320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas allantt Vaata postitust
    Ma ei tia kas ma olen ainuke kes nii arvab ,aga minuarust tegi Vosku täna väga nõrga esituse ,oleks parema meelega näind põhis Kinki
    Vosko oli sitax parem kui kink. Kas sa oled mingi Kingi fänn?

    Kommentaar


      mäng oli hea. aga.
      inimeseloom, kes sa olid täiesti maani täis ja kukkusid röökima rassistlike lause juppe, kui Titus Bramble't tohterdati, ära enam jalgpalli vaatama tule. tõsirumal inimene. rikkusid mängu ära.
      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

      Kommentaar


        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
        ma ei saa sellest loogikast aru,
        kas see teeb värava olematuks?kas siis polnud vaja kaitses mängida?
        oleks/poleks, viga on siis, kui kohtunik vilistab
        poleks sealt väravat tulnud, oleks vastane seda meeleheitlikult kuskilt mujalt otsinud,
        nuriseda v6ib, aga see ei tee skoori olematuks
        Antud värava pühul on süüdi kaks olukorda:

        1. Kohtunik vilistas vea.
        2. Kaitsja ja väravavaht eksisid.

        Kui kas või üks nendest poleks juhtunud, jäänuks värav olemata. Värava tulemiseks oli vaja mõlema olukorra juhtumist. Kuna üks nendest oli ebaõiglane, oli ka värav ebaõiglane. On nüüd loogilisem seletus?

        Kommentaar


          Mulle tundus, et kohtunik tundis alguses aukartust kuulsa Newcastle ees. Alguse poolsed viled olid enamus Newcastle kasuks. Sellest ka Martinsi dive vilistamine. Aga siis nägi kohtunik, et pole see Necastle ni vägev ühtigi ja aukartus kadus. Edasipidi oli nii mõnigi vile pigem Levadia kasuks. Edaspidi Newcastle mängijate kukkumisi nii kergelt ära ei vilistatud. Kokkuvõttes oli kohtunikutöö päris hea.
          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
          I don’t care what you think of me!
          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

          Kommentaar


            Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
            mäng oli hea. aga.
            inimeseloom, kes sa olid täiesti maani täis ja kukkusid röökima rassistlike lause juppe, kui Titus Bramble't tohterdati, ära enam jalgpalli vaatama tule. tõsirumal inimene. rikkusid mängu ära.
            Mul oli selliseid tonte selja taga lausa mitu ja kommenteerimine algas kohe mängu alguses. Väike märkus võttis natuke tuure maha aga mitte lõplikult.
            Supplies!

            Kommentaar


              Levadia tegi tubli mängu! Suur tänu meeskonnale, kes ei visanud püssi põõsasse ka pärast kolli. Suur tänu nendele, kellega sai koos pärast mängu asja arutatud.
              Kraaksujatele: Levadiale oli see kolmas sellel tasemel mäng jooksval hooajal.
              Neljas tuleb veel. Muidugi on see klubile kõva "laks" kui tuleksid ka alagrupimängud. Kahjuks neid ilmselt siiski ei tule.
              Newcastle peab sarnasel tasemel mänge nii umbes kuni 50 hooaja jooksul. Pühapäeval on ees liigamäng West Ham Unitediga. Miks peaks meeskond ja mehed laskma ennast lõhkuda? Miks peaksid nad punnitama nina verest tühjaks, et lüüa veel kolli? Ei pea. Jalgpalli mängitakse 90 minutit. Ja kui see on möödas, siis vaadatakse seisu. Eile oli see 1-0 ja asi vask. Võit ja võõrsilt värav. Newcastel on rahul iga viigiga järgmises mängus.
              Ja ma arvan, et vähemalt siin, Soccerneti foorumis võiks ära lõpetada need jutud, mismoodi kohtuniku viga otsustab mänge jne. Samamoodi kui iga vilistatud vea peale vilistamise staadionil. Kui istuda ja kuulata, siis jääb vahel mulje, et Eesti särgis mängivad mehed, kes kunagi murul ei eksi...
              Mehed, rohkem rõõmu ja lusti sellest mängust! Ja vähem morni viha

              edit: ah jaa. See on Eestis esimene sellise klubi külaskäik. Lõunas, lätlaste juures on sarnaseid visiite olnud rohkem kui küll. Ma hoian Levadiale järgmiseks aastaks kõvasti pöialt, et loosiõnn võiks Tallinnasse tuua elusat jalgpalli.
              14. september 2006, Tallinn

              Kommentaar


                Algselt postitas uvv Vaata postitust
                Levadiale oli see kolmas sellel tasemel mäng jooksval hooajal.
                Soccernet, Twente, Newcastle...
                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                AD e. Andekas Disainer...

                Kommentaar


                  Algselt postitas uvv Vaata postitust
                  Samamoodi kui iga vilistatud vea peale vilistamise staadionil. Kui istuda ja kuulata, siis jääb vahel mulje, et Eesti särgis mängivad mehed, kes kunagi murul ei eksi...
                  Mehed, rohkem rõõmu ja lusti sellest mängust! Ja vähem morni viha
                  uvv, sa tule siia Portugali monda mangu vaatama ja siis naed neid fanne ainult et siis ei ole neid vilistavaid fanne 8000, vaid 40000-50000. ka siin on omad mehed eksimatud
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Kui mõmmik välja võeti, siis kadus pinge minu jaoks kahjuks, sest järjekordselt õhkus Titusest ühe rämeda kala tegemise hõngu. Pärast vahetust oli selge, et väravat ei tule. Väga professionaalne esitus muidugi külaliste poolt. Pingutati täpselt nii palju, kui vaja. Levadia sai kohati ikka väga mõnuga lükata, aga kauglöökidest suurt enamat paraku tekitada ei lastud/suudetud. Arvestades praktiliselt olematut mängupraktikat, oli Vosko väga tip-top, kaitsjatele valmistas kõvasti rohkem peavalu kui Andrejev. Loodetavasti ei vajuta võõrsil väga ära, seal tuleb ikka hoopis teine mäng.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Voskot tahaksin isegi kiita. Nägi suure ilma ründaja moodi välja vahetevahel. Ja Vassiljev paistis minu istekohalt väga küpse mänguga silma - kuni ühe lolli sööduvea tegi.
                      Üldiselt Levadialt kiiduväärt mäng. Nagu juba varem olen öelnud: Eesti klubimeeskonna kohta on nende näidatav ikka täiesti uus tase. Loodetavasti jäävad koondise keskpoolikud Dmitrijev ja Vassiljev nüüd silma ja saavad pikapeale normaalsesse väljamaa klubisse. Edasise arengu korral võiks ju loota, et koondise kõige nõrgem koht (poolkaitse) muutub tänu neile kahele mõnevõrra tugevamaks.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Rassistlikke kommentaare karjuv mängija on ju poisike idioodi kõrval kes ise "Levadia-Levadia" karjudes Levadia rünnaku ajal kaasakisamise vahel kohtunikuvilet puhub. Kummaline et turvamehed seda vilet ära ei võtnud.
                        Tervitused sellele vastasmeeskonna vahetusemeeste pingi taga ~3-4 reas istujale.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas allantt Vaata postitust
                          Ma ei tia kas ma olen ainuke kes nii arvab ,aga minuarust tegi Vosku täna väga nõrga esituse ,oleks parema meelega näind põhis Kinki
                          .. jah sa olid ainuke ja pealekauba oled oled sa pime või siis ei jaga jalgpallist midagi...
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            mõnus oli vaadata kohe kuidas vassiljev liine juhendas nagu õige mängujuht..sellest on meil koondises puudu ja vosko võitles kenasti ning vääriks küll kohta koondisse....

                            JELLE KUS SA EILE OLID?!?!?!......sügas mune vast

                            Kommentaar


                              nonii...ütleks ka paar sõna siis.

                              Ise käisin staadionil, 100% rahul et käisin, mängu sai kogu raha eest. Igati tubli mäng Levadia poolt.

                              Paha oli vaadata neid "eesti nufc fänne", kes juubeldasid kui NU lõi värava. Meie jalgpall on ikkagi veel sellises järgus kus tuleks ikka omasid toetada. Inimene loodab, et Eesti klubi langeb välja. Täielik jama ma ütleks.

                              Siin osad rääkisid et Levadia valitses mängu, kohtunik sakis jne. Levadia hakkas palli valdama siis kui NU lõi algul oma kolli ära ja neil oli rahu majas. Kui seda väravat poleks tulnud ei oleks Levadia kindlasti sellist mängu näidanud. Need võimalused olid kindlasti head aga mitte midagi enamat ma ütleks. Minu arvamus on et NUFC hoidis mängu kontrolli alla ja pingutas täpselt nii palju kui vaja. Nad olid siiski igas elemendis üle.

                              Aga igal juhul hea mäng Levadia poolt, loodame et mingit tühjendusmüüki nüüd ei tule ja järgmine aasta jälle.

                              Kahju et Flora edasi ei saanud, oleks järgmine nädal Frankfurti Eintrachti lillekülas näha saanud
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                Inglismaa meedia Levadia-Newcastle mängust:

                                Uefa Cup: Levadia Tallinn 0 - 1 Newcastle United Antoine Sibierski's first strike in nine months gave Newcastle what Glenn Roeder called "the perfect result" over Levadia Tallinn.


                                BBC, Sport, BBC Sport, bbc.co.uk, world, uk, international, foreign, british, online, service












                                ...veel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X