320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    siin Eestis vist sellist asja ei teata nagu "huvide konflikt" ju vist peab veel minema 20 aastat mööda

    Jalgpalliliidu president on samaaegselt klubi president. rahvusliku jalgpalliliiga tegevjuht mängib samal ajal meistriliigat ühe klubi eest jne.

    mida veel?
    Näiteks kossus on üks teatud mees loobunud liitu tööle asudes ML-s kossu mängimisest.

    Kommentaar


      Olen ma ainuke kellel Flora-Transi ülekanne hetkel Kalev Spordis seisab?

      Kommentaar


        Algselt postitas zip Vaata postitust
        Olen ma ainuke kellel Flora-Transi ülekanne hetkel Kalev Spordis seisab?
        Noup.......... ja mitte praegu vaid algusest peale,mängu pole näidatudki ..
        >>

        Kommentaar


          No super siis...

          Kommentaar


            Algselt postitas zip Vaata postitust
            No super siis...
            mul siin tartus on küll mäng algusest lõpuni ilusti käinud....

            narva lõi 6ndal minutil pendlast värava ja juhib. flora kaitseliin RebEneB siit ja sealt.

            Kommentaar


              Algselt postitas 17 Vaata postitust
              Mis valemiga ei tohi?
              sulad vaikselt seltskonda?

              Kommentaar


                Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                mul siin tartus on küll mäng algusest lõpuni ilusti käinud....

                narva lõi 6ndal minutil pendlast värava ja juhib. flora kaitseliin RebEneB siit ja sealt.
                jõhvis on vaid pilt mängualgusest, kõik väljakul, palligi pole lahti löödud, ja siiamaani seisab.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zip Vaata postitust
                  jõhvis on vaid pilt mängualgusest, kõik väljakul, palligi pole lahti löödud, ja siiamaani seisab.
                  Kesk-Eestis sama lugu. Täna polnud võimalik staadionile jõuda ja nüüd ei näe ka telekast mängu.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                    mul siin tartus on küll mäng algusest lõpuni ilusti käinud....

                    narva lõi 6ndal minutil pendlast värava ja juhib. flora kaitseliin RebEneB siit ja sealt.
                    mis seisua lõppes siis. o_O

                    Kommentaar


                      mnjah, mis mõttega siis üldse mänguaega nihutati kui pilt enamikeni (?) ei jõua.

                      Kommentaar


                        Mul siin Võrumaal käib juba 90+ minutid,olge nüüd,mis te arvate et piirkonniti on mõnel mehel pilt ees ?Kalev meedia sai jälle ühe pasaga maha mis muud!

                        Kommentaar


                          minul küll viljandimaal korralik otsepilt 27min käib
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            loodan südamest, et trans vajutab piidritel näo mutta.

                            Kommentaar


                              nojah, eks ta siis kuidas kuskil ole. mis seis on siis? 1:0 endiselt?

                              Kommentaar


                                peaks jah , siin all pool live http://www.fcflora.ee/index.php?lang...153f04037c8423
                                NARVA JK TRANS - TALLINNA FC FLORA 1:0 HETKESEIS
                                >>

                                Kommentaar

                                Working...
                                X