320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
    küllap üks suurest kolmiku meeskonnast osta alex dubõkini endale.
    Dubõkin on korra juba Flora süsteemis liikund, vaevalt küll et ta tagasi läheb

    Kommentaar


      Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
      Dubõkin on korra juba Flora süsteemis liikund, vaevalt küll et ta tagasi läheb
      Kes teab mis tuju Floral on... Kui nad tahavad, eks nad siis ka saaksid. Loodan et jääb märkamata neil ta, sest Dubõkin on tõesti hea mängija :P

      Kommentaar


        dubõkinil on ikka päris hea tehnika..see flora vasak kaitsja ei saand üldse hakkama 1 poolajal alles siis kui bärengrub talle appi tuli rahunes dubõkin, lootust andev mängija ja hea triblaja

        Kommentaar


          Algselt postitas eestimees Vaata postitust
          dubõkinil on ikka päris hea tehnika..see flora vasak kaitsja ei saand üldse hakkama 1 poolajal alles siis kui bärengrub talle appi tuli rahunes dubõkin, lootust andev mängija ja hea triblaja
          Muuseas, mitte ainult... Vladislav Ivanov ja Dubõkin palju vahetavad kohti. Aegajalt võib neid segaminigi ajada :P suhteliselt sarnase mängustiiliga need, aga Dubõnikil suht metsik kauglöök

          Kommentaar


            Homme on siis mäng Maagiga, kuhu ma kavatsen minna Loodetavasti tõmbame neil naha üle kõrvade
            Go Trans !

            Kommentaar




              Kommentaar


                nii see lumi seal pesitsebki

                mainiks siis veel nii palju, et hetkel sajab lund nii palju, et ma tõsiselt kahtlen kas homme saab mängu pidada

                Kommentaar


                  Algselt postitas manpe Vaata postitust
                  nii see lumi seal pesitsebki

                  mainiks siis veel nii palju, et hetkel sajab lund nii palju, et ma tõsiselt kahtlen kas homme saab mängu pidada
                  Ega keegi ei tea mis kellaks selgub kas täna tuleb lahing või ei?

                  Kommentaar


                    Nii tundub, et mäng toimub täna siiski kell 14.00 ja asukohaks Kreenholmi staadion.

                    Kommentaar


                      Ja mei kurvastuseks peab mainima ,seis on juba 4-1 . Narva paneb vist ikkagi hõbeda kotti. Levadia on viimane lootus aga .... peale viimaste päevade sõnasõda mängib Levadia lihtsalt noortega ja ongi kõik.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Trans on selline tore klubi kes oskab talle kättemängitud trumbid kõik ilusti maha mängida.
                        Nii et põnevust veel jätkub.

                        Kommentaar


                          5-1 61. Aleksandr Dubõkin
                          tulevik on tunni aja pärast

                          Kommentaar


                            Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                            5-1 61. Aleksandr Dubõkin

                            Lõppseis siis 6:1
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              õnnitlused narvakatele 2 koha eest.
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Super !
                                mitu mitu aastat 4-ndal kohal, siis järsku kolmas, ja nüüd teine Järgmine hooaeg siis meistriks
                                Keegi teab suur see auhinnaraha on hõbedale ? Et kui mingi suurem summa, siis võiks soetada paar tegijat ning võimaluse korral ka staadionit korrastada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X