320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ja 1:0 ongi tõsiasi.

    Kommentaar


      Suhteliselt masendav värk kalevilt kotti saada..

      Loodan, et sellist juhtumit enam ei tule.

      Kommentaar


        Negatiivne.

        Kas tõesti pole Fc Levadia enam see, kes ta kunagi on olnud? Oli ju eelmine aasta, et kõik teistele vastastele pandi peaaegu alati mokka, ainult Transiga paar viiki.. Ja nüüd on Balti Liigas päris "sitasti" läinud ja Meistriliigas ka ! MaagTammeka tegi teiega viigi, uskumatu. Kui pole Fc Levadia enam nii tugev, nii kes siis meile see aasta UEFA karikasarjas kaiffi toob?
        Ükski teine vist ei suudaks, aga ikkagi ! C'moon Levaadia poisid võtke ennast kokku.

        Kommentaar


          Algselt postitas Beaf Vaata postitust
          Kas tõesti pole Fc Levadia enam see, kes ta kunagi on olnud? Oli ju eelmine aasta, et kõik teistele vastastele pandi peaaegu alati mokka, ainult Transiga paar viiki.. Ja nüüd on Balti Liigas päris "sitasti" läinud ja Meistriliigas ka ! MaagTammeka tegi teiega viigi, uskumatu. Kui pole Fc Levadia enam nii tugev, nii kes siis meile see aasta UEFA karikasarjas kaiffi toob?
          Ükski teine vist ei suudaks, aga ikkagi ! C'moon Levaadia poisid võtke ennast kokku.
          Mida teeb sinu arust levaaadia sel aastal uefa karikasarjas?
          Asjatundja!
          Konsulteeri oma poisssõbraga sel teemal!!!
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Algselt postitas Beaf Vaata postitust
            Kas tõesti pole Fc Levadia enam see, kes ta kunagi on olnud? Oli ju eelmine aasta, et kõik teistele vastastele pandi peaaegu alati mokka, ainult Transiga paar viiki.. Ja nüüd on Balti Liigas päris "sitasti" läinud ja Meistriliigas ka ! MaagTammeka tegi teiega viigi, uskumatu. Kui pole Fc Levadia enam nii tugev, nii kes siis meile see aasta UEFA karikasarjas kaiffi toob?
            Ükski teine vist ei suudaks, aga ikkagi ! C'moon Levaadia poisid võtke ennast kokku.
            Kumma poolt oled Intertotos, Honka või Eesti klubi?
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              Sellise huvitava fakti avastasin juhuslikult.

              Tegelikult otsisin hoopis seda, millal Trans viimati tabelit juhtis, aga aja- ja internetikiiruse puuduse tõttu jäi see välja selgitamata. Keegi oskab ehk aidata?

              Kommentaar


                tegelt on veits üllatav, et levadia ei juhigi edetabelit, seda enam , et omatakse ühte enammängitud mängu. Aga meistriks Narva trans? Miks mitte, pole paha.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Aga meistriks Narva trans? Miks mitte, pole paha.
                  ?
                  Mis siin head on kui tiimis on kaks kolm Eesti kodakondset ja terve kari määratlemata inimesi?
                  Mida annaks Transi meistriks tulek Eesti jalgpallile?
                  Paneb vihast teisi rohkem trenni tegema?
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Aga meistriks Narva trans? Miks mitte, pole paha.
                    Küsimus välismaalasest: "Kui palju pallreid 2007 Eesti Meistri klubist (Transist) mängivad teie koondises ?"
                    Urmari vastus: "Null"...

                    Kommentaar


                      Transi tulek Eesti meistriks oleks üks paras õuduste paraad. Mitte, et mul nende vastu midagi konkreetselt oleks, kuid ma tahaks, et Eesti meister suudaks Euroopas vähemalt ühe ringi võita. Transi suured Euroseiklused on ju kõigile teada.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Ainuke pluss mis meistriks tulekuga võib kaasneda oleks normaalse staadioni ehitamine Eesti suuruselt kolmandasse?linna.Siis ei pea nad oma euroseiklusi tallinnas pidama
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Transi tulek Eesti meistriks oleks üks paras õuduste paraad. Mitte, et mul nende vastu midagi konkreetselt oleks, kuid ma tahaks, et Eesti meister suudaks Euroopas vähemalt ühe ringi võita. Transi suured Euroseiklused on ju kõigile teada.
                          Samas sa ju tahad ,et Maag /Tammeka pääseks UEFA sarja. Aga kui pääseks siis ei tuleks õuduste paraadi?
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Kunn, ma räägin Meistrite liigast (Eesti meister!), kus Eesti klubi peaks juba olema võimeline korralikult mängima.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Kunn, ma räägin Meistrite liigast (Eesti meister!), kus Eesti klubi peaks juba olema võimeline korralikult mängima.
                              Teoreetiliselt küll aga kui tuletame meelde mõningaid eelmste Meistrite esinemisi selles sarjas siis ei näe ma liigseks pessimismiks põhjust. Enamus kordi on esimeses ringis tappa saadud
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                                Teoreetiliselt küll aga kui tuletame meelde mõningaid eelmste Meistrite esinemisi selles sarjas siis ei näe ma liigseks pessimismiks põhjust. Enamus kordi on esimeses ringis tappa saadud
                                Eelmine aasta näitas selgelt ära, milliste klubidega võib arvestada. On mõned, kus suudetakse. Ja siis on teised, kus antakse 3:0 ette, kuid sellest ka ei piisa, sest kalurid ja pagarid on liiga rämedad jalgpallurid.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X