320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Peaaegu: 19.01.15, 16:08



    ma tänan! siis ütleme et 45 päeva tagasi jah kasutasin enam ei kasuta!

    2 zelee: Pärnus väravavahtidega kõik korras peab olema

    Kommentaar


      Mina ei saa nähtusest nimega Alex Scheperin enam absoluutselt aru. Что за хуйня, Лёха?

      Kommentaar


        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
        Mina ei saa nähtusest nimega Alex Scheperin enam absoluutselt aru. Что за хуйня, Лёха?
        Ah ära muretse, küll varsti uue ringiga tagasi tuleb. Ei ole see esimene kord tal.
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Kuhu on kadunud Irie?

          Kommentaar


            Tänase Postimehe artikli põhjal on Transi eelarve umbes 250 000€. Infonetil samal ajal 200 000€. Minu jaoks oli see küll üllatus. Oleks pakkunud pigem vastupidiseid summasid. Kas Transi eelarve on võrreldes viimase hooajaga suurenenud seoses sellega, et soovitakse tagasi tugevate hulka või on see koguaeg samasuguses suurusjärgus olnud?

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Tänase Postimehe artikli põhjal on Transi eelarve umbes 250 000€. Infonetil samal ajal 200 000€. Minu jaoks oli see küll üllatus. Oleks pakkunud pigem vastupidiseid summasid. Kas Transi eelarve on võrreldes viimase hooajaga suurenenud seoses sellega, et soovitakse tagasi tugevate hulka või on see koguaeg samasuguses suurusjärgus olnud?
              Kui ma õigesti mäletan, siis oli paar-kolm aastat tagasi Transi eelarve isegi üle 300 000 euro.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas tannn Vaata postitust
                Kuhu on kadunud Irie?
                Tõsine vigastus.

                Aga kui Infoneti 200 000-st eelarvest rääkida, siis ma ei kujuta ette, kuidas nad sellise summaga opereerivad. Tundub teoorias võimatu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Aga kui Infoneti 200 000-st eelarvest rääkida, siis ma ei kujuta ette, kuidas nad sellise summaga opereerivad. Tundub teoorias võimatu.
                  Ma arvan, et Infoneti eelarve on reaalsuses suurem kui see 200 000 eurot, mis koos duubelmeeskonnaga välja öeldakse. Pelgalt Manucho eest saadi juba taoline summa.
                  Newton Heath 1878

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Aga kui Infoneti 200 000-st eelarvest rääkida, siis ma ei kujuta ette, kuidas nad sellise summaga opereerivad. Tundub teoorias võimatu.
                    Ei pruugi, kui suurema palgalised mängijad näiteks Infonet AS palgal on või makstakse miinimumi FC-s ja põhipalk tuleb AS-ist. Peaks JOKK olema, ülejäänud rahaga opereeritakse jooksvate kuludega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                      Ei pruugi, kui suurema palgalised mängijad näiteks Infonet AS palgal on või makstakse miinimumi FC-s ja põhipalk tuleb AS-ist. Peaks JOKK olema, ülejäänud rahaga opereeritakse jooksvate kuludega.
                      Mis mõttes JOKK? Kui UEFA sellise süsteemi avastab, siis ootaks lääne keskmist klubi ilmselt suurem jama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas peters Vaata postitust
                        Mis mõttes JOKK? Kui UEFA sellise süsteemi avastab, siis ootaks lääne keskmist klubi ilmselt suurem jama.
                        Skandinaavias on ju populaarne, et mängijatel on n-ö "omad sponsorid" kes neile palka maksavad. Kas selleks on kohalikud farmerid, kalastusettevõtted vms. Guugeldades leiab ka kes Raio sponsor oli nt, see info on täiesti netis olemas. Ma kõiki UEFA palgamaksmisnõudeid ei tea aga kindlasti on seal mingisugused punktid mida saab ära kasutada.

                        Küsimus on ainult kas nad peavad olema siis oma sponsori juurde ka töölepinguga vormistatud või ei, siis on küsimus veel lepingutüüpidest, täis- ja poolprofi lepingud jne. Ehk on satsis ka keegi mängija amatöörlepinguga seotud mis lubab neil klubist lahkuda aga senikaua maksab raha mängijale ikkagi Infonet As, sest tegemist on amatööriga ja elada ka vaja.

                        Ma arvan et skeemitasvõimalust seal on või on isegi Infonet ASi ametliku palgamaksmine täiesti ok tegevus.

                        Kommentaar


                          Transi eelarve on ainult palkade maksmiseks. taristu klubil on tasuta kasutuses. Suurim palganumber jääb kõvasti 1000 EUR alla. Palgalisi mängijaid palju ka pole.

                          2 dareth - kui soccerneti foorum ei saa bänni jagada siis on küll kõrgemaid instantse kus seda jagatakse

                          Tulevikus kõigile I-V jalkat puudutavatele küsimustele on pädev vastata R.Nõu, ei tea mis ta kasutajanimi siin foorumis, aga mu teada on ta siin täitsa olemas

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                            Transi eelarve on ainult palkade maksmiseks. taristu klubil on tasuta kasutuses. Suurim palganumber jääb kõvasti 1000 EUR alla. Palgalisi mängijaid palju ka pole.
                            Peale palkade on ju vaja välismängudel käia ning varustust. Kõik arved lähevad otse sponsoritele?
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dareth Vaata postitust
                              Peale palkade on ju vaja välismängudel käia ning varustust. Kõik arved lähevad otse sponsoritele?
                              pmst nii see ongi. välismängudel käimiseks on üldse peasponsoril ehk klubi omanikul on kõik vahendid olemas - juht-buss-kütus - Narva Auto AS ju

                              Kommentaar


                                Daugava Riga'st tuleb uut täiendust ründeliinis
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X