320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    Miks mitte lihtsalt 3x läbi mängida, ilma playoffideta.
    Mida see annaks? Ühepoolsete mängude arv nagu täna Tammeka - Kure, jääks ikka samaks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Mis küsimust sa sooviksid siis?
      Rohkem tähelepanu nendele, kes EI käi Premium liiga mängudel. Ehk progresseeruva vastamise juures vähe rohkem paindlikkust.
      Mitte nii, et alustuseks "ei ole ühegi Premium liiga klubi toetaja" ja "ei ole ühtegi Premium liiga mängu külastanud" ja siis pead kangutama ikka 20 korda vastust küsimusele, et mitme palli süsteemis hindad enda lemmik Premium klubi mängul toitlustust.
      Tulemuseks see, et ei viitsi lõpuni klõbistada.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
        Rohkem tähelepanu nendele, kes EI käi Premium liiga mängudel. Ehk progresseeruva vastamise juures vähe rohkem paindlikkust.
        Mitte nii, et alustuseks "ei ole ühegi Premium liiga klubi toetaja" ja "ei ole ühtegi Premium liiga mängu külastanud" ja siis pead kangutama ikka 20 korda vastust küsimusele, et mitme palli süsteemis hindad enda lemmik Premium klubi mängul toitlustust.
        Tulemuseks see, et ei viitsi lõpuni klõbistada.
        Seda ma kusjuures mainisin EJLile ja nad tegid väidetavalt korda, et kui märgid, et pole külastanud, siis ei pea hindama.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas budu Vaata postitust
          Kõik ok ,aga ei ole kunagi aru saanud neist poolitamistest!? See poolitamine aitab kaasa veel rohkem tippude ja tagumiste taseme vahe suurenemisele!
          Pigem ikka on point taseme hoidmises. Kui tasemevahed on suured siis pole kummalgi mängust kasu. Nõrgem saab oodatult tappa - istub umbkaitses. Tugevam saab harjutada väravate löömist ja saab minimaalse koormuse ja pingega mängu.

          Prins võttis päris hästi kokku:

          Veel Premium liigas tiitlikonkurentsis oleva FC Levadia peatreener Igor Prins rääkis ajakirja JALKA veergudel, mida tema jalgpallireeglites või Eesti meistriliiga struktuuris võimalusel muudaks.

          Kommentaar


            Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
            Pigem ikka on point taseme hoidmises. Kui tasemevahed on suured siis pole kummalgi mängust kasu. Nõrgem saab oodatult tappa - istub umbkaitses. Tugevam saab harjutada väravate löömist ja saab minimaalse koormuse ja pingega mängu.

            Prins võttis päris hästi kokku:

            http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/...ma?id=79973344
            See on muidugi õige, et kui kaks satsi on liiga suure tasemevahega, ei anna mäng kumbagile midagi. Aga Prinsi jutt on lausa jabur - ühelt poolt tunnistab, et praegu olevat neli ringi paratamatu aga teiselt poolt uneleb 16-18 satsist ja ütleb, et tooge neid "kuskilt" juurde. Kust "kuskilt"?

            Kommentaar


              Algselt postitas Defa Vaata postitust
              Premium liiga ootab kõigilt tagasisidet, eesmärgiga ikka asju paremaks muuta

              Eesti keeles: https://bit.ly/2CX4DpC
              Vene keeles: https://bit.ly/2zphbma
              Miks Läänemaad elukoha valikus pole (ja välismaad)? Hooga täites klikkisin LÄÄNE-virumaa peale ja kuna läänemaad ega välismaad polnud, siis polnud võimalik enam midagi muud valida. Sinna ta pooleli jäi siis.

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                See on muidugi õige, et kui kaks satsi on liiga suure tasemevahega, ei anna mäng kumbagile midagi. Aga Prinsi jutt on lausa jabur - ühelt poolt tunnistab, et praegu olevat neli ringi paratamatu aga teiselt poolt uneleb 16-18 satsist ja ütleb, et tooge neid "kuskilt" juurde. Kust "kuskilt"?
                Eks seda saab mitut moodi tõlgendada. 1 variant on EL B kinni panna ja Premium ja EL A suuremaks teha.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                  Eks seda saab mitut moodi tõlgendada. 1 variant on EL B kinni panna ja Premium ja EL A suuremaks teha.
                  Ma ei ole esiliigadega niiväga kursis. Aga mis point on teha meistriliigat suuremaks, kui vist neli satsi kümnest on professionaalsed ja eelmisel hooajal paar esiliiga tiimi ütlesid ausalt, et nende võimed ja võimalused ei luba esialgu kõrgemal tasemel mängida? Kui rahvusvahelisest sarjades natukenegi konkurentsivõimselisemad ola, siis ei saa ju lähtuda, et tõsiseid klubisid on mitte enam 40% vaid näiteks 10?

                  Kommentaar


                    Tunnen end põnevil

                    Viimane voor on tõeline maiuspala. 4 mängu 5-st on minu jaoks ülipõnevad. Ja selle üle on mul super hea meel, sest nii põnevaid mänge ei oleks viimaseks voorus uneski oodanud:

                    Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev : Minu jaoks vooru põnevaim mäng, sest olenevalt Paide - Viljandi mängust on Tammekal võimalik tõusta viiendaks, mis oleks ülisuper tulemus Tammeka jaoks. Kalevil samas on võimalik tõusta 7.- .ks

                    Tallinna FCI Levadia - Tallinna FC Flora : lisaks eesti liiga vihaseimale derbile on olenevalt Nõmme Kalju mängust võimalus mõlemil tulla Eesti meistriks. Magus magus mäng igale liigafännile!!

                    Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans : Nõmme Kalju võib võita või kaotada oma tiitli. Mõnna mäng

                    Paide Linnameeskond -Viljandi JK Tulevik : Paidel on võimalik kaotada 5 positsioon ja anda see Tammekale. Hoian Tulevikule pöialt! Ka Tulevikul on mängus 7. või 8. koht

                    FC Kuressaare - Pärnu JK Vaprus ´: Jah siin pole tõesti midagi mängus peale au, aga ka see on tähtis.

                    Juba ootan põnevil viimast vooru.
                    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                    I don’t care what you think of me!
                    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                    Kommentaar


                      Poolitamine ja mõnel pool play-offid Europa League kohale on viimasel ajal saanud populaarseks süsteemiks

                      Austria loobus Eestiga sarnasest 10 klubi ja 4 ringi süsteemist ja läks üle nagu Soome 12 klubi, poolitamise ja play-offide peale
                      Bosnia 12 klubi ja poolitab
                      Bulgaaria 14 klubi, poolitab ja play-offid
                      Küpros 12 klubi, poolitab
                      Tšehhi 16 klubi, poolitab ja play-offid
                      Taani 14 klubi, poolitab 6 esimest ja 8 tagumist lüüakse kahte alagruppi ja play-offid
                      Iisrael 14 klubi ja poolitab
                      P-Iiri ja Šoti 12 klubi poolitavad peale 3 ringi.
                      Poola 16 klubi poolitab
                      Rumeenia 14 klubi ja poolitab
                      Serbia 16 klubi ja poolitab
                      Slovakkia 12 klubi ja poolitab'
                      Ukraina 12 klubi ja poolitab
                      Andorra 8 klubi ja poolitab
                      San Marino 2 8-st alagruppi ja play-offid
                      Wales 12 klubi poolitab ja play-offid

                      Kommentaar


                        Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev : Minu jaoks vooru põnevaim mäng, sest olenevalt Paide - Viljandi mängust on Tammekal võimalik tõusta viiendaks, mis oleks ülisuper tulemus Tammeka jaoks. Kalevil samas on võimalik tõusta 7.- .ks
                        On seal ikka väga suurt tähtsust? Selles suhtes, et eurokohad on mängitud, väljalangemismuret ka pole.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          On seal ikka väga suurt tähtsust? Selles suhtes, et eurokohad on mängitud, väljalangemismuret ka pole.
                          On. Kuues koht on nii tavaline, aeg oleks areneda vaikselt . Ja Paidest oleme see hooaeg paremad olnud, minu meelest. Seega oleks viies koht aus.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            On. Kuues koht on nii tavaline, aeg oleks areneda vaikselt . Ja Paidest oleme see hooaeg paremad olnud, minu meelest. Seega oleks viies koht aus.
                            Eks see ole ema-tütar olukord. Tammeka üleolek Paidest on sama suhteline filosoofilises plaanis nagu Tuleviku üleolek Kalevist tänavu. Tabeis on hetkel Paidel Tammekast kaks punkti rohkem ja see on fakt, mille valguses öelda, et Tammeka on Paidest parem olnud, on veidi... Off. Ehkki mängupildiliselt võib see ju nii olla. Tulevik-Kalev paralleel selles mõttes sama. Mänguliselt oli Kalev kolmes mängus neljast Tulevikust üle, aga 12 punktist sai kätte täpselt ühe ja enne viimast vooru on Tulevik Kalevist ühe punktiga tabelis ees. On siis Kalev (seni) Tulevikust parem või mitte? Kui nad võtavad näiteks ühepunktilise eduga 7. koha endale, kas nad siis on Tulevikust paremad olnud? Nii ja naa.

                            Kommentaar


                              Jah ma olen nõus sinuga. Päris võrdsed on see hooaeg oldud. Kuid tahaks neist eespool lõpetada lihtsalt. Ja paremuse all pidasin silmas omavahelisi mänge, kus me minu meelest (rõhutan et minu meelest) oleme Paidest üle olnud, kuigi tulemused ei pruugi seda näidata.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                On seal ikka väga suurt tähtsust? Selles suhtes, et eurokohad on mängitud, väljalangemismuret ka pole.
                                Vot sellepärast võikski olla tulemuspõhised auhinnarahad EJL poot vastavalt liiga lõpp-positsioonile. See paneb pingutama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X