320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas woee Vaata postitust
    UEFA Cup 1st Round 2nd Leg
    Newcastle United V Levadia Tallinn
    Channel 5 Coverage
    Brief Highlights
    28.09.06

    Video: XVID 720x416 25.00fps 1141Kbps
    Audio: MPEG Audio Layer 3 32000Hz stereo 80Kbps

    Link
    FileFactory is the best place to upload and share files with no limits since 2005. Send and receive any type of file up to a massive 5GB with unlimited file bandwidth.

    Brief Highlights of Newcastle United's UEFA Cup first round, second leg tie against Estonia's runaway league leaders Levadia Tallinn, with a place in the lucrative group stages at stake.

    John Helm and Joe Royle commentate.

    credit to gazzar
    Kuhugi kust kätte saab, sa ei viitsi uppida ?
    Algselt postitas budulojus
    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

    Kommentaar


      Inglismaa Internet Newcastle-Levadia mängust:







      Get the latest Newcastle news and North East news from the Evening Chronicle. Local website with breaking news, NUFC news, SAFC news, video, sport and weather from Newcastle and the North East region.

      Kommentaar


        Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
        Kuhugi kust kätte saab, sa ei viitsi uppida ?
        kui sa ei pand tähele siis ta pole eestlane aga ma sain kätte ja uppisin:

        Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

        Kommentaar


          Algselt postitas soxx Vaata postitust
          kui sa ei pand tähele siis ta pole eestlane aga ma sain kätte ja uppisin:

          http://ramm.msn.ee/New-Lev.rar
          Sellist lehekülge ei leitud
          Algselt postitas budulojus
          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

          Kommentaar


            Leiti. Fail New-Lev.rar
            Supplies!

            Kommentaar



              siit saab ka siis.. ei pea seal lehel seiklema..

              PS! väga eestlane olen. :P

              Kommentaar


                Ei seal on error, tõmbasin soxxi lehelt ära, kuid kui mängima panin siis tuli see dont send error raport ja ei saandki vaadata ? Oskab keegi aidata ?
                Algselt postitas budulojus
                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                Kommentaar


                  Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                  Ei seal on error, tõmbasin soxxi lehelt ära, kuid kui mängima panin siis tuli see dont send error raport ja ei saandki vaadata ? Oskab keegi aidata ?

                  sul puudub mingi codec's...

                  Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                  Kommentaar


                    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                    Kommentaar


                      All in all a poor side, minus the Gene Wilder lookalike in midfield who looked streets ahead of his team mates.


                      Gene Wilder


                      Konstantin Vassiljev


                      Aga üldiselt. Sellised momendid nagu Voskoboinikovi pealöök tuleb lihtsalt sisse lüüa. Väga odavalt ära antud. Kahju, mäng oleks väga teise näoga tulnud
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        kas keegi teab kust ka täispikka mängu saada? Endal krt ei olnud võimalik ülekannet vaadata Näiteks Torrentspys on muidu üleval Levadia-Newcastlei esimene mäng tallinnas

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                          kas keegi teab kust ka täispikka mängu saada? Endal krt ei olnud võimalik ülekannet vaadata Näiteks Torrentspys on muidu üleval Levadia-Newcastlei esimene mäng tallinnas
                          Midagi konkreetset anda ei ole, aga tasub regulaarselt tsekata http://tracker.denness.net:6969/

                          Kommentaar


                            Kunn,mis loba sa ajad???mille järgi Tarmot kritiseerid...ta oli üsna vähe platsil ja ühtki viga küll selle aja jooksul ei märganud,suht aktiivne oli hoopis.

                            Trikitamise kohta(selle ühe jalaga teise tagant palli löögid),et ta on nii pendlaid sisse löönud ja poolelt väljalt õhust tühja väravasse palle saatnud üksteise järel,mida Eestis vähesed suudavad,kui üldse keegi.Tehnikaimet tuleb ikka toetada,mitte maha teha.

                            Olin ka Hiiu pubis,õhkkond oli kihvt,mõnus jalka-õlle õhtu.Levadia oli tubli,mängis nagu võrdne võrdsega,tõeliselt hea meeskond tänavu.
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              Jamh, jäingi vaatama neid kolle.
                              Aga alguses eksis ju Harper päris mitu, oma 2-3 korda söötudega ja oli ohtlike olukordi.

                              Väga võrdne mäng oli ikkagi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                                Kunn,mis loba sa ajad???mille järgi Tarmot kritiseerid...ta oli üsna vähe platsil ja ühtki viga küll selle aja jooksul ei märganud,suht aktiivne oli hoopis.

                                Trikitamise kohta(selle ühe jalaga teise tagant palli löögid),et ta on nii pendlaid sisse löönud ja poolelt väljalt õhust tühja väravasse palle saatnud üksteise järel,mida Eestis vähesed suudavad,kui üldse keegi.Tehnikaimet tuleb ikka toetada,mitte maha teha.

                                Olin ka Hiiu pubis,õhkkond oli kihvt,mõnus jalka-õlle õhtu.Levadia oli tubli,mängis nagu võrdne võrdsega,tõeliselt hea meeskond tänavu.
                                Trikid trikkideks aga paraku hinnatakse jalgpallis rohkem muid oskusi. Pealegi ei tee ma siin mingil moel Kinki maha vaid avaldan oma arvamust ,et Kink ei ole praegu sellises vormis mida paljud tahaksid näha. Ma leian ,et kritiseerida võib kõiki mängijaid ,olgu tegemist Mart Poomi või Viktor Vihmavarjuga. Kriitika ei tähenda sugugi seda ,et ma talle halba sooviks ,vastupidi tahaks ,et Tarmo tõeliselt ükskord oma potensiaali mängudes aga mitte trikkides realiseeriks.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X