320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • seepolnudlahe
    replied
    Pole derby õhkkonda? Ilu on ikka vaataja silmades ja tujudes

    Leave a comment:


  • Diz
    replied
    Väga mõnus vaatamine oli, hästi tehtud.
    See lõpp kus Kink ja Sergei omavahel rääkisid oli 5+.

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Kinki jutt oli nagu väga aus ja südamlik ning siiralt loodan, et ta jääb jalgpalliga ikkagi edasi seotuks, sest meie jalgpall vajab meeletult selliseid persoone, kes tõmbavad oma isiksusega tähelepanu. Varem ka kirjutanud seda, aga läbi nende Betsafe Livede jne see mida ta selle klubijaoks tegi oli ikkagi midagi väga suurt. Ta tõi väga palju uusi inimesi Levadia juurde ja seda sai ka publikunumbritest näha. Eelmise aasta viimane match Floraga oli näha kui vingeks oli taaskord läinud Tallinna Derby, mis oli aastatega oma võlu täiesti kaotanud.

    Nüüd, mis sellest Levadiast järele jääb? Mingid endised NSV aegased tšurkad ja wannabe ristiisad tagatubades ei tea mida otsustamas ja Audisid ja Mersusid Hondade asemel pushimas ning kõik käib full slaavi keeles.

    Ma ei uskunud, et see nii olema saab, aga reaalselt järgmisel hooajal ma ilmselgelt olen Flora-Levadia mängus 100% Flora poolt kogu hingega. Sellist sitta ei suuda enam elus edasi toetada vähemalt loodetavasti Flora eestlased taovad need NSV konnad maaalla. Kuigi ma usun, et ka põlised Flora fännide jaoks on Tallinna Derby taaskord igav. No ei ole enam seda Derby õhkkonda. Samuti miks peaks enam mõni enamvähemgi normaalne Eesti mängija üldse sinna roiskund laevapeale ronima.

    Viimase 2-3 aasta jooksul saanud väga väga tihedaks külaliseks Alecoqil ja Eesti liiga mängudel ja tekkis selline mõnus vibe ja side ning siiralt kurvaks teeb selline pask.

    Leave a comment:


  • tudeng
    replied
    Saate kohta, et siin vist rohkem head materjali, kui mõni hooaeg kokku toodab, seega loodan, et see dokisari saab ka uut hoogu sellest juurde. Väga hea vaatamine.

    Leave a comment:


  • tudeng
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    See oli päris huvitav, kui Levada saatis Kingi riietusruumist minema. Veider, et Andrejev töö vastu võttis, kui näeb kuidas oma inimesega klubis käitutakse. Päris perse on kõik ikka keeratud.
    Mängijaid peab ka ju keegi kaitsma. Ütleks, et igati õigesti tegi, et aitab hooaja lõpuni vedada ja mängijad ei pea mingi tsirkuse kallal kannatama.

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    See oli päris huvitav, kui Levada saatis Kingi riietusruumist minema. Veider, et Andrejev töö vastu võttis, kui näeb kuidas oma inimesega klubis käitutakse. Päris perse on kõik ikka keeratud.

    Leave a comment:


  • meesmuiste
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Osa väljas, popkorn ligi. Ühtlasi näidatakse alguses lõiku ka vallalise kaunitari finaalist.
    Head nautimist!

    Usun, et paljud küsimused saavad ka vastuse

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Osa väljas, popkorn ligi. Ühtlasi näidatakse alguses lõiku ka vallalise kaunitari finaalist.

    Leave a comment:


  • Drogba
    replied
    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust

    Jep, ma olen boss

    Aga treiler ka väljas - https://www.instagram.com/reel/CkGMw...d=YmMyMTA2M2Y=
    Väga hea! Kink oma parimas ja ausaimas mahlas. Ootan!

    Leave a comment:


  • meesmuiste
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

    Sa see uus salapärane mees, kes kõike asju ajab?
    Jep, ma olen boss

    Aga treiler ka väljas - https://www.instagram.com/reel/CkGMw...d=YmMyMTA2M2Y=

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust

    Tuleb tuleb. See nädal
    Sa see uus salapärane mees, kes kõike asju ajab?

    Leave a comment:


  • meesmuiste
    replied
    Algselt postitas Drogba Vaata postitust
    Vabandust! Küsin juba mitmendat kuud jutti, aga noh huvitab, mis teha. Mis seis Coolbeti dokiga on? Mis ajaks osa valmis jõutakse?
    Tuleb tuleb. See nädal

    Leave a comment:


  • Drogba
    replied
    Vabandust! Küsin juba mitmendat kuud jutti, aga noh huvitab, mis teha. Mis seis Coolbeti dokiga on? Mis ajaks osa valmis jõutakse?

    Leave a comment:


  • Reina
    replied
    Ebaprofessionaalide meeskond, kohutav vaadata lihtsalt Levadiat. Tahtsin kaasa elada neile see hooaeg aga teevad ikka kuradi võimatuks selle.

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Algselt postitas Meke Vaata postitust
    Täielik müstika kuidas Lepistu ei saanud ühtegi kaarti see mäng
    Äärmiselt ebastabiilse närvikavaga mees..

    Leave a comment:

Working...
X