320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Transile küll medalit pole vaja, need lähevad ju Eurosarjas kohe kaotama (kuna kihlveokontoris on enda kaotusele panustatud.)

    Kommentaar


      Algselt postitas zip Vaata postitust
      Transile küll medalit pole vaja, need lähevad ju Eurosarjas kohe kaotama (kuna kihlveokontoris on enda kaotusele panustatud.)
      Algselt postitas zip Vaata postitust
      Valga võiks tulla siis kui nad oma kodumängud Valgas mängiksid, muidu asenduks üks Tallinna mansa teise Tallinna meeskonnaga (juhul kui Kalev välja kukub.)
      Palju Õnne =)

      Kommentaar


        Algselt postitas zip Vaata postitust
        Transile küll medalit pole vaja, need lähevad ju Eurosarjas kohe kaotama (kuna kihlveokontoris on enda kaotusele panustatud.)
        duubeldan!
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Transile medal kindlasti.las ametnikud uurivad neid v2idetavaid kihlvedusid,seni on nad meistriliigas h2sti n2idanud.Mis kihlvedudesse puutub,pole m6tet midagi v2ita kui asit6endeid pole.me v6ime ju foorumis mustata teineteist,aga tulemused n2itavad enamat
          Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

          Kommentaar


            NARVA TRANSAD AHJU

            Kommentaar


              Pronksimeeskonnale kohane publikuarv.

              Kommentaar


                Miks ollakse Narva suhtes nii negatiivsed,kas selle pärast ,et saarlased jalgpalli mängida ei oska?
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  Miks ollakse Narva suhtes nii negatiivsed,kas selle pärast ,et saarlased jalgpalli mängida ei oska?
                  See lause pole loogiline, möh?

                  Kommentaar


                    Niipalju,kui on erinevaid inimesi maamunal,on ka erinevaid suhtumisi-arvamusi.minu jaoks on trans igati sympaatne klubi ja k2in tihti nende kodum2ngudel.igati sympaatne klubi MINU JAOKS
                    Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                      Ja eriti 6nnelik olex,kui Levadia ja Silla j2rel v6taks medali Trans pidup2ev ida-virumaal
                      Siin foorumis on kuidagi ohtlik selliseid asju kirjutada

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                        Siin foorumis on kuidagi ohtlik selliseid asju kirjutada
                        hmm kes v mis mind ohustab?
                        Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                          Niipalju,kui on erinevaid inimesi maamunal,on ka erinevaid suhtumisi-arvamusi.minu jaoks on trans igati sympaatne klubi ja k2in tihti nende kodum2ngudel.igati sympaatne klubi MINU JAOKS
                          Üksi igav ei hakka?
                          Minu jaoks on Trans samaväärne mõne Leningradi või Pihkva kohaliku liiga kamandaga, kes mingi traagilise ajalooirve tõttu on sattunud mängima eesti liigasse. Kurb paratamatus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Üksi igav ei hakka?
                            Minu jaoks on Trans samaväärne mõne Leningradi või Pihkva kohaliku liiga kamandaga, kes mingi traagilise ajalooirve tõttu on sattunud mängima eesti liigasse. Kurb paratamatus.
                            Sama ka Sillamäe.

                            Kommentaar


                              Oh ei pole sugugi igav ja aina l6busamax l2heb see on Teie arvamus
                              Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Üksi igav ei hakka?
                                Minu jaoks on Trans samaväärne mõne Leningradi või Pihkva kohaliku liiga kamandaga, kes mingi traagilise ajalooirve tõttu on sattunud mängima eesti liigasse. Kurb paratamatus.
                                Eks igal ühel omad eelistused.
                                Ajalooliselt on Narva ikka vana Eesti linn, mis tegutses juba 13. sajandil.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X