320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah kitty. ma olen susse sügavalt armunud ja ma lausa jälitan sind,niiet ega ei maksa sillamäel väljas käia enam,eriti veel nüüd kui ööd pimedad ja tänavad on libedad
    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

    Kommentaar


      Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
      HATE ,kas sa oled mu sabarakk?igale mu postitusele vastad kenasti.Ma olen Eestlane ja mul on sygavalt savi mis rahvusest toetaja,m2ngija klubil on! Sulle peab selle p2he taguma,et aru saaksid v?MUL ON YKSTASK6IK ,KAS SA OLED VENE,VALGEVENE,SAKSA,EESTI,AAFRIKA,UKRAINA,LEEDU,K OREA RAHVUSEST p6hiline,et oleks p6nev jalgpall ja sh toetajad.
      Kui sa elad Sillamäel siis sa ei saa eestlane olla. Seal elavad ainult tiblad.

      Kommentaar


        Täiesti jube. Sillamäel on kõik need kanepiga alustanud herosõltlased ka onju, Shermann?

        Kommentaar


          Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
          Täiesti jube. Sillamäel on kõik need kanepiga alustanud herosõltlased ka onju, Shermann?
          Tegelikult oli minu postitus natukene iroonilise alatooniga.

          Heroiinisõltlaste kohta ma ei oska midagi öelda.

          Kommentaar


            Tra mida te norite siin kõik. Paistab, et Flora fännid on maru rahvuskangelased. Ja Shermann, ise oled sa tibla.

            Edit: No kui iroonia, siis pole midagi teha.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Praegu karikamängus FCF koduka järgi mängib keegi Taar Transi eest: Mis nipiga? Kuskil nimekirjas teda ei leia ....

              Kommentaar


                Algselt postitas van der Sarjas Vaata postitust
                Praegu karikamängus FCF koduka järgi mängib keegi Taar Transi eest: Mis nipiga? Kuskil nimekirjas teda ei leia ....
                laupäeva hommik, ilmselt näpukas. 7 peaks tarassenkov olema. levadial kah keegi saalerma koosseisus.

                Kommentaar


                  Ratnikovi asemel jätkab Bondarenko
                  Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                  Kommentaar


                    Kuhu Ratnikov siis läheb?
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Kuhu Ratnikov siis läheb?
                      Ta on vaba agent ja on kõikidele pakkumistele avatud.
                      Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                      Kommentaar


                        Mnjah, tundub, et Burdakov ei olnud ikkagi väga rahul Ratnikovi tööga. Minuarust võttis Trans selle koosseisuga maksimumi, mis võtta andis.

                        No ja nüüd muidugi lahkuvad ka Ratnikovi pojad tõenäoliselt, Tarassenkovi seostatakse Sillamäega. Ühesõnaga, Bondarenkol küll kerge olema ei saa.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Mnjah, tundub, et Burdakov ei olnud ikkagi väga rahul Ratnikovi tööga. Minuarust võttis Trans selle koosseisuga maksimumi, mis võtta andis.

                          No ja nüüd muidugi lahkuvad ka Ratnikovi pojad tõenäoliselt, Tarassenkovi seostatakse Sillamäega. Ühesõnaga, Bondarenkol küll kerge olema ei saa.
                          Samas Bondarenko lahkus ju keset hooaega Transist Soome.Siis oli mingi aeg töötu. Ja nüüd tagasi Transis
                          Osad mängijad on juba lepinguid pikendanud ja osad mõtlevad veel
                          Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                            Samas Burdakov lahkus ju keset hooaega Transist Soome.Siis oli mingi aeg töötu. Ja nüüd tagasi Transis
                            Osad mängijad on juba lepinguid pikendanud ja osad mõtlevad veel
                            Sinu jutust järeldub, et Ratnikov oligi mõeldud ühe-aasta projektina?

                            Aga ega Transil midagi kergemaks küll ei lähe. Ida-Virumaa kontekstis on Sillamäe vist mängijatele juba atraktiivsem valik kui kauaaegne lipulaev Trans.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Sinu jutust järeldub, et Ratnikov oligi mõeldud ühe-aasta projektina?

                              Aga ega Transil midagi kergemaks küll ei lähe. Ida-Virumaa kontekstis on Sillamäe vist mängijatele juba atraktiivsem valik kui kauaaegne lipulaev Trans.
                              Taibukas oled
                              Oligi " ühe-aasta projekt "
                              Kui too inglane meile ei tule võiks ju Ratnikov meile tulla
                              ta häää treener ju
                              Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                Sinu jutust järeldub, et Ratnikov oligi mõeldud ühe-aasta projektina?

                                Aga ega Transil midagi kergemaks küll ei lähe. Ida-Virumaa kontekstis on Sillamäe vist mängijatele juba atraktiivsem valik kui kauaaegne lipulaev Trans.
                                Ratnikovil oligi Transiga vaid ühe aastane leping.Eks paistab mis mees edasi tegema hakkab
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X