320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Levadia siia mingid Ukraina pässid tõi ja kogu Eesti jalgpalliüldsusel suud ja silmad täis valetas nende eelnevate klubilise kuuluvuse kohta. See lugu on märksa uuem.
    niisama huvi pärast, et mida selline vale annab? need juhtumid pole ju võrreldavad. ka mitte tähtsuselt ja kaalukuselt. või olen ma millestki valesti aru saanud?
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      üks asi on kahtlus teine on otsene süüdistamine.kas olid olemas reaalsed tõendid et tegemist oli tevalte tellimus tööga???
      Kui toimuks praegu intsident, kus mingid kandid lendaks tänase kohtuniku juurde ja peksaks ta oma perekonna ees läbi, et ta vilistaks Transi kasuks. Kasuta oma kujutlusvõimet, mis siis juhtuks. Kogu Soccernet (ja mitte ainult) oleks kisa täis, et Flora on mingi maffiapesa ja tuleks likideerida meistrivõistlustelt.

      Mis huvid said tollal neil Vene jõmmidel üldse olla? Paku parem versioon.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Kui toimuks praegu intsident, kus mingid kandid lendaks tänase kohtuniku juurde ja peksaks ta oma perekonna ees läbi, et ta vilistaks Transi kasuks. Kasuta oma kujutlusvõimet, mis siis juhtuks. Kogu Soccernet (ja mitte ainult) oleks kisa täis, et Flora on mingi maffiapesa ja tuleks likideerida meistrivõistlustelt.
        aint, et internet oli napilt leiutatud
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          aint, et internet oli napilt leiutatud
          Just nimelt. Polnud selliseid virtuaalseid kihlveokontoreid ega midagi. Küsime siis uuesti, mis huvid neil Vene jõmmidel siis üldse olla said, et nad nii andunult Tevalte võitu ihkasid?
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            niisama huvi pärast, et mida selline vale annab? need juhtumid pole ju võrreldavad. ka mitte tähtsuselt ja kaalukuselt. või olen ma millestki valesti aru saanud?
            Kui ühe klubi fänn süüdistab teist klubi pettuses, kui enda klubil pole ka sellega minevikus hiilata olnud, siis on see õigel kohal.

            100 krooni vargal pole mõtet küll kedagi süüdistada 1000 krooni varguses.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Kui ühe klubi fänn süüdistab teist klubi pettuses, kui enda klubil pole ka sellega minevikus hiilata olnud, siis on see õigel kohal.

              100 krooni vargal pole mõtet küll kedagi süüdistada 1000 krooni varguses.
              riivas see siis su õigustunnet? siiani ei saa aru kahjuks su poindile.
              kui levadia valetas oma mängijate klubide kohta, siis mis oleks juhtunud? tänu sellele oleks võitnud meistrilliga või? või oleks rohkem sponsoritelt pappi saanud või? või oleks rohkem rahvast mängudele tulnud? või mida?

              huvide konflikt on igal juhul väga tõsine asi
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Just nimelt. Polnud selliseid virtuaalseid kihlveokontoreid ega midagi. Küsime siis uuesti, mis huvid neil Vene jõmmidel siis üldse olla said, et nad nii andunult Tevalte võitu ihkasid?
                ma nägin ühes dokis, et allilma üheks vanimaks ja pidevamaks tuluallikaks on kihlveod. siiamaani. ja püänt sulle ka - need pole internetiga seotud.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Kui ühe klubi fänn süüdistab teist klubi pettuses, kui enda klubil pole ka sellega minevikus hiilata olnud, siis on see õigel kohal.

                  100 krooni vargal pole mõtet küll kedagi süüdistada 1000 krooni varguses.
                  vahva loogika. Alarikh vastutab oma lemmikklubi tegude eest või?

                  ühe sahkerdamised ei muuda teise omi olematuks.

                  (kui mu lemmikvanaonu kunagi hektari maad varastas, siis mul on endiselt õigus kedagi mõrvas süüdistada, ju nöu)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    ma nägin ühes dokis, et allilma üheks vanimaks ja pidevamaks tuluallikaks on kihlveod. siiamaani. ja püänt sulle ka - need pole internetiga seotud.
                    ja seepärast on need muide Brasiilias keelatud. isegi bingot ei tohi seal mängida
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                      vahva loogika. Alarikh vastutab oma lemmikklubi tegude eest või?

                      ühe sahkerdamised ei muuda teise omi olematuks.
                      See, kas Tevalte eemaldada või mitte, toimus minu mäletamist mööda hääletuse teel ja Pohlak oli seal väga vaikne tegelane tollal. Võib olla sa mäletad paremini.

                      Küsimus seisneb selles, et kas sellise intsidendi juhtumisel on selline karistus õigustatud või ei? Minuarust oli see toona õigustatud. Teie arust võib-olla ei olnud, no mis nüüd siis teha. Mina ja sina ja keegi teine ei otsusta ju tegelikult midagi, meie avaldame vaid arvamust.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        ja seepärast on need muide Brasiilias keelatud. isegi bingot ei tohi seal mängida
                        LOL. karta võib, et seal on neil suurimad kasumid siis.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Oletame, et EJL poleks sellele kuidagi reageerinud ja Tevalte oleks meistriks tulnud. Küsimus, et kui teie arust on praegu Flora selle aasta tiitlil halb mekk juures, mis siis veel Tevalte tiitlist saanud oleks? Kas see poleks üldse signaaliks olnud mingitele idamaalastele, et selline käitumine on täiesti okei ja sellised intsidendid poleks ka hiljem juhtunud?

                          Mina ei väidagi, et Tevalte sellega kuidagi seotud oli, mina pole mingit juurdlust läbi viinud. Kuid väga kummaline mulje sellest kõrvaltvaatajana jäi. Kas Tevalte üldse toona protestis selle otsuse peale? (mina isiklikult ei suuda meenutada)
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            LOL. karta võib, et seal on neil suurimad kasumid siis.
                            pigem asi selles, et see hasartmängudega kaasnev kuritegevus oleks niivõrd suur, kuna ka Brasiilia on niivõrd suur, et "odavam" on asi lihtsalt üldse ära keelata. Brasiilias nad ei suuda ju kontrollida isegi oma getosid e. favelasid, mis toimivad nagu riik riigis. Politsei teeb sinna reide ainult koos sõjaväega, sest muidu killitaks nad lihtsalt juba sisenedes ära. ja kõik operatsioonid käivad välgukiirusel, et maffia ei jõuaks organiseeruda. aga mida teha? pea igal tänavalapsel on relv käes.

                            sorri OT eest
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Oletame, et EJL poleks sellele kuidagi reageerinud ja Tevalte oleks meistriks tulnud. Küsimus, et kui teie arust on praegu Flora selle aasta tiitlil halb mekk juures, mis siis veel Tevalte tiitlist saanud oleks? Kas see poleks üldse signaaliks olnud mingitele idamaalastele, et selline käitumine on täiesti okei ja sellised intsidendid poleks ka hiljem juhtunud?
                              Loe vähem Pohlakut ja tema häälekandjaid


                              Aga see minevikus kemplemine on ju suht mõttetu tegevus, ega siis sellega kellegi arvamust või ajalookäsitlust enam muuda. On mis on ja oli mis oli, kõigile jääb niikuinii oma arvamus. Seda enam, et asi toimus tuhat aastat tagasi ja detaile ei mäleta ilmselt ka asjaosalised ise
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Loe vähem Pohlakut ja tema häälekandjaid
                                Millistele häälekandjatele sa viitad? Oleks täitsa huvitav teada.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X