320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Tüübid ise võtsid ühendust ju Floraga.
    Jah, see on sama hea vastus kui see, et Pohlak ei kanna vesti. Bullshit.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
      Tüübid ise võtsid ühendust ju Floraga.
      Paistab siiski olevat pikem eellugu:
      http://soccernet.ee/artikkel/flora-j...gionari-minema

      "Uue keskkaitsja peame kindlasti leidma," kinnitas Flora spordidirektor Norbert Hurt Postimehele. Flora proovis oma rivaali Nõmme Kalju ridadest Henrik Pürgi üle meelitada, aga see ei õnnestunud. "Antud juhul see teema meile huvi ei pakkunud ja sisuliste läbirääkimisteni me ei jõudnudki," kommenteeris olukorda Kalju president Kuno Tehva.

      3. veebruar 2018
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        juojup. Ainult ühepoolne värk.
        Huvi oli vast ikka mõlemapoolne. Kui oleks vaja vaid mängijatepoolset huvi, siis läheksid kõik Florasse. Ka Hunt soovis ju esmalt Florasse minna, kui ma ei eksi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
          No Pürg on ikka suht-koht põhimees. Sinjavski hooaja alguses pigem pingil aga viimased neli mängu kui ta protokollis oli siis samuti põhis. Vähene mänguaeg siin vaevalt põhjuseks on.
          Saan ma õigesti aru et otsene kahju Kaljule on tänaseks juba tehtud, kui 2 enamvähem põhimehest KTM'i esindusvõistkonnas ei mängi? Hetkel 15/36 st mängitud ja vahe 2p Kalju kasuks.

          Ootaks Aivar Pohlaku selget kommentaari.
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            küll see huvi ikka mõlemapoolne peab sellisel juhul olema, teisiti ju ei saagi. aga natuke loogilist mõtlemist rakendades on esimene küsimus: kui Flora juba talvel Pürgi kohta küsimas käis, kas siis Kalju ei pakkunudki talle kohe omalt poolt lepingupikendust? nad pidid ju väga hästi teadma, et tal leping lõpeb ja see kuue kuu reegel pole ka kellelegi mingi ootamatus.

            ja kui pakkusid ning Pürg selle tagasi lükkas, ju tal siis olid oma põhjused. tema valik, tema õigus. mis omakorda tekitab küsimusi, et miks ta ei peaks tahtma Kaljus jätkata, kui minuteid justkui natuke ikka jagus. samamoodi tahtis Sinjavski lihtsalt minema, olgu Viljandisse või Florasse. jällegi lihtne küsimus - miks? miks ühest ja samast klubist noormängijad ridamisi lahkuvad?
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Millegipärast sai ka Kuusk kohe koondisekutse, kui oli Florasse läinud. Mulle jääbki tunne, et koondis ongi peenraha, millega kaubeldakse, kui on vaja. Võim, raha, koondis – kui ühel on välja panna need kolm komponenti, siis see ületab meie väikese klubi võimalused,» sõnab Tehva.

              Pohlakud on ausad vennad ja koondisesse pääsemiseks on kõigi jaoks võrdsed võimalused.

              Kommentaar


                Tehval ju vastus lihtne võtta järgmiseks hooajaks: FCINK Levadia!
                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Millegipärast sai ka Kuusk kohe koondisekutse, kui oli Florasse läinud. Mulle jääbki tunne, et koondis ongi peenraha, millega kaubeldakse, kui on vaja. Võim, raha, koondis – kui ühel on välja panna need kolm komponenti, siis see ületab meie väikese klubi võimalused,» sõnab Tehva.

                  Pohlakud on ausad vennad ja koondisesse pääsemiseks on kõigi jaoks võrdsed võimalused.
                  Kuusk mängis 2017 pool aastat Tarvas ja siis istus pool aastat Kalju pingil (üks mäng ja 90 minutit), kas selle pealt oleks pidanud kutsuma?

                  esimese kutse sai aasta pärast Floraga liitumist ehk 2018 kevadel. kui see on tõepoolest "kohe"...
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Kaua olen vaiki olnud, aga kuna antud teema ikkagi piisavalt kirgi kütab, siis olen sunnitud ka mõne sõna sekka lisama. Ei hakka salgama ega ole kunagi ka salanud, et Kaljus on palju asju, mis saaksid ja lausa peaksid olema nii professionaalsemad kui ka inimlikumad. Fakt on see, et kaks Kalju jalgpallurit leidsid taas, et nende endi jaoks oleks kasulikum kui nad jätkaksid oma teed Floras. Olgu need põhjused majanduslikud, lootus saada paremasse keskkonda või sinisilmne muinasjuttude uskumine. Kui Sinjavski liikumisest saab veel kuidagimoodi aru, siis sellist reeturlikkust Pürgi poolt on raske mõista, veel vähem andestada. Panna teadlikult oma kasvatajaklubi seoses KTM reegliga ülimalt keerulisse olukorda, kuigi sind on hoitud selles klubis maakeeli öeldes kui sitta pilpa peal, sest oma oskustega ei oleks sa kunagi väärinud nii palju minuteid, nagu sa oled saanud.

                    Kõigest ei saa päris avalikult rääkida, aga mind ikkagi väga huvitab, kas lisaks eetilisele poolele on need üleminekud ka seaduslikud. Ja peamine küsimus, kas Flora vajab neid mängijaid? Otseselt mitte. Kas seoses "sama organisatsiooni" reegliga nõrgendab see oluliselt konkurenti? Kahtlemata. See meenutab veidi aega kui ma olin 10-aastane ja mängisin Fifat ning et suurendada oma võiduvõimalusi, siis ostsin vastasmeeskonnalt kõik parimad mängijad ära. Lisaks nendele kahele noormehele ja varasemalt juba liikunud mängijatele on Flora tundnud huvi ka teiste Kalju KTM-de vastu. Miks? Kas Kalju ei pidanud olema see meeskond, kus noortetöö ja nendesse suhtumine on alla igasugust arvestust, samas kui Flora on igas mõttes esirinnas? Et palju neid mängijaid siis Flora esindusdressi kannab, kes väikese poisina Lillekülla trenni läksid või mis signaali see praegustele oma noormängijatele annab?

                    Nii hädasti oli seda Kuuske vaja ja väga hea Eesti jalgpallile, et ta "ära päästeti", aga nüüd ei kannata enam suurtes mängudes isegi peale panna. Ainsalust oleks pidanud saama juba hetkel eelduste poolest Eesti koondise põhimees, hetkel on ta täielikult persekeeratud naljanumber. Pärnumaalt toodi Eesti kontekstis arvestatava summa eest Lukka. Mitu mängu on see hooaeg? Eesti üks erinäolisemaid oma kasvandikke Riibergi ei lastud tänavu laenule ja ta jääbki istuma. Kus nüüd see inimlikkus ja noortest hoolimine on? Ja vastus on, et see ongi jalgpall ning mängijatele midagi garanteerida on keeruline, sest üle 14 mängija ühes kohtumises kasutada ei saa.

                    Ma olen pettunud, sest minu silmis kaotas Eesti jalgpall taas osakese sellest vähesest läbipaistvusest ja usaldusväärsusest, mis tal alles oli. Ma olen pettunud, et Kalju ei ole suutnud oma kasvandikes tekitada patriotismi, et nad ei oleks nii lükata-tõmmata kusikud ja ma olen pettunud endas, et see kõik mulle jätkuvalt nii palju korda läheb.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Kaua olen vaiki olnud, aga kuna antud teema ikkagi piisavalt kirgi kütab, siis olen sunnitud ka mõne sõna sekka lisama. Ei hakka salgama ega ole kunagi ka salanud, et Kaljus on palju asju, mis saaksid ja lausa peaksid olema nii professionaalsemad kui ka inimlikumad. Fakt on see, et kaks Kalju jalgpallurit leidsid taas, et nende endi jaoks oleks kasulikum kui nad jätkaksid oma teed Floras. Olgu need põhjused majanduslikud, lootus saada paremasse keskkonda või sinisilmne muinasjuttude uskumine. Kui Sinjavski liikumisest saab veel kuidagimoodi aru, siis sellist reeturlikkust Pürgi poolt on raske mõista, veel vähem andestada. Panna teadlikult oma kasvatajaklubi seoses KTM reegliga ülimalt keerulisse olukorda, kuigi sind on hoitud selles klubis maakeeli öeldes kui sitta pilpa peal, sest oma oskustega ei oleks sa kunagi väärinud nii palju minuteid, nagu sa oled saanud.

                      Kõigest ei saa päris avalikult rääkida, aga mind ikkagi väga huvitab, kas lisaks eetilisele poolele on need üleminekud ka seaduslikud. Ja peamine küsimus, kas Flora vajab neid mängijaid? Otseselt mitte. Kas seoses "sama organisatsiooni" reegliga nõrgendab see oluliselt konkurenti? Kahtlemata. See meenutab veidi aega kui ma olin 10-aastane ja mängisin Fifat ning et suurendada oma võiduvõimalusi, siis ostsin vastasmeeskonnalt kõik parimad mängijad ära. Lisaks nendele kahele noormehele ja varasemalt juba liikunud mängijatele on Flora tundnud huvi ka teiste Kalju KTM-de vastu. Miks? Kas Kalju ei pidanud olema see meeskond, kus noortetöö ja nendesse suhtumine on alla igasugust arvestust, samas kui Flora on igas mõttes esirinnas? Et palju neid mängijaid siis Flora esindusdressi kannab, kes väikese poisina Lillekülla trenni läksid või mis signaali see praegustele oma noormängijatele annab?

                      Nii hädasti oli seda Kuuske vaja ja väga hea Eesti jalgpallile, et ta "ära päästeti", aga nüüd ei kannata enam suurtes mängudes isegi peale panna. Ainsalust oleks pidanud saama juba hetkel eelduste poolest Eesti koondise põhimees, hetkel on ta täielikult persekeeratud naljanumber. Pärnumaalt toodi Eesti kontekstis arvestatava summa eest Lukka. Mitu mängu on see hooaeg? Eesti üks erinäolisemaid oma kasvandikke Riibergi ei lastud tänavu laenule ja ta jääbki istuma. Kus nüüd see inimlikkus ja noortest hoolimine on? Ja vastus on, et see ongi jalgpall ning mängijatele midagi garanteerida on keeruline, sest üle 14 mängija ühes kohtumises kasutada ei saa.

                      Ma olen pettunud, sest minu silmis kaotas Eesti jalgpall taas osakese sellest vähesest läbipaistvusest ja usaldusväärsusest, mis tal alles oli. Ma olen pettunud, et Kalju ei ole suutnud oma kasvandikes tekitada patriotismi, et nad ei oleks nii lükata-tõmmata kusikud ja ma olen pettunud endas, et see kõik mulle jätkuvalt nii palju korda läheb.
                      Senimaani kuni on selline suhtumine ja käib jube varjamine ja valetamine ei saagi loota mingile läbipaistvusele. Üks osapool valetab, see on selge.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Kaua olen vaiki olnud, aga kuna antud teema ikkagi piisavalt kirgi kütab, siis olen sunnitud ka mõne sõna sekka lisama. Ei hakka salgama ega ole kunagi ka salanud, et Kaljus on palju asju, mis saaksid ja lausa peaksid olema nii professionaalsemad kui ka inimlikumad. Fakt on see, et kaks Kalju jalgpallurit leidsid taas, et nende endi jaoks oleks kasulikum kui nad jätkaksid oma teed Floras. Olgu need põhjused majanduslikud, lootus saada paremasse keskkonda või sinisilmne muinasjuttude uskumine. Kui Sinjavski liikumisest saab veel kuidagimoodi aru, siis sellist reeturlikkust Pürgi poolt on raske mõista, veel vähem andestada. Panna teadlikult oma kasvatajaklubi seoses KTM reegliga ülimalt keerulisse olukorda, kuigi sind on hoitud selles klubis maakeeli öeldes kui sitta pilpa peal, sest oma oskustega ei oleks sa kunagi väärinud nii palju minuteid, nagu sa oled saanud.

                        Kõigest ei saa päris avalikult rääkida, aga mind ikkagi väga huvitab, kas lisaks eetilisele poolele on need üleminekud ka seaduslikud. Ja peamine küsimus, kas Flora vajab neid mängijaid? Otseselt mitte. Kas seoses "sama organisatsiooni" reegliga nõrgendab see oluliselt konkurenti? Kahtlemata. See meenutab veidi aega kui ma olin 10-aastane ja mängisin Fifat ning et suurendada oma võiduvõimalusi, siis ostsin vastasmeeskonnalt kõik parimad mängijad ära. Lisaks nendele kahele noormehele ja varasemalt juba liikunud mängijatele on Flora tundnud huvi ka teiste Kalju KTM-de vastu. Miks? Kas Kalju ei pidanud olema see meeskond, kus noortetöö ja nendesse suhtumine on alla igasugust arvestust, samas kui Flora on igas mõttes esirinnas? Et palju neid mängijaid siis Flora esindusdressi kannab, kes väikese poisina Lillekülla trenni läksid või mis signaali see praegustele oma noormängijatele annab?

                        Nii hädasti oli seda Kuuske vaja ja väga hea Eesti jalgpallile, et ta "ära päästeti", aga nüüd ei kannata enam suurtes mängudes isegi peale panna. Ainsalust oleks pidanud saama juba hetkel eelduste poolest Eesti koondise põhimees, hetkel on ta täielikult persekeeratud naljanumber. Pärnumaalt toodi Eesti kontekstis arvestatava summa eest Lukka. Mitu mängu on see hooaeg? Eesti üks erinäolisemaid oma kasvandikke Riibergi ei lastud tänavu laenule ja ta jääbki istuma. Kus nüüd see inimlikkus ja noortest hoolimine on? Ja vastus on, et see ongi jalgpall ning mängijatele midagi garanteerida on keeruline, sest üle 14 mängija ühes kohtumises kasutada ei saa.

                        Ma olen pettunud, sest minu silmis kaotas Eesti jalgpall taas osakese sellest vähesest läbipaistvusest ja usaldusväärsusest, mis tal alles oli. Ma olen pettunud, et Kalju ei ole suutnud oma kasvandikes tekitada patriotismi, et nad ei oleks nii lükata-tõmmata kusikud ja ma olen pettunud endas, et see kõik mulle jätkuvalt nii palju korda läheb.
                        Minu jaoks võibolla ongi küsimus selles, et miks ei ole Kalju suutnud tekitada mitte ühtegi klubi patriooti? Praegust koosseisu vaadates, siis seal on umbes täpselt null sellist mängijat, kes võiks olla potentsiaalne legend/patrioot.
                        Ja nii on olnud juba algusest saati. Alustades Teeverist lõpetades nüüd Pürgiga.
                        Kui talvel Flora pakkumise Pürgile tegi ja see tagasi lükati, siis oleks tulnud kohe uus leping lauale panna.
                        Võib diskuteerida selle üle kui palju Floral neid mehi vaja on. Praegu näen Flora enda duublist kahte-kolme meest, kes varsti võiksid esinduse uksele koputada. Männilaanel on debüüt juba kirjas. Sapovalov on vaid 15-aastane. Kuigi tõsi, Sapovalov on Legioni kasvandik.
                        Aga eelkõige tuleb Kaljul vaadata enda sisse, et mängijad endiselt selliseid samme teevad. Järelikult on kuskil midagi väga mäda.
                        Ainsalu kohta ütleks nii, et tal on tohutult ebaõnne olnud vigastustega. Mitu raskemat vigastust on kindlasti oma jälje jätnud.
                        Ma oleksin eeldanud, et Kalju on õppinud sellest kui Ainsalu omal initsiatiivil lahkus. Praegu ikkagi kumab jälle läbi röövpüügi jutt aga ma siiralt loodan, et vaadatakse oma süsteemid üle, sest see ei ole normaalne.
                        Flora fännina ei oska ma hetkel suurt seisukohta võtta ja liigset erutust tunda nende mängijate üle. Saab näha. Põnev saab näha olema.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Põmst.

                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                            Minu jaoks võibolla ongi küsimus selles, et miks ei ole Kalju suutnud tekitada mitte ühtegi klubi patriooti? Praegust koosseisu vaadates, siis seal on umbes täpselt null sellist mängijat, kes võiks olla potentsiaalne legend/patrioot.
                            Ja nii on olnud juba algusest saati. Alustades Teeverist lõpetades nüüd Pürgiga. ...
                            Pole küll kalju fänn, aga mulle küll meenuvad kohe Neemelo, Terehhov, Kallaste, Wakui. Teleš muidugi ka. Kõik värvikad ja meeldejäävad isiksused. Tee "legendi" staatuseni on pikk ja eeldada seda mõnest noormängijast... no ma ei tea.

                            Kes on tänased Flora mängivad legendid, Begrilashvili? Kams vast ka.

                            Noori eelistades on see varjukülg et lükatakse enneaegselt eemale kogenud kuid siiski kasulikuks osutuvad kogenud mängijad. Mille pealt need noored õpivad kui pole kedagi kellest vaja paremaks saada?
                            Ja kui on otsustavad momendid olulistes mängudes (nagu näiteks euroliigade matšides) siis kelle poole noortel vaadata on?
                            Seisan üksi mere ääres
                            jalas kollased sandaalid
                            valged, merevahust sääred
                            hüüan: "Elagu skandaalid!"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas chac Vaata postitust
                              Pole küll kalju fänn, aga mulle küll meenuvad kohe Neemelo, Terehhov, Kallaste, Wakui. Teleš muidugi ka. Kõik värvikad ja meeldejäävad isiksused. Tee "legendi" staatuseni on pikk ja eeldada seda mõnest noormängijast... no ma ei tea.

                              Kes on tänased Flora mängivad legendid, Begrilashvili? Kams vast ka.

                              Noori eelistades on see varjukülg et lükatakse enneaegselt eemale kogenud kuid siiski kasulikuks osutuvad kogenud mängijad. Mille pealt need noored õpivad kui pole kedagi kellest vaja paremaks saada?
                              Ja kui on otsustavad momendid olulistes mängudes (nagu näiteks euroliigade matšides) siis kelle poole noortel vaadata on?
                              Flora legend on Markus Jürgenson or wait a minute??

                              Kommentaar


                                Või äkki on Flora legendid näiteks Bärengrub, Viikmäe, Lindpere ja Ahjupera, kes miskipärast olid sunnitud Kaljusse tulema?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X