdakovi sõnul on Põvin väitnud, et jälgis sel aastal hoolega ka Eesti meistriliiga mänge ja õppis meeskondi tundma. "Eks praktikas näeme, kui hästi ta seda teinud on," ütles ta, lisades, et Põvini kui treeneri käekirja kohta ei oska ta esialgu midagi öelda. "Me ei valinud treenerit tema käekirja põhjal, vaid lähtudes sellest, kuhu ta tuleb. Käekiri kujuneb selle koosseisuga, nagu meil õnnestub kokku saada. Sellest peab ta parima välja võtma ning küllap arvestab ta seejuures meie klubi teiste inimestega. Trans pole kunagi vaid kaitsvat jalgpalli mänginud ega oskagi seda. Loodan, et ründav stiil, mis publikulegi meeldib, säilib ka uue treeneriga."

              Kui tavalistel hooaegadel on jaanuaris Narvas testimisel käinud kümneid jalgpallureid paljudest riikidest, siis praegusel koroonaajal sellist luksust lubada ei saa. Mullustest võõrmängijatest on meeskonda jäänud vaid Venemaa poolkaitsja Deniss Poljakov, kelle eelmine hooaeg läks vigastuse ravimise nahka. "Vajame juurde vähemalt viis-kuus mängijat, aga peame tegutsema kindla peale ja kutsuma siia vaid neid, kelle puhul teame nende võimeid," ütles Burdakov. Ta tunnistas, et nii nagu äpardus Transi jaoks mullune hooaeg, pandi aasta tagasi mööda ka võõrmängijate valimisega.

              President sõnas, et vaatamata mullusele ebaedule, kus napilt õnnestus vältida meistriliigast välja langemist, on Transi eesmärk endiselt olla konkurentsivõimeline ka medaliheitluses.

              Voronežist pärit Põvin on kuulunud ka sealse esindusmeeskonna Fakel ridadesse, kelle eest on ta Venemaa kõrgliigas pidanud seitse mängu. Treenerina on ta juhendanud Venemaa madalamates liigades mängivaid meeskondi Liski Lokomotiv ja Penza Zenit.

              Transi peatreeneri koht oli vaba juba eelmise aasta juuni lõpust, mil see töökoht öeldi üles türklasest Cenk Özcanile. Hooaja lõpuni juhendasid meeskonda klubi noortetreenerid Oleg Kurotškin ja Maksim Gruznov.

              Kommentaar


               Instagram

               Twitter

               Eesti Lokomotiv Moskva fännid

               telekavaataja.blogabet.com

               Kommentaar


                Loodetavasti saab jalad alla ja pea jälle püsti ning võime näha tõrjeid nagu ühel kevadhooajal Flora eest. Tööd peaks tal kindlasti jaguma, ei tea, et ta väga lagunema ka kipuks (vrd nt Meeritsa põlvevigastused, Vaikla puus (?), Igoneni asjad jne). Usun, et Narva on hea koht. Edu talle!

                Kommentaar

                Working...
                X