320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Tundub siiski, et panoraamil nähtav staadion ei ole Kreenholmi staadion.
    Mis staadion siis see Puškini ja Hariduse tn. kõrval on? Mis klubi kasutas staadionit nn. kodanlikus Eestis ja peale Narva vabastamist "fašismiikkest".
    See ongi praegune Kalevi st... Õigemini selle varemed, mille asemele peaks uudiste kohaselt millalgi uus ja tänapäevane kunstmurukompleks tulema. Kunagi 90-ndate alguses mängis isegi koondis seal Balti turniiri.

    Kommentaar


      okei jah väga ilus linn Narva tõesti , nõustun. aga mis puudutab Narva Transi siis minujaoks on see lihtsalt üks suuur küsimärk, klubi on oma kõva 8 aastat pea olnud pildis ja senimaani ei suudeta tuua rahvast staadionile, viimane mäng 20 inimest!!!?? nagu mida putsi nagu, täiesti arulage
      i don t like u u don t like me

      Kommentaar


        Algselt postitas sosku Vaata postitust
        See ongi praegune Kalevi st... Õigemini selle varemed, mille asemele peaks uudiste kohaselt millalgi uus ja tänapäevane kunstmurukompleks tulema. Kunagi 90-ndate alguses mängis isegi koondis seal Balti turniiri.
        Kas see praegune Kalevi staadion oli enne Narva maatasa pommitamist KS Võitleja kasutuses olnud Kreenholmi staadion?

        Kommentaar


          Kuna teemast mööda rääkimiste tõttu on siit oma küsimusele vastust üsna keeruline leida siis küsin kas see brass kes Narva tuli pole oma vigastuse tõttu mängida saanudki ?

          Ahha, leidsin siiski. On kellegil inffi kas hooaja viimased mängud mängib kaasa?

          Kommentaar


            Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
            Kuna teemast mööda rääkimiste tõttu on siit oma küsimusele vastust üsna keeruline leida siis küsin kas see brass kes Narva tuli pole oma vigastuse tõttu mängida saanudki ?

            Ahha, leidsin siiski. On kellegil inffi kas hooaja viimased mängud mängib kaasa?
            Vigastused segavad teda endiselt aga täna on Flora mängul kohal. Kas ta ka mängib, see selgub enne mängu. Järgmisteks mängudeks peaks olema jälle mängukõlblik.
            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Pildid - http://www.mardiphoto.net/?id=3&lowercat=29&lang=est

              Kommentaar


                Palju Õnne JK Narva Transi pallurid !
                Väga tublid, 3 koht
                Rõõm oli näha, et Teie fännidel sallid ja bännerid olemas!

                Igatahes shampuseklaasid lööme Teiega kokku
                Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                Kommentaar


                  sillamäe kaotab ja sa oled nii õnnelik?

                  Kommentaar


                    Mul on V2GA hea meel,et Sillam2e sai h6beda ja Transi s6brad pronksi
                    Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                      Mul on V2GA hea meel,et Sillam2e sai h6beda ja Transi s6brad pronksi
                      kolisid sillamäele ja hakkasid ka narvat armastama? järelikult head mehed, õppind riistad
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Dareth-ajupuue?enda kibestumis n2ita mujal v2lja!
                        Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                        Kommentaar


                          Eeldad natuke liiga palju. Jätsin sulle interpreteerimisruumi ning igaüks võtab asju oma rikutuse tasemel.

                          Aga tõsiselt rääkides: saan aru, et hakkasid Sillamäed fännama pärast sinna kolimist. Kas sul on Transi mängijatega mingi eriline suhe või nende fännidega (keda ma ei ole ise näinud - telekat ma ei vaata ega Narva pole mängu vaatama sattunud)?
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Klubi sympaatne,Ratnikovid mu kodulinnast,Transi f2nnid tuttavad,sympaatne klubi!Mina n2gin t2na Transi f2nne Sillamael..sallid v2rgid :P tore ju,et jalgpall areneb ja f2nnklubisid tekib juurde.
                            Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                            Kommentaar


                              Kas sa ei tahtnud mitte öelad,et tore,et varsti vb Eestlasest fännid välja söödud?
                              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                              Kommentaar


                                HATE ,kas sa oled mu sabarakk?igale mu postitusele vastad kenasti.Ma olen Eestlane ja mul on sygavalt savi mis rahvusest toetaja,m2ngija klubil on! Sulle peab selle p2he taguma,et aru saaksid v?MUL ON YKSTASK6IK ,KAS SA OLED VENE,VALGEVENE,SAKSA,EESTI,AAFRIKA,UKRAINA,LEEDU,K OREA RAHVUSEST p6hiline,et oleks p6nev jalgpall ja sh toetajad.
                                Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X