320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
    aga toredam oleks ju kuulda mõnest Euroopa Liidu mängijast kui vene kodanikust keda kohtab meie liigas niigi
    Meie liigas on tegelikult kõigest 7 vene kodakondsusega mängijat, aga ma saan aru mida sa mõtled ja olen sinuga nõus.
    Algselt postitas aanvaller
    raamatud on pededele!

    Kommentaar


      Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
      Just nimelt. Budulojus ütles õigesti, ja siit ka nüüd fakt:
      Trans palkab vene keelt viljelevaid mängijaid ainult selle tõttu, et peatreener ei oska muid keeli peale vene keele. ja see on selle treeneri suur nõrkus minu meelest.
      täiesti vale, Ratnikov oskab ka hästi eesti keelt, vaata, näiteks, intervjuud pärast kaotust Levadiale (viimane voor)

      Kommentaar


        Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
        Just nimelt. Budulojus ütles õigesti, ja siit ka nüüd fakt:
        Trans palkab vene keelt viljelevaid mängijaid ainult selle tõttu, et peatreener ei oska muid keeli peale vene keele. ja see on selle treeneri suur nõrkus minu meelest.
        Nagu Tuneesia kuulsaim jalgpallur juba praktiliselt ütles, siis minu meelest on sinu suur nõrkus see, et sa võtad sõna koha peal, kus sa mitte midagi ei tea!

        Kommentaar


          Eesti keelt ta nüüd küll ei oska. Raudselt saadetakse talle mingid intervjuu küsimused juba ette ära, et kodus sõnaraamatut lappida saaks
          Suht liginal-loginal see eesti keel tal igatahes tuleb.
          Aga noh, treenerina on ta hea ja ei tasu edasi vaielda sel teemal, lihtsalt sooviks rohkem eestimeelsemaks meie liigat muuta

          Kommentaar


            Raika eesti keel on täiesti korralik, oma uitmõtetele tõepõhja otsimiseks ei tasuks päris jama ka ikka raiuda.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Mitu korda olen Raikaga rääkinud, kunagi pole ta ühegi küsimusega hätta jäänud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
                Eesti keelt ta nüüd küll ei oska. Raudselt saadetakse talle mingid intervjuu küsimused juba ette ära, et kodus sõnaraamatut lappida saaks
                Suht liginal-loginal see eesti keel tal igatahes tuleb.
                Aga noh, treenerina on ta hea ja ei tasu edasi vaielda sel teemal, lihtsalt sooviks rohkem eestimeelsemaks meie liigat muuta
                Kas sa üldse oled kuulnud teda rääkimas?
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
                  Eesti keelt ta nüüd küll ei oska. Raudselt saadetakse talle mingid intervjuu küsimused juba ette ära, et kodus sõnaraamatut lappida saaks
                  Suht liginal-loginal see eesti keel tal igatahes tuleb.
                  Aga noh, treenerina on ta hea ja ei tasu edasi vaielda sel teemal, lihtsalt sooviks rohkem eestimeelsemaks meie liigat muuta
                  Sa oled vist marsi elanik.

                  Kommentaar


                    Mida siin ajatakse et Ratnikov ei oska eesti keelt? No mis jutt see on? Bordakovist ma ei tea aga raikal on väga puhas eesti keel, võibolla on su kõrvad mingisuguse sitaga kaetud?

                    ja pealegi hea et ültse oskab.

                    Kommentaar


                      Hybrid kuule, kas sa üldse ratnikovi kunagi näinud oled?

                      1.04 pealt vaata ja otsusta ise kas talle saadetakse küsimused või mitte.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Ok, jääme siis selle peale, et ta oskab eesti keelt. Ärme vaidle enam Liialdasin tõesti, et üldse eesti keelt ei oska.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
                          Aga noh, treenerina on ta hea ja ei tasu edasi vaielda sel teemal, lihtsalt sooviks rohkem eestimeelsemaks meie liigat muuta
                          njh, kui nyyd vaadata meeskondade nimekirju ja selle hooaja eelsete uute mängijate sisseostmisi, siis ei paista sealt kuidagi kohe silma,et liiga muutux eestimeelsemax

                          Kommentaar


                            Mõtlesin rohkem kõike Venemaaga seonduva puhastamist

                            Masendav oli kuulda, kuidas Sillamäel on täna Venemaa võidupüha (või mis neil seal on) puhul kõik lilli ja mingeid linte täis

                            Kommentaar


                              Suurfavoriit (nagu hooaja algul räägiti) on päris madalale langenud, ei saada isegi oma nooremast vennast jagu.
                              LFC

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
                                Mõtlesin rohkem kõike Venemaaga seonduva puhastamist

                                Masendav oli kuulda, kuidas Sillamäel on täna Venemaa võidupüha (või mis neil seal on) puhul kõik lilli ja mingeid linte täis
                                Venemaa , Brasiilia, mis vahet sel on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X